Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 314901
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Δάφνη την είχα βάλει στο μάτι πολλή καιρό τώρα αλλα δεν με βολεύανε η βάρδιες της.
Tην πέμτη όμως τα κατάφερα και πήγα χτυπώντας την πόρτα είχα μια έκπληξη αφού μου άνοιξε εκείνη την πόρτα δεν το πολλή συζητήσαμε μπήκα κατευθείαν στο δωμάτιο

μετά από ένα σύντομο ντουζάκη έρχεται η κοπέλα βγάζει τα εσώρουχα που φόραγε και της γόβες της και ξαπλώνει επάνω μου και αρχίσει τα χάδια και τα γλειψίματα

και μετά άρχισαν τα όργανα ξεκινάει μια πίπα μα μια πίπα απίστευτη με καραμέλωμα αρ@@@@ων όπως λέει και ο τιτανομεγιστοτεραστιος ινδιάνος αρχηγός
και τρομερά στήσιμο για δαχτιλοσκοπισης
που της δέχεται χωρίς να δείχνει να ενοχλείται

και επειδή ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο εκεί που έλεγα ότι το καλύτερο της είναι η πίπα ανεβαίνει από επάνω και με αρχίζει στα φιλια και το σφυροκόπημα της ήταν μια σιγανό αισθησιακό και μια δυνατό και γρήγορο εκεί τα είδα όλα
ειλικρινά αν δεν ήμουν κουρασμένος θα είχα τελείωση
αλλα για καλή μου τύχη είχε και συνεχεια με εμενα από επάνω με τα πόδια της να πηγαίνουν μια πάνω μια κάτω μια στο πλάι

και για τελείωμα της ζήτησα την απίστευτη πίπα της
όπου μου στήθηκε πάλι για να κάνω εγώ την δουλειά μου με της δαχτιλοσκοπισης και εκείνη άρχισε το κλαρίνο πιο έντονα και με περισσότερο χέρι και μετά από αρκετή ώρα λόγο κούρασης ήρθε το τέλος με αρκετά χαμογελα
μερικά φιλια και μια μικρή κουβεντούλα για αντίο

σε γενικές γραμμές η Δάφνη είναι μια γυναικα κοντά στα 40 με ξανθό μακρύ μαλλί γύρο στο 1,65 με πολλή ενισχυμένους βυζους
μέσα στο δωμάτιο δεν ύπαρξη περίπτωση να μην είσαι ικανοποιημένος από την παρουσία της και της υπηρεσίες της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Δάφνη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού