Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 73 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλην εσπερα συναγωνιστες,
Βολτα με τον κουμπαρο κι αλλον ενα συναγωνιστη. Ο κουμπαρακος μου ειχε περασει παλιοτερα, οποτε παροτρυνε τον εταιρο συναγωνιστη να περασει. Εγενετο. Βεβαια το τι επεκολουθησε με την εξοδο αξιζει να γυριστεισ εβιντεο κλιπ. Αλλα στα σχετικα του αγωνα. Απο οτι ειπε τωρα το παλικαρι εγινε το εξης: Μπηκε γθυθηκε ξαπλωσε και περιμενε, μπηκε το ποτεμκιν κι αφου ρωτησε τα σχετικα αρχισε να του τριβει τα μασταρια στην μουρη κατεβηκε προς τα κατω εγλυψε ρωγες και αρχισε ακα φιρφιρικη στον λουτσο του. Πωε θελεις ... ετσι .. ανεβηκε πανω κι αρχισε να κουνιεται! Εκει αφαγε την πρωτη φρικη! Μπολικη κρεμα και το ..... χαος! Αερας εμπαινε αερας εβγαινε! Εκανε να κανει κανα σαλιμακι. Αλλα τα στιβαρα μπρατσα της του εδωσαν να καταλαβει οτι μαλλον δεν σηκωνει πιτσικουλιες τον τραβηξε στον "ισιο" δρομο! Σταματησε τον εβγαλε τον επαιξε, τελειωσε, σηκωθηκε , ντυθηκε φυγαμε! Το τι κυνηγη επεσε εξω και μπινελικι για το χαμενο 20αρικο, δε λεγεται! Οι ρουμανο αλβανοαλοδαπποι στην αχαρνων επαθαν αλλοι νομισαν οτι επεφτε κυνηγητο με μπατσους και ετρεχαν να κρυφτουν αλλοι γελαγαν .... καταλαβαινετε!
Τελος παντων το γεγονος παραμενει οτι εφαγε ξεπετα και πακετο! Με τα δικα του λογια: Οχι ρε πουστη γι αυτο 20 ευρω ... οχι ρε και δε μ αφησες να παρου τη παρτουζα στο αλλο! Θα τα κλαιαω για καιρο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2012
καλησπερα σε ολους πραγματικα και εγω δεν ξερω τι ανωμαλια με πιανει και εχω περασει καποιες φορες με αυτη την αγελαδα βοδι μοσχαρι ιποποταμο οπως την δει κανεις και οντως ειναι πολυ ξεπετα κανει νευρικες και βιαστικες κινησεις λες και την περιμενουν οι πελατες απορω πραγματικα και με τον εαυτο μου και τους αλλους που πανε μαζι της μακριααααα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1