Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνεύρεση μου με την Νάσια έγινε αρκετό καιρό πριν και η ημερομηνία είναι στο περίπου, αλλά εφόσον η κοπέλα δουλεύει ακόμα θα γράψω την κριτική μου για τους μελλοντικούς επίδοξους συναθλητές!

Κλασσικά την πέτυχα στη βραδινή βάρδιά της, και μάλιστα την πέτυχα αρχικά στην αλλαγή όπου την είδα με ένα τζιν εφαρμοστό φορεματάκι και μου έκανε αρκετά καλή εντύπωση. Έκανα λοιπόν μια γύρα στη περιοχή και γύρισα και πέρασα με το απλό των 30 ευρώ.
Η Νάσια είναι ψηλή εντυπωσιακή κοπέλα πάνω από 175 cm με μαύρο ίσιο μαλλί πανέμορφο πρόσωπο με ωραίο χαμόγελο, απαλό άσπρο δέρμα, μικρό στήθος και στενή μέση που καταλήγει σε φαρδιά κάπως περιφέρεια. Κλασσικός σωματότυπος αχλαδιού.
Στο δωμάτιο η κοπέλα ήρθε πολύ ευδιάθετη και φρέσκια μετά από λίγη ώρα καθώς ήταν γεμάτα τα άλλα 2 δωμάτια. Παρεμπιπτόντως τον διπλανό τον ξεπέταξε σε 5’! Άρχισε με πολύ αισθησιακά χάδια σε όλο μου το σώμα (πουτσοτριψίματα είχαμε για τους λάτρες του είδους) και με μικρούς αναστεναγμούς κατάφερε να με ετοιμάσει για την συνέχεια. Φιλάκια δεν είχαμε. Πέρασμα της καπότας και καλή πίπα, αλλά χωρίς και τίποτα το φοβερό. Πρώτη στάση ιεραποστολικό με μένα να δυσκολεύομαι να τη διαχειριστώ. Τα μικρά ψεύτικα (μάλλον) βογγητά αλλά αρκετά αληθοφανή με έφτιαχναν αρκετά. Μέχρι εκείνο το σημείο ήμουν γενικά αρκετά ικανοποιημένος. Κάπου εκεί όμως βάζω τα χέρια μου από κάτω στο κώλο της για να την χουφτώσω ενώ τη γαμάω και διαπιστώνω ότι έχει 2 δάχτυλα της στο πούτσο μου και τον σφίγγει. (Πάντα με περισσή τέχνη και αισθησιασμό, τόσο που δεν το πήρα χαμπάρι). 1ο Γαϊδουράκι για όσους θυμούνται το «Κόντρα Πλακέ». Με τρόπο της το τραβάω και συνεχίζω. Κάπου εκεί νιώθω το τέλος να έρχεται (πρόωρα σχετικά) και τραβιέμαι μιας και ήθελα να τη γαμήσω στα 4 καμαρώνοντας τη κωλάρα της. Καθώς τραβιέμαι γυρνάει και τον βάζει στο στόμα της η άτιμη προσπαθώντας να με τελειώσει(κρατάω επίπεδο και δεν την λέω πουτάνα).2ο Γαϊδουράκι. Τέσπα με τα βίας κρατήθηκα τόσο που αεροέχυσα λίγο. Την γυρνάω όπως-όπως κι αρχίζω το σφυροκόπημα. Η θέα πολύ καλή καθώς και το στήσιμο. Και εκεί που την γαμάω τι κάνει πάλι η άτιμη (μην με πιέζετε ούτε καριόλα θα τη πω. Δεν προάγει το ήθος, ούτε αρμόζει στο ύφος ενός πτωχού πλην έντιμου μπουρδελιάρη όπως εμού). Της το ξανατραβάω φυσικά και τρώει και το τρίτο γαϊδουράκι. Από πού συμπέρανε ότι μου αρέσει δεν το κατάλαβα. Ευτυχώς κάπου εκεί τελείωσα κιόλας με καληνύχτισε και λάκισε σβέλτα.
Χρόνος συνεύρεσης 9-10 λεπτά.
Κατακλείδα:
Χαμηλές πτήσεις με τη Νάσια, δυστυχώς δεν με απογείωσε παρόλο που η συνεύρεση άρχισε με τους καλύτερους οιωνούς. Βιαστική δεν τη λες, αλλά εγώ μια αίσθηση ξεπέτας την ένιωσα. Ίσως επειδή υπήρχε και κίνηση εκείνη την ώρα στο μαγαζί. Αν σας αρέσουν τα αιθησιακά τερτίπια κι ετσι είναι καλή, αλλά για πιο extreme καταστάσεις δεν κάνει. Για μένα αξίζει να τη γαμήσεις μόνο για να πεις ότι γάμησες ένα ωραίο μουνι ή αφού δοκιμάσεις όλες τις καλύτερες επιλογές που υπάρχουν αυτή τη στιγμή στη πόλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάσια
Paktosis
Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού