Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καυλημερα μπουρδελιαριδες,
Περασα να δω ιδιοις ωμασοι τι εστι Βαλερια, μιας και το κουμπαρακι μου μου τα εκανε λουκουμαδες με την εν λογω. Και στανταρακι και περιποιηση και ετσι κι αλλοιως. Οποτε πηγα. Η Βαλερια λοιπον ειναι καθαρα μια νοικοκυρα που θα δεις στο δρομο αλλα δεν θα παθεις και τιποτα. Για την ηληκια της μια χαρα σωμα μικρο σχετικα βυζι αλλα με πολυ καλη διαθεση να σε ευχαριστηση. Μπηκα κι ηρθε η ιδια να παρει το εισητηριο και με χαρα μου εδειχνε πως στολισε το δωματιο και μου εδωσε και καθαρη πετσετα εαν ηθελα να κανω μπανακι!Γδυθυκα περιμενα λιγο και ηρθε. Εβγαλε το κομπινεζονακι που φορουσε και με μετα καποια κουβεντουλα αρχισε το γλυψιμο. Μου μουλιασε τα @@ και μετα κατεβηκε και πιο κατω. Εγλειφε κωλ...δα αρχιδια λουτσο και παλι πανω κατω. Θα περασε ετσι κανα 10λεπτο ... ανεβηκε κι αφου εβαλε σκουφι συνεχισε πιπα. Καποια στιγμη λεω ωπα κατσε γιατι θα χυσουμε ετσι. Ξαπλωσε κι αρχισε να παιζει το μουνι της ετριβα εγω -επαιζε αυτη. Ιεραποστολικο γι αρχη μετα ξαπλωτα κι αφου δεν αντεχα αλλο εβγαλα καποτα κι τυν εχυσα στα μπουτια στο μουνι και στο χερι. Πω πω χυσιμο μωρο μου ... ποοολυ εεε. Δωσε μου χαρτακι ... Σηκωθηκα κι εδωσα χαρτι. Πλυθηκα κι αφου αληλοευχαριστηθηκαμε την εκανα για δουλεια! Συμπερασμα: Η γυναικα δεν ειναι καμμια μουναρα αλλα για τα λεφτα που παιρνει εαν εισαι καθαρος και οχι αρτσουμπαλος σε κανει πασα! σε περιποιειται μεχρι τελους, χωρις πεικοπες. Να σημειωσω βεβαια οτι η τσα δεν ενοχλησε καθολου παρ ολο που ακουσα την πορτα και αλλους να μπαινουν. Πρεπει να περασα κανα 25λεπτο μεσα. Γενικα μια καλη εμπειρια.Για λατρεις των milf-progilf συνησταται αντε καλο βολι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2012
ΧΑΧΑΧΑ αρτσουμπαλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1