Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161780
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αποσπασμα πορνοημερολογιου , σελίς 72

Μονος κι ερημος στα στενα του Μυλου κατω απο εναν καταμαυρο ουρανο, η ηλιολουστη ζεστη χειμωνιατικη μερα ΄
μολις ειχε τελειωσει και η παρεα του μεσημεριανου καφε ειχε διαλυθει προ ολιγου . Καρακτωδης βροχη !
Η οδος Α.Γεωργιου βομβαρδιζετε απο μεγαλες σταγονες νερου , εικονα μελαγχολικη
Λιγο αργοτερα καποιος τρεχει μεσα στην βροχη χοροπηδοντας για να αποφυγει τις λακουβες και βριζοντας
" Μαλακες γαμω το JCB σας παντου λασπες γεμισατε , ασταδιαλα λερωσα τα καινουρια μου παπουτσια #Χ@*##!% "
Λιγο μετα τα καινουρια μου παπουτσια ανεβαιναν της σκαλες του La Famme ενω ενα αισθημα θαλπωρης με κατεκλησε
οταν ανοιξε η μεγαλη του πορτα . Τι καλα , τι καλα δε με βρεχει τωρα πια, χοχοχο...

Η κυρια επι της υποδοχης μου ειναι γνωστη απο τοτε που πρωτοπηγα στο μαγαζι και γενικα σε τετοια μαγαζια
εδω και 2,5 χρονια δηλαδις οποτε μετα απο συντομες χαιρετουρες να σου βγαινει και κι ενα πιπινακιιι ...
Τι ομορφοοο ! Ειχα δει φωτογραφιες του αλλα δεν ειχαν την φατσουλα του , ειναι γλυκουλι και χαριτωμενο . Μπηκα !
Αλλωστε η καταδρομικη επισκεψη εγινε με στοχο την νεαρα , ας ειναι καλα οι φωτο http://tinyurl.com/Lara-pipineli-fotos
Αφου παρεδωσα τεσσαρακοντα γιουροζ λοιπον ( απο 30 αρχιζει) και παρελαβα πετσετα , μπηκα στο δωματιο και
μιμουμενος τα μαυρα συνεφα μαστιγωσα το σμιλεμένο μου κορμι με ριπες θερμου υδατος...

