Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πάντα φροντίζω να ξεκαθαρίζω με τρόπο ήρεμο, αλλά αναλυτικό, τι θέλω και τι δίνω.

Από την αρχή λοιπόν συμφωνήσαμε 1 ώρα με 2 τελειώματα μίνιμουμ στα 150 γιούρια.

Έφθασα ακριβής στην πάροδο της Φραντζή και ύστερα από 5' λεπτά μπήκε στο δωμάτιο η τύπισσα που μόλις είχε κάνει ντους.

Μοσχομύριζε ! Με κάποια άτομα νιώθεις από την πρώτη στιγμή ότι υπάρχει χημεία.

Ψηλή, ξανθιά, με ωραία χυτά μαλλιά, άρχισε αμέσως να μου επιτίθεται με ρουφηχτά γλωσόφιλα.

Άρχισαν τα τριψίματα και σε λίγο άρχισε να μου παίρνει ένα τσιμπούκι καταπληκτικό.

Αργό, με γλώσσα μέσα έξω και γλύψιμο γύρω γύρω όλης της περιοχής.

Παρατηρήσεις : υπέροχο σώμα. Κοιλιά επίπεδη λες και κάνει κοιλιακούς όλη μέρα.

Ισχυρίζεται ότι δεν κάνει γυμναστική, πράγμα περίεργο αν είναι αλήθεια. Κωλάρα υπέροχη, στητή.

Βυζάρες σιλικόνη, μεγάλες όχι τεράστιες. Συνολική διάρκεια του ματς 1 ώρα περίπου.

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ! Στο διάλλειμα, άνοιξε μια τσάντα και έβγαλε μια λοσιόν και με μάλαξε παντού : χέρια, πόδια, πλάτη, αυχένα, ώμους . . .

Τρομερή διάθεση για σεξ, το κορίτσι γούσταρε να γαμηθεί. Τελεία και παύλα. Όλη την ώρα ούρλιαζε : Fuck me, Fuck me hard, Fuck your whore !

Το πρώτο τελείωμα κατέληξε μετά από παιχνίδι στο κρεβάτι με τα πόδια της ψηλά και τις πατούσες των ποδιών της στο στήθος μου. Ένιωσα να αδειάζω.

Αμέσως μετά, μου έκανε εντύπωση, πήρε χαρτί και με καθάρισε από προφυλακτικό και υγρά και μετά μου πρότεινε αν θέλω καφέ ή νερό ή αναψυκτικό. Αρνήθηκα.

Τότε άρχισε ένα εικοσάλεπτο μασάζ πάρα πολύ καλό. Με δάχτυλα, παλάμες και τον αγκώνα της.

Η ξανθούλα το κατέχει το άθλημα. Παράλληλα μιλάγαμε για την Βαρκελώνη όπου μένει και την οποία προτιμά από το Σαο Πάολο όπου γεννήθηκε.

Μετά το μασάζ ξανάρχισε να με χαϊδεύει στον πούτσο και αφού την 2η αυτήν φορά μου φόρεσε προφυλακτικό, άρχισε ξανά να γλύφει με μανία.

Ύστερα από λίγο την σήκωσα και την οδήγησα στον καθρέφτη δίπλα στην πόρτα εισόδου και την έβαλα να στηριχτεί στο κομοδίνο και την κάρφωσα.

Άρχισα να την κεντάω από πίσω και αυτή να φωνάζει φακ μη και φακ μη χαρντ. Φώναζε δυνατά και ταυτόχρονα άρισε να τον παίζει.

Σε κάποια στιγμή πρέπει να έκοψα σκοινί, αφού άρχισα να της γλύφω την πλάτη και να χοροπηδάω πάνω κάτω. Έχυσα μέσα σε χάσιμο.

Μας είχαν κοπεί τα γόνατα από το γαμήσι. Πραγματικά την καταβρήκα. Ευγενικά με ειδοποίησε να μην πατήσω τα χύσια της στο πάτωμα μπροστά στο κομοδίνο.

Ξαναπήρε χαρτί και με καθάρισε γονατιστή μπροστά μου. Ήταν μια αξιομνημόνευτη εμπειρία. Αν μπορέσω να μαζέξω μαρούλι, θα ξαναπάω.

Εύχομαι να βοήθησα κι εύχομαι σε όλους σας καλά πηδήματα. Είναι το καλύτερο αγχολυτικό !
Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 28, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.443
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2012
αξιος ρε φιλε παντα τετοιαΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
29 Νοεμβρίου, 2012
απο καβλι πως ειναι? αξιζει?
29 Νοεμβρίου, 2012
Μπράβο αγορινα, μια χαρα περασες!
Απο πουτσο, τι λέει;
01 Δεκεμβρίου, 2012
παιδιά δεν ασχολήθηκα καθότι δεν είναι το πεδίο μου

νομίζω όμως ότι με την διάθεση που έχει θα ικανοποιησει και παθητικούς παίχτες
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4