Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823671
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειδικη αποστολη με την Κελλυ λοιπον!
Μα ποια ειδικη αποστολη! Λοιπον να παρουμε τα πραγματα απο την αρχη.... για καθε ανδρα το να χυνει απο πισω ειναι μια μοναδικη αισθηση εστω και εαν δεν το δεχνοται οι περισσοτεροι... το δοκιμασα πριν πολλα χρονια για πρωτη φορα και εκτοτε ενθουσιαστηκα αλλα ποτε δεν βρεθηκε η καταληλη γυναικα συντροφος που θα αναλαμβανε να μου το κανει .....
Τωρα λοιπον ειματε κοντα σε αυτο αφου η δικια μου αρχισε να το συζηταει αλλα εχω καιρο να το κανω και εχω σχετικα «κλεισει» Η λυση που σκεφτηκα ηταν τι αλλο η φιλη Κελλυ με την οποια γνωριζομαστε πολλα πολλα χρονια! Σκεφτηκα λοιπον οτι το ζορι θα το φαω με την Κελλυ και με την δικια μου θα ειμαι χαλαρος!
Τη εστειλα λοιπον μυνημα και της εξηγησα την κατασταση μου αυτη χαρηκε και με προσκαλεσε στο 104! Κλεισαμε λοιπον ραντεβου και πηγα στο θρυλικο 104! Τελευταιος πελατης της βαρδιας μου φενεται λογο δουλειας πληρωνω το αντιτοιμο και ανεβαινω στο 4....
Κανω μπανακι και χαλαρωνω ή μαλλον προσπαθω να χαλαρωσω απο το αγχος εαν θα τα καταφερω της ειχα πει εξαλου να φερει οτι μεγαλυτερο εχει για να ανοιξω καλα σαν καλη πουτανα και να σταματησει μονο οταν αυτη νομιζει οτι ειμαι πραγματικα ετοιμος.....
Τα βηματα της καβλιαρας σερβας ακουγονται στην σκαλα ανοιγει η πορτα και πεφτω στη αγκαλια της! Με φιλαει και με ρωταει εαν ειμαι ετοιμος παω να σηκωθω και της λεω πως μπορει να με ταλαιπωρησει οσο θελει αλλα αυτη με ξαπλωνει χαλαρα στο κρεβατι και αρχιζει να με χαιδευει με της τεραστιες βυζαρες της το καβλι μου γινεται καγκελο και αυτη απλα βαζει ενα δακτυλο στο κολαρακι μου........βαζει και δευτετο ενω με χαιδευει με και με γλυφει και τριτο και εκει ειναι που με σηκωνει μου λεει το μαγικο.... το κολαρακι ανοιξε και με στηνει στον σταυρο με δενει και αρχιζει να με βασανιζει! Μου σφυγκει τις ρογες δυνατα και με μαστιγωνει μου δινει ενα πλαστικο καβλι στο στομα και συνεχιζει.... ποναω καβλωνω μα δεν μπορω να πω και κατι αλλο.... ειναι η γυναικα που θα κανει οτι θελει και οπως το θελει!
Καποια στιγμη δοκιμαζει ενα μεγαλο δονητη! Μπαινει για λιγο αλλα πεθαινω στον πονο το κραταει δευτερολεπτα και με αφηνει να χαλαρωσω... παιρνει ενα μικροτερο το βαζει μεσα και αρχιζει να με γαμαει ενω ταυτοχρονα μου παιζει το καβλι που κοντευει να εκραγει αλλα κρατιεμαι!!!! Βαζει το μεγαλυτερο τωρα με λιγη προσπαθεια το αντεχω μας της λεω μωρο μου τωρα ετοιμασου παρε οτι μεγαλυτερο εχεις και λυσε με .... παμε στο κρεβατι! Στυνω το κολαρακι μου στα 4 και περιμενω το καβλι ειναι τεραστιο μα το θελω σαν μανιασμενη πουτανα.....λυπαντικο δακτυλακια και το καβλι μεσα.... πονος και ηδονη μαζι αλλα ποιο πολυ ηδονη την θελω τρελα και με γαμαει με πολυ φροντιδα..... με γυρναει ανασκελα και εγω εχω χασει τον κοσμο ταξιδευω και ενω με γαμαει παιζει με το καβλι μου το οποιο ειναι χαλαρο δεν εχει στυση δεν την χρειαζεται πια και χυνω απο την διεγερση του προστατη εχυνα για πανω απο 3 λεπτα συνεχομενα τοση ποσοτητα που δεν εχω ξαναδει ποτεχαλρωνουμε στο κρεβατι ..... κανω μια προσπαθεια να βγαπω τον πουτσο απο τον κολο μου αργα αργα μου λεει θα πονεσει....αλλα μεχρι να το πει εγω τον ειχα βγαλει.... πονος απιστευτος αλλα το χυσιμο συνεχιζεται δεν το πιστευω αυτο που ζω....
Κελυ σε εχαριστω και σε περιμενω να γραψεις και εσυ τις εντυπωσεις σου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
48
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2012
φαντάζομαι πολύ καλή εμπειρία, αλλά το απόλυτο 10αρι σε όλα....... λίγο υπερβολή μου φαίνεται.
29 Νοεμβρίου, 2012
Ναι αριστα 10 γιατι η Κελλυ ειναι ερωτας!
29 Νοεμβρίου, 2012
ΠΩ ...πω πω Χμμμ; τι βιαβάζω αμαρτωλοι θα πεση μεγάλη φλογα εξ ουρανου να σας κάψη..
Μετανοειτε τέκνα μου .
Ευλόγησον !!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3