Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488308
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εδω και καιρο εβλεπα φωτο της ιζαμπελας και ελεγα να παω να μην παω ...το σκεφτομουν.
Μετα απο μερικα ποτακια στην πλατεια ελευθεριας στον κορυδαλλο και μετα απο ατοπο καυλαντισμα
ελληνιδων κορασιδων σε καφε-κλαμπ που δεν οδηγησε πουθενα ειπα να παω να ριξω μια ματια
ωστε να κλεισει ομορφα και το δευτερο σκελος της βραδινης εξοδου μου με ενα ωραιο γαμησι...
Παρκαρα ευκολα το αμαξακι μου σχεδον εξω απο στουντιο ,εριξα ενα σαλτο καθως η βροχη ηταν δυνατη και εφτασα
στην πορτα οπου περιμενα την υπηρεσια να μου ανοιξει.
Καθησα στο σαλονι οπου η υπηρεσια μου εξηγησε τα προγραμματα με μια βλαχορωσσικη προφορα.
Η Ιζαμπελα κατευθασε στο σαλονι με ομορφα μαυρα εσωρουχα χαμογελαστη.
Το σωμα της ειναι ακριβως οπως στις φωτογραφιες ειναι σχετικα κοντη με μικρο βυζι και μεγαλες ρωγες,μαυρισμα σολαριουμ
και ενα κωλαρακι ολοστρογγυλο και σφριγιλο.Το προσωπο της ειναι πιο ωραιο απο κοντα απο οτι στις φωτο,
η φωνη της ειναι λιγο βραχνη και μπασα.Τα μαλια της δεν ειναι εντελως ξανθα αλλα εχουν και μερικες μαυρες ανταυγες μαλλον εξτενσιον.
Εδωσα το 70αρι καθως ειχα ορεξη να ρουφηξω ζουμερο μουνακι.
Η Ιζαμπελα ηρθε στο δωματιο μετα απο 10 λεπτα,με ρωτησε εαν εχω κανει ντους και τις απαντησα καταφατικα.
Αλλειψε στο στηθος μου μια ενυδατικη κρεμα αρχισε να με φιλαει στο λαιμο στο στηθος στην κοιλια γυρω γυρω απο το πεος
χωρις να το βαλει στο στομα της και μετα μου μουλιασε τις μπαλες απο το γλυψιμο.
Την σταματησα μετα απο 6-7 λεπτα οπου την εστησα στα τεσσερα και με εμενα με τα γονατα στο πατωμα να εχω ερθει
στο ιδιο υψος με την τουρλωτη κωλαρα της να εχω χωσει τη μουρη μου μεσα στο μουνι της και να γλειφω μανιωδως
το οποιο αιδοιο παρεπιπτοντως ειναι εξωχειλιο με τα χειλη να ειναι μεγαλα 3-4 εκατοστα κοκκινα και οχι σκουροχρωμα η μαυρα
οπως εχω συναντησει σε αλλες κοπελες.
Προφανως ειχε ενημερωθει για το προγραμμα που επελεξα και το μουνακι πραγματικα μυριζε υπεροχα μου εφερνε στη γλωσσα κατι σαν γευση μηλου.
Το κωλαρακι της δε θα μπορουσε να γλιτωσει απο την γλωσσα μου,το οποιο ειναι φανερα αδουλευτο σφιχτο και με ροζ αποχρωση.
Μετα απο απο ενα δεκαλεπτο γλειψιματος αδοιου-ποπου της ειπα να μου βαλει καποτα, πιπα δε μου πηρε γιατι δεν ηθελα,
την αφησα να ειναι στημενη στα τεσσερα και τον εχωσα μεσα στο μουνι της στο οποιο δεν βαζει καθολου κρεμα
και ειναι ικανοποιητικα σφιχτο με αποτελεσμα να ερχονται και η φυσιολογικες κραυγες πονου και ηδονης απο την κοπελα.
Το τελος ηρθε σε αυτη τη σταση.
Ελπιζω να βοηθησα λιγακι.!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.967
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού