Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 176596
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Νικολ ειναι μια ξανθια κοπελιτσα σχετικα κοντη, με ωραιο γλυκο προσωπακι και χρια φωνης και προφορας σπαστη που μαζι με το προσωπο φερνουν ολιγο σε Ισαβελα Βλασιαδου, Ελληνικα παρα πολυ καλα, προς τα κατω φερει δυο σιλικονατες ολοστρογγυλες βυζαρες που ηταν και ο λογος ο οποιος με τραβηξαν και περασα μεσα στο δωματιο, η τσατσα ευγενικη κυρια προσφερε και πετσετουλα για ντουζακι, αλλα πετσετουλα προσωπου, η οποια δεν εφτανε ουτε την τυληξω γυρω μου, λεπτομεριες, ζεστο νερο υπηρχε αφθονο, το δωματιο γενικα πολυ καλο, με χαμηλο φωτισμο, μεγαλο κρεβατι, κλιματιστικο το οποιο ηταν κλειστο, αλλα ειχε ζεστα το δωματιο, νυπτηρακι με κρεμοσαπουνο και χαρτι για σκουπισμα...
Η Νικολετα ηρθε μεσα φουριοζα και επιθετικη με την καλη ενοια.! επεσε στα γονατα στο κρεβατι δειχνοντας μου την κολαρα της και προτρεποντας με να την αγγιξω παντου, το σουτιεν της δεν το εβγαλε αλλα το εκανε στην ακρη αποκαλυπτοντας τις ιμισκληρες βυζαρες της, οι οποιες ειναι πολυ καλες στην αφη, μαλακες επηφανιακα, γενικα εχει κανει καλη δουλεια ο ντοκτορας.! εβγαλε το βρακακι της και οσο την χουφτωνα εβαζε δαχτυλο στο κωλο της λεγοντας μου για αυτον.! δεν ηξερα που να προτωπαω, να γλυψω τα βυζια της.?? ή να την πεσω στην τουρλωμενη κωλαρα της.?? τα εκανα και τα δυο απο λιγο πριν μου περασει καποτα, καραμελωσε πρωτα τα αρχιδακια και με περασμα καποτας επιδοθηκε σε μια αγρια δυνατη πιπα ενω ημουν στα γονατα, εφερε το σωματακι της διπλα μου και ανοιγοντας τα ποδια της μου εδωσε το πρασινο φως να παιξω με το μουνακι τη, αλλα δαχτυλα δεν αφησε για πολυ μιας και τα εκλεισε με τροπο, αιχμαλοτιζοντας το χερι μου πανω στο μουνι της, οι στασεις 3 κλασικες και μια εχτρα, αρχισαμε ιεραποστολικα, το μουνακι της να καιει και να μου ξεστομιζει προστυχολογα, τα οποια τα λεει πολυ πιστευτα, και να με προτρεπει να βλεπουμε τους εαυτους μας στο πλαγιο καθρευτη καθως γαμιομασταν, στην συνεχεια ανεβηκε απο πανω οπου οι βυζαρες της σε αυτην την θεση ερχομενες στο προσωπο μου ηταν θεαματικες.! ευτηχως για εμενα κουραστηκε γρηγορα και αλαξαμε στα 4αρα γιατι ημουν ετοιμος να ξεφορτωσω το καργκο, στα 4αρα το σωματακι της περνει ωραιο σχηματακι, αφου εγλυψα και δαγκωσα τα αφρατα κολωμερια της ακομα λιγο, βαρεσα αρκετα θα ελεγα και μετα της ζητησα να πεσει μπρουμητα, χωρις να εχω βγει απο μεσα της επεσε και με την βοηθεια ενος μαξιλαριου ανασηκωσε την λεκανη της, την παρακαλεσα να συνεχισει να μου λεει προστυχολογα και τελειωσα ετσι σκυβοντας πανω της και χουφτονοντας τις βυζαρες της που ξεχιλιζαν απο το πλαι...καθως ντυνοταν μιλησαμε λιγακι και με αποχερετησε με ενα φιλι στα χειλη.
Καλη περιπτωση η Νικολετα, ξεπερασε ολες τις προσδοκιες μου, συμετοχη στο φουλ, παρα πολυ συνεργασιμη δεν το κανει σαν να ειναι γκομενα σου, αλλα το κανει χαλαρα σαν μια λυσασμενη γκομενα σε ενα one night stand.! η συμετοχη της πλυρης, σαν να γουσταρε να γαμηθει, ή απλα κανει παρα πολυ καλα την δουλεια για την οποια πληρωνετε, ξερει τι ζηταει ο πελατης και το δινει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.169
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού