Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 44 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
4.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
4.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αντροπαρέα (αρκετα μεγάλη) κατα τις 3. Ειχα ξαναπαει πιο παλιά.
Ο χώρος μικρός (δεν αλλαξεΓλώσσα). Οι γκομενες πάνω κάτω οι ίδιες.


Γιασμην (τσεχια), ξανθια, η μονη με μεγαλο στηθος (σιλικονατο βεβαια), ταττου στην πλατη, αφου μιλησαμε κανα 5 λεπτο πηγαμε διπλα(σχετικο αυτο αφου το διπλα απεχει 1 μετρο), καλουτσικος χορος...


Αγκνες (λιθουανια), μελαχρινη η πιο εμφανισιμη, αλλά μονο εκει. Ψιλομυτα φουλ (καθε φορα το χω απορια πως γινεται να σαι πουτανα και ψιλομύτα δεν κολλαει τεσπα). Την πηρε ενας φίλος, σπαστικια στο χορο, ανετη μεχρι να βγαλει το στρινγκ αλλά αμα το βγαλει συνεχεια σου πιανει τα χερια μην τυχον και της πιασεις το μουνι, (σιγα μωρη μονο νταλικες δεν εχουν μπει εκει ενα χερακι σε πειραξεΓλώσσα. Την παιρνουν οι περισσοτεροι επηρεασμενοι απ την εμφανιση οπως και ο παπαρας ο φιλος μουΚουλ αλλα οι καμενοι του ειδους σαν κι εμενα θα την καταλαβουν απ τη φατσα.


Τζενιφερ (ουγγαρια),ξανθια, καυλα, πηγαμε κατευθειαν διπλα, κι ο χορος ηταν μια χαρα με τα χερια παντου, οταν θα ξαναπαω θα την ξαναπαρω, αν δεν εχει φυγει βεβαια...


Αντζελικα (γκανα) μαυρη, προσωπο δε λεει αλλα σωμα καλο (εχει ενα παπαριστικο σημαδι στον κωλο) χορό καλό απ ότι μου είπε ενας απτη παρεα, κι αυτη δε θελει να της πειραζουν το μουνι


Κορινα (ρουμανια νομιζω),μελαχρινή, μετριο πρόσωπο, καλούτσικο σώμα. Στο χορό καλη με τα χερια παντου


Μια ξανθια που δε θυμαμαι το όνομά της, θα την καταλάβετε κατευθειαν γιατί κανει συνεχεια τον ταρζαν, ανεβαινει τερμα πανω στο στυλο καθε 5 δευτερολεπτα, σκατομπαζο του κερατα, κωλος εντελως σαπιος και με ενα χνουδι που αγγιζει τα ορια της τριχας, την ξαποστειλα σε 5 δευτερολεπτα. Βεβαια μου ειπαν οτι ειναι η πιο free στο χορό


Tara (ρωσία νομίζω), ξανθια, κι αυτη καυλα, επικοινωνιακη, μιλησαμε κανα δεκαλεπτο και πηγαμε διπλα, καλος χορός, τρυφερός, τα χερια σχεδόν παντού


Μια άλλη ρουμανα δε θυμαμαι το όνομα της, η πιο επικοινωνιακη απ όλες, πολύ χαβαλε, μέτριο πρόσωπο, καλό σώμα κι απότι μου είπαν κανει γαματο χορό


Δε νομίζω να ξέχασα καμια, αυτες ηταν ολες, δε χωρανε κι αλλες.


Ξεχασα να αναφερω 15 η εισοδος και 20 ο χορος (μαλακισμενες τιμες για τα σημερινα δεδομενα)
Αν εχεις μια καρτα, την μοιραζουν οι του μαγαζιου τα βραδυα στους δρομους εκει που μαζευεται κοσμος, η την εκτυπώνεις απ το σαιτ(Μαλακία)τοτε εισοδος και πρωτος χορος μαζι 20 ευρω


Αυτα, ελπιζω να ημουν κατατοπιστικος

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2012
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού