Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επισκεφτηκα αυτο το ιδρυμα κατα της 3:00 το πρωι κοπελα ΣΟΝΙΑ γρηγορο σαλοναρισμα συμπαθητικη φατσα..! Ο τσατσος εβαλε την κασετα με το παραμυθι. Δινω το 20αρικο μπαινω μεσα...!Το δωμάτιο ΑΘΛΙΟ το σεντονι ξεστρωτο ενα φακελακι απο προφυλακτικο φανταζομαι πολλη ωρα εκει μιας κ δεν ειχε πατησει ανθρωπος μεσα εκτος ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ...! Μπαινει η κοπελα με βαριεστημενο μεν υφος αλλα χαμογελαστη. Τι κανεις κτλπ μπλα μπλα μου λεει κουρασμενη ωχ λεω την κατσαμε..!2-3 χαδακια περναει την καποτα...λεω παει το 20αρικο πατριωτη...!ΑΕΡΟΠΙΠΑ ουτε 20 δευτερολεπτα μου λεει ελα..λεω συνεχισε...η 2η φορα ηταν 10 δευτερολεπτα..!Μου λεει ελα απο πανω...λεω ουτε καν εχει σηκωθει τι να ερθω? Εχεις πιει μου λεει σου μοιαζω για να εχω πιει?????????????? 10 χρονια στην ΕΛΛΑΔΑ ειμαι ξερω τι γινεται καθε Σαββατο....λεω μαλιστα...!Φυσικο ηταν ουτε καν να μπει...κι εβγαζε κραυγες λεω συγνωμη με κοροιδευεις?Εβαλες την κασετα κ τι θες να καυλωσω?Ουτε καν ειναι μεσα σου στο ελαχιστο...!Μου αλλαζει το παραμυθι αα εχεις θεμα με το προφυλακτικο δεν σου παει..!ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ λεω αποφασισε ειμαι πιωμενος η φταιει το προφυλακτικο? ΕΛΕΟΣ σηκωνωμαι κ φευγω να παει στο διαολο κ το 20αρικο κ ολα καθως ντυνομουν ηταν ενας αλλος συναγωνιστης κ με το που βαζει την κασετα ο τσατσος φωναζω φιλε ειναι απατη σηκω φυγε..!Βγαινω απο το δωματιο ο τσατσος εξαφανισμενος...!ΑΥΤΑ. η καταθεση εγινε αλλου σε αλλη ΣΟΝΙΑ ιταλιδα κατα τα λεγομενα της αλλα οταν την εσκιζα φωναζε ντα ντα (ρωσσικα) Θα ακολουθησει κριτικη ΘΕΤΙΚΗ!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
apoc
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
393
Πόντοι:
3.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2012
Από το συγκεκριμένο σπίτι δεν περνάω ούτε απ'έξω...

Μια φορά γάμησα κ ήταν από τα χειρότερα μου...

Σε μερικά σπίτια,θα πρέπει να είναι πολύ μουνάρα η άλλη για να μπω,με τη βρωμιά που έχουνε κ στο σαλόνι κ στα δωμάτια...
10 Δεκεμβρίου, 2012
για το τελευταίο που λες, da λένε και οι ρουμάνες, παρόλο που τα ρουμάνικα μοιάζουν πολύ με τα ιταλικά.

π.χ. το παρακάτω είναι μολδάβικο τραγουδάκι, αλλά οι μολδαβοί μιλάνε ρουμάνικα:
http://www.youtube.com/watch?v=jqFWDElfmWA

και τώρα που το σκέφτομαι η Σόνια, μπορεί να είναι και Μολδαβή
12 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

xaxaxaax τι να σου πω ρε φιλε μου δεν το εχω καλα με της ξενες γλωσσες.... Γλώσσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3