Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πήγα ψάχνοντας για άλλη κοπέλα αλλά πέτυχα τη Φλώρη. Η τσατσά με έπεισε να περάσω και την εμπιστεύτηκα λόγω παλαιότερων θετικών εμπειριών πηγαίνοντας κόντρα τόσο στα αρνητικά σχόλια που είχα διαβάσει στο forum όσο και του δικού μου ενστίκτου με βάση την εμφάνιση της κοπέλας στο σαλόνι. Έτσι την πάτησα ο μαλάκας Κεφάλι σε τοίχο!
Η κοπέλα είναι πολύ μικρή σε ηλικία (η τσατσά είπε ότι είναι μόλις 18, ελπίζω να είναι αλήθεια) και πολύ μικροκαμωμένη. Με το ζόρι να φτάνει το 1,55 και αδύνατη. Από κοντά φαίνεται να έχει ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπό της, κάτι το οποίο με χάλασε γιατί στην Ασία είναι πολύ διαδεδομένες οι εγχειρήσεις αλλαγής φύλου και λόγω σωματότυπου είναι δύσκολο να τις ξεχωρίσεις Money Mouth οπότε δεν εμπιστεύομαι να τις γαμήσω. Αν το είχα προσέξει από το σαλόνι δε θα είχα μπει αλλά και στο δωμάτιο που την παρατήρησα καλύτερα δεν πρόσεξα κάποιο ύποπτο χαρακτηριστικό οπότε δε νομίζω να παίζει κάτι τέτοιο στη συγκεκριμένη περίπτωση. Βέβαια, και μόνο το ότι μπήκα στη διαδικασία να κάνω τέτοιες σκέψεις ήταν αρκετό για να με ξενερώσει σε ένα βαθμό.
Μπήκε στο δωμάτιο και με υπερβολικά αργές κινήσεις κατέβηκε από τα τεραστίων διαστάσεων (ιδίως για τα δικά της κυβικά) παπούτσια. Με τις ίδιες αφύσικα αργές κινήσεις είχε έρθει και στο σαλόνι πιο πριν και εκεί άρχισα να φοβάμαι μήπως δεν είναι ιδιαίτερα νηφάλια (ο νοών νοείτω). Βγάζει και τα εσώρουχά της και αποκαλύπτονται τα μικροσκοπικά της βυζάκια και εκεί αρχίζουν να μου μπαίνουν υποψίες για την ηλικία της (από εκεί που θα είναι τρέχα γύρευε, ανεξαρτήτως του τι μπορεί να λένε τα χαρτιά της). Το μουνάκι της δεν ήταν ξυρισμένο (ίσως και επίτηδες), κάτι που με παραξένεψε κάπως καθώς δεν το έχω ξανασυναντήσει στα μαγαζιά της πόλης. Social time ανύπαρκτο, πέρα από το γεια που είπε στην είσοδο (και την έξοδο) μίλησε ξανά μόνο απαντώντας στις ερωτήσεις μου (είπε ότι είναι από Ισπανία Μαλακία) και δεν είχε καμία διάθεση να μιλήσει περαιτέρω. Σε αυτή την "ωραία ατμόσφαιρα" λοιπόν προχωρήσαμε στο κυρίως πιάτο. Αφιέρωσε αρκετή ώρα στα προκαταρκτικά και δε βιαζόταν. Πέρασε το προφυλακτικό και ανέβηκε από πάνω κατευθείαν, ξεχνώντας να κάνει πίπα Κεφάλι σε τοίχο! Προσπάθησα να της το πω, μάλλον δεν ξέρει ελληνικά και έτσι όπως ήταν η όλη φάση δεν επέμεινα γιατί η μισή διάθεση μου είχε χαθεί στις αμφιβολίες. Κατά τα άλλα όμως ήταν βολική, επειδή είναι πολύ μικροκαμωμένη την κάνεις ότι θέλεις (γενικά μου αρέσουν οι petit γκόμενες αν και η συγκεκριμένη παραείναι) και δε βιαζόταν ιδιαίτερα. Καθαρά στο κομμάτι του σεξ (πέρα από όλα τα υπόλοιπα) δε μπορώ να πω ότι ήταν κακή (μάλιστα στο ιεραποστολικό κάπου πήρε μπρος και άρχισε να συμμετέχει με φιλιά) χωρίς βέβαια να μπορώ να πω ότι ήταν το κάτι ιδιαίτερο. Με το ίδιο αμίλητο και χαρακτηριστικά αργό τρόπο ξαναέβαλε τα τεράστια παπούτσια της, είπε γεια και αποχώρησε.
Με βάση τα όσα είχα διαβάσει στο site θα περίμενα να μην έχει κίνηση αλλά είχε άτομο και όταν πήγα και όταν έφευγα. Μάλιστα ο πρώτος με παραπλάνησε γιατί τον ρώτησε η τσατσά στην έξοδο και είπε ότι πέρασε καλά. Από την έκφρασή του υποπτεύθηκα ότι δεν το εννοούσε ιδιαίτερα αλλά είπαμε, με έπιασε και μένα να κάνω το κασκαντεριλίκι Κεφάλι σε τοίχο!
Για την ιστορία, 50 € έκανε το γυμνό ή το γλύψιμο και 70 € το 69, κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό.
Δε νομίζω να ξαναπάω και δεν τη συστήνω ιδιαίτερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Φλώρη
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού