Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Call-Girls 97831
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
συναντηση σημερα με το κοριτσι στο Bora-bora.,μικρη καθυστερηση απο μερους της,αλλα εφταιγα και γω μιας και την ειδοποιησα τελευταια στιγμη.
ανοιγει η πορτα και μπαινει μια καθημερινη συμπαθητικη ελληνιδα,νεα και δροσερη.παραγγελνουμε καφεδακια και βουρ για μπανιο η νεαρα.σωμα ελληνικο.μπουτακια,ποπουλης αφρατος,επιπεδη κοιλιτσα,βυζακια 2αρια φυσικα νεανικα με ωραιες ρωγιτσες.εξαιρετικες πατουσιτσες και δαχτυλακια.ενα μικρο τατουαζ στον αριστερο ωμο.ματαρες...
στα του αγωνα τωρα,girlfriend κατασταση μιας και αυτο μου εβγαζε.φιλακια χωρις γλωσσα,χαδια παντου και δαχτυλακι στο σφιχτο νινακι που ειχε υγρανθει.περασμα προφυλαχτικου πιπουλα μεσου ορου.(χωρις πολυ χερι,αρκετα deep αλλα χωρις περιποιηση της γυρω περιοχης).
cowgirl πρωτη σταση που δειχνει να της αρεσει.αληθοφανη διακριτικα βογγητα,καλος ρυθμος ενω δεν αφηνα απο τα χερια μου τα αφρατα κωλομαγουλα και απο το στομα μου τις ρωγιτσες της.γυρισμα σε ιεραποστολικο αλλα η σταση των ποδιων της δεν αφηνε βαθεια διεισδυση.ισως ποναγε για καποιο λογο και δεν ηθελα να την πιεσω.ετσι γυρισαμε στα 4.το κοριτσι στην ακρη του κρεβατιου και γω ορθιος.και κει ομως καμπουριαζε και επρεπε να την καθοδηγησω να στηριχτει στους αγκωνες και να σπασει τη μεση της.να σημειωσω οτι δεν δυσανασχετουσε σε τιποτα και φαινοταν οτι ειχε διαθεση να περασω καλα.
τελος σε cowgirl παλι οπου σφιχταγγαλιασμενοι τελειωσα μεσα της.
δεν ειχα χρονο για δευτερο γυρο (η κοπελα ηθελε και προτεινε)γιατι ειχα δουλεια,ετσι συζητησαμε για κοινα ενδιαφεροντα,τσιγαρακι απο μερους της χαδακια και αποχαιρετισμος...
αν θα ξαναβλεπα την κοπελα?ναι γιατι πιστευω οτι μπορουμε να συντονιστουμε καλυτερα την επομενη φορα.εχει την εμφανιση κλασικης ελληνιδας που σε φτιαχνει χωρις να σε κομπλαρει,εχει διαθεση,ειναι καθαρη και περιποιημενη.αν διορθωσει καποια στοιχεια θα γινει πολυ καλη.φυσικα ειναι νεα στο χωρο και πιτσιρικα οποτε δικαιολογειται η απειρια της.η τιμη της αν ηταν γυρω στα 80€ θα ανταποκρινοταν καλυτερα στις υπηρεσιες.αλλα και ετσι δεν ξεφευγει απο τα στανταρ που εγω τουλαχιστον εχω θεσει.
ιωαννα σ ευχαριστω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.629
Πόντοι:
2.197
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2012
Δεν θελω να κανω τον εξυπνο αλλα απορω πως δινετε πλεον ετσι ευκολα τα 100αρικα ρε παιδια.... για υπηρεσιες επιπεδου των 50
09 Δεκεμβρίου, 2012
πως κρίνεις τα επίπεδα δηλαδή? τι επίπεδο υπηρεσιών είναι τα 50 ευρώ? Εγώ αυτό που ξέρω είναι πως πας σε studio... ούτε μισή ώρα... μια εκτόνωση και ακούς την πόρτα να ανοιγοκλείνει και να μαζεύεται απέξω ουρά... Ειδικά αυτό το γκάπα γκούπα της πόρτας με τρελαίνει... Η κοπέλα κάθετε μια ώρα καθαρή... όσες εκτονώσεις αντέχεις... και στο χώρο σου... Ίσως αν το κατοστάρικο το έκανε 80 θα μιλάγαμε για εξαιρετική περίπτωση... αλλά και πάλι οι υπηρεσίες της δεν είναι και του 50άρικου... ας χαλαρώσουμε λίγο...
09 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δικειο φιλτατε ..οπως τα αναφερεις σε κανεναν δεν αρεσουν οι πορτες να ανοιγοκλεινουν ..τα κατοσταρικα ομως οσο πανε γινονται και ποιο δυσκολα για αυτο και η γκρινια του φιλου μας.....
09 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με τιποτα οι υπηρεσιες της δεν ειναι του 50ρικου.
τα 80 νομιζω ειναι δικαιο αντιτιμο.
εγω προσωπικα εχω καθιερωσει δικα μου στανταρ και αν τα βρισκω προχωραω...
καλη εμφανιση και service 100€.(παντα μιλαμε χωρις πρωκτικο)
pro-milf καλη εμφανιση και service 80€
milf 50€ και πολλα ειναι.
και ναι βρισκω αυτο που θελω...
16 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε τότε λοιπόν ο καθένας να κοιτάει αυτά που θέλει χωρίς να κρίνει τον άλλο. Το πόσο εύκολο ή δύσκολο είναι το 100 το ξέρει ο καθένας για τον εαυτό του
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5