Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωτη φορα στην Φυλης και ομολωγω οτι επαθα πλακα με την ποιοτητα εμφανησης των κοριτσιων, την αρχη την εκανα με την μαυρομαλα Ιταλιδα, ονομα δεν θυμαμαι αν και πρεπει να το ειπε η τσατσα αλλα και δεν ρωτησα την κοπελα μεσα στο δωματιο, μετα απο μια ταλαιπωρια με το Ιταλικο.! αμαξι μας καθως ερχομασταν απο Σαλονικα, το να γαμησω μια Ιταλιδα φανταζε πληρες σεναριο απολυτης εκδηκησης ...αλλα λογαριαζα χωρις τον ξενοδοχο.! Το αντιτιμο ηταν 20€.
Το δωματιο ηταν σχετικα καθαρο, ξυλινο φθαρμενο πατωμα, νυπτηρακι με υγροσαπουνο και χαρτι, το κρεβατι διπλο ευτηχως δεν ετριζα, η κοπελια μπηκε μεσα και την επεσε στο κρεβατι γονατιστη με το σακουλακι ανα χειρας, εμφανησιακα ειναι μια ωραια κοπελα, μαυρα ισια μαλια, καυλιαρικο προσωπακι με ωραια ματακια, βυζακι φυσικο μεσαιο καλο σχηματακι, περηφερεια που ξεχωριζει απο την μεση, επιδερμιδα λευκη οχι μεταξενια ομως. την επεσα διπλα της και προσπαθωνας να την αγγιξω δεν την ειδα προθυμη να δεχτει τα χαδια μου και εσκισε την καποτα φοροντας την στην σταφιδα.!! με πιπα και χουφτωνοντας την, μου σηκωθηκε, η πιπα της δεν ειναι κατι ιδιαιτερο, και συντομη αφου μολις ειδε οτι σηκωθηκε πηρε θεση ιεραποστολικα, το μουνακι της μου εδεινε πληροφοριες οτι ειναι ρυχο και στενο, ενω μου ελεγε συνεχεια να της το βαζω ποιο βαθεια με οχι και τοσο καυλιαρικο τροπο και με παραπονιαρικο τονο ο οποιος με ανχωσε κυριολεκτικα, και θελοντας να την βαλω στα 4αρα να την χυσω να φυγω...αλαξαμε στα 4αρα, οπου το κωλαρακι της εχει ωραιο σχημα αλλα κατι σπυρακια πανω σε αυτο δυσκολεψαν την κατασταση, το σκηνικο το ιδιο, η Ιταλιδα να ρεταρει και να παραμηλαει ξανα με το ιδιο παραπονιαρικο τονο, εκει καπου αρχισε να μου πεφτει, γυρησε προς τα εμενα και στην προταση μου να με ξαναπιπωσει αρνηθηκε και αρχισε να μου τον παιζει για να σηκωθει και τα καταφερε, συνεχισαμε ιεραποστολικα οπου η μαχη ηταν χαμενη, δεν ενιωθα με τιποτα το μουνι της, ηταν σαν να βαραω στον αερα, συν του οτι παλι αρχησε να μηλαει και να λεει τα ιδια και τα ιδια σαν κασετα, δεν αργησε και αρχισε παλι να μου πεφτει μεσα στο μουνι της, οπου και παρεδωσα τα οπλα λεγοντας την να φυγει, η αντιδραση της ηταν λογικη και προσπαθησε με καποιο τροπο να με παρηγορησει, παρα να σηκωθει και να φυγει ετσι απλα...
Τσιφος η Ιταλιδα.! σπαγγετο διχως σαλτσα.! καλο μουνι δεν λεω, αλλα με ανχωσε με την παρλα της, δεν μπορεσε να με αναψει ουτε να με καυλωσει, δεν το εχει να φερει εναν αντρα εκει που πρεπει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2012
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2012
H Αντέλα ηταν. Την εχω ξαναπετυχει καπου στο Μεταξουργείο πριν απο καιρο αλλα δε θυμαμαι που. Φιλος ειπε οτι δούλευε στη Κεραμικου φυσικα με 10 ευρω. Δεν ξερω αν εινα καλη μεσα στο δωματιο αλλα (ευτυχώς) δεν εχουμε Ιταλιδες στα μπουρδελα τυπε, ασχετα τι δηλωνουν.

Δεν εχουμε αναγκη την Ιταλικη ξυνη φατσα χειρότερη Ελλεηνιδας στα μπουρδελα... Αν φτασει ποτε στιγμη που τσα μπουρδελα θα δουλευουν μη-Τσουρκες θα το παρατήσω το αθλημα!!!!
X
xlexlekias
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1