Κι ενω σκουπιζομουν να και το πιπινιιιι, ανεβηκε στο κρεβατι και κουνουσε την ουρα του περιμεντας,
ενω σε μια ερωτηση μου απαντησε "Ιγγλις ?" Δε ξερει Ελληνικα ακομη ,νταξυ δε πειραζει .
Αφου λοιπον αραξα και γω εσκισε πολυ χαριτωμενα και με ναζι το προφυλακτικο με τα δοντακιαααα
ωραιαααα , που θα το βαλεις καλε το προφυλακτικο τωρα που το εσκισες ? Θα το κρεμασεις στον καλογερο ? χαχα
Τελος παντων Φαουλ για την νεαρα η ελειψη προτροπης πασπατευτικων διαδικασιων στο πολυ ωραιο σωμα της,
τα στητα της βυζακια , οπως και το πολυ ωραιο ποπουδακι της πασπατευτικαν σαφως σφτιχτο κορμι και λειο απαλο δερμα
ομως με το ανοιχτο προφυλακτικο στο χερι αυτη , δε βολευοταν ετσι ξαπλωσα και το τοποθετησε , αγαρμπα σαφως .
Η "πιπικη" διαδιακσια καθε αλλο παρα τυπικη ηταν , κρατησε αρκετα και η νεαρα επεδειξε ζηλο σε αυτη,
θα μπορουσε βεβαια να τον ειχε κανει καγκελο με συνοπτικες διαδηκασιες αλλα ... Επεδειξε ζηλο ελεγα σε αυτη
ενω εγω με καμαρωνα απο τους νεοτοποθετηθεντες καθρεφτες στο ταβανι , καλη φαση !
Πρωτη φορα με ειδα γυμνο απο ψηλα ωραιος ειμαι χοχο , και ακομη καλυτερη η Λαρα φυσικα της οποιας
η σταση του σωματος μου ενεγυρε την φαντασια ... Πιπας συνεχεια σε ορθια σταση και οφθαλμολουτρο φουλ
Σε ορθια σταση και η πρωτη μας σταση , πανω στο κρεβατι ριχνει ενα σκυψιμο - διπλωμα στη μεση
Αυτα ειναι ! πιπινια ευλυγιστα που να βαλεις καμια θεια να τα κανει αυτα ? μετα θελει καλιμπρα να ξαναισιαξει χαχαχα
Τεςπα ωραια ηταν αλλα δε βολευε πολυ αυτη η πρωτογνωρη για μενα σταση εστι περασαμε σε ποιο κλασικα πραγματα ,
ιεραποστολικα στα οποια πηγε μακρυα η βαλιτσα μιας και το θεληματικό μου τσουτσούνι αρνιοταν να τελειωσει ,
παρα την σφιχτη ωρια αισθηση του αιδοιου που ξεχασα να αναφαιρω . Τρεις φορες ηρθαν μεχρι τον "λαιμο" αλλα δε βγηκαν
ενω μια αισθηση στενουρας απο το προφυλακτικο ηταν παρουσα εδω και ωρα ... σιγουρα επαιξε τον ρολο του κι αυτο ...
Αφου λοιπον κουραστικα και βαρεθηκα να το παιζω εραστης μακρας διαρκειας , εδωσα χειρονακτικο τελος
Ειχα δει ενα φυλλαδιο καποτε " Καθαριζω καπνοδοχους - Τζακια - Λεβητες " Δε κρατησα το τηλεφωνο να παω
να καθαρισω το τσουτσούνι μου , μαλλον εχει βουλωσει ...Τελος παντων δεσποινις παρα το παρατεταμενο της συνουσιας
δεν δυσανασχετισε πουθενα , καθε αλλο μαλιστα γελουσε με καποια δικα μου σχολια .
Επραξε λοιπον ορθως, αυτο για το οποιο ειχε προπληρωθει προ εικοσαλεπτου. Ευχαριστω , благодаря , thanks .

Αναμνηστικη φωτογραφια
http://tinyurl.com/Lara-pipineli

Καλο το πιπινελι λοιπον θα αποτελεισει μια πηγη δροσιας και στο μελλον φανταζομαι
Τα οποια "στραβα" σαφως βαρυνουν και μενα , αλοιμονο ολοκληρος ματραχαλος αν περιμενα απο ενα πιπινακι ποιο πολλα...
Βγαινοντας ακουσα την υπηρεσια να μαθαινει στο πιπινι να μετραει . Ενα , δυο , Τρια ...
Αν του μαθει και Λαφαμαινα να πηδαει θα παει μπροστα , απο δασκαλες τουλαχιστον πετυχε διανα .
Προγραμμα εργασιας - παρεχομενες υπηρεσιες - τιμες και λοιπες αποριες σχετικα , στο θεμα του μαγαζιου
Απο τα λιγα ψηφιακα υποστηριζομενα της πολης... http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=106727.0

Φευγοντας ειχε ανοιξει και ο ουρανος και θυμηθηκα που λεγαμε παλια στο φορουμ οτι αν περασεις καλα ολα αλλαζουν
η τσατσα ειναι ποιο ευγενης , το μαγαζι ποιο καθαρο μεχρι και το παρκινγκ μεγαλυτερο σου φαινετε,
εχουν εξεληχθει απο τοτε τα πραγματα τωρα μεχρι και ο καιρος φιαχνει ! Χαχαχα

Αλλη μια αναμνηστικη φωτογραφια, αφηνωντας πισω την βροχη ...
http://tinyurl.com/Platinum-Rain


=========== Jo (: ===========
http://www.facebook.com/jo145
=============================

ΥΓ.
Το κειμενο ειναι αφιερωμενο στον φιλους και συμπολεμιστες Maaneskyggen και Karaman7
οπως και στον υπο ιδρυση συλλογο πιπινοφιλων , "Το σφιχτο αυγο"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Lara
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού