Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 3 10
Μασατζίδικα 19277
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
επισκεψη στο συγκεκριμμενο μαγαζι την προαναφερθεισα ημερομηνια.... ο χωρος ειναι ενας μετριος προς κακος χωρος ενοικιαζομενου διαμερισματος κατασκευης στην καλυτερη αρχες 80 .... τοποθετησαν 2 αφισες στον τοιχο, το περασαν ενα χερι μπογια εβαλαν και ενα γραφειο απο ικεα με κανα πενηνταευρω τοο πολυ και ειπαν εδω θα περιμενουμε τα κοροιδα για να τα μαδησουμε.... ειχα διαβασει τα αρνητικα σχολια στο αντιστοιχο θρεντ, ειχα μιλησει με πμ και με εγκριτο και σωστο συναγωνιστη (διασταυρωμενοι και τσεκαρισμενοι οι χαρακτηρισμοι) που εφαγε στο μαγαζι και ειπα να ρισκαρω....
μπαινω στο μαγαζι και μου ανοιγει μια ξανθια 27-28 με 4-5 περιττα κιλα που αγνοω το ονομα της.... αφου με ρωτησε αν εχω κλεισει ραντεβου και της ειπα οχι με ενημερωσε για τα προγραμματα και τα κοστη της θεραπειας που προσφερει το καταστημα, και μου ξεκαθαρισε οτι στο μαγαζι δεν γινεται εκτονωση .... σε αυτες τις περιπτωσεις εφοσων ή σεριφισσα ειναι κατηγορηματικη και στο αποκλεισει το θεμα της εκτονωσης τοτε αυτο που εχω διδαχθει απο τις επισκεψεις μου σε τετοια ιδρυματα ειναι οτι κατα 99% θα τον πιεις και θα μεινεις αχυτος....της λεω ενταξει και αν μπορω να δω τις κοπελες? μου λεει ενταξει και αφου εγινε μια πασαρελα που θυμιζε στουντιομαγαζο με ρωτησε αν θα περασω... αφου το σκεφτηκα για 10 sec της λεω οτι θα περασω για 25 λεπτα με 40 ευρω....εδω θελω να αναφερω πως αν εμενα ικανοποιημενος απο υπηρεσιες μασαζ και χωρις εκτονωση μπορει και να ξαναπηγαινα αν με εκανε ο δρομος μου....
επιλεγω την ευα, ελληνιδα μαλλον γυρω στα 25 με ωραιο κορμακι και φατσα για τσιμπουκια.... εδω δεν θελω να αναφερω κατι αλλο για το μαγαζι... μεχρι εδω πιστευα οτι ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ (κοντα στο 1-2%) να ειναι και μασαζερι το καταστημα που βρισκομουν ....αυτο το ΜΠΟΡΕΙ και η μικρη πιθανατητα ανετραπει και εκμηδενιστηκε απο το 1ο λεπτο της συνεδριας.... μασαζ αθλιο .... ενα αγγιγμα απο γυναικειο χερι που ζητανε να το πληρωσουμε 40 ευρω το 25 λεπτο, μια απατεωνια... μια επιχειρηση που θελει να επιβιωσει εν καιρο κρισης κοροιδευοντας οτι προσφερουν υπηρεσιες μασαζ.... και αμα τα σκασεις μπρεις να πηδηξεις πληρωνοντας αδρα επειδη και καλα ξεκλειδωσες τον απορθητο βραχο του γκλαμουρ σπα και επιτελους τα καταφερες.... επενδυουν στην καυλα χωρις να σου προσφερουν κατι.... εστω ενα ποτηρι νερο.... αλλα μαγαζια επενδειουν στην καυλα αλλα εχουν και παροχες (χλιδατο μαγαζι, καλη περιοχη, ομορφες και πολλες θεραπευτριες,υποτυπωδες μασαζ) εδω τιποτα ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΗΔΕΝ ΣΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ..... και θελω να ρωτησω.... Εσεις που ειστε ιδιοκτητες του μαγαζιου ή Εσεις που ειστε συχνοι πελατες του μαγαζιου(αν υπαρχουν) πειτε μου 1 λογο για να ξαναεπισκευτω το συγκεκριμμενο μαγαζι??? δεν συνηθιζω να προτεινω σε συναγωνιστες την αποφυγη καποιου μαγαζιου αλλα για το συγκεκριμμενο θα το κανω..... ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΚΡΥΑ ΕΝ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ.... ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΧΑΡΗ.... ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΛΟΜΑΓΑΖΑ ΧΩΡΙΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ

ΥΓ. Στο 15 λεπτο την εδιωξα την θεραπευτρια και της ειπα τελειωσαμε.... φυσικα και δεν ζητησα λεφτα πισω και εφυγα κυριος.... Απλα δεν γουσταρα την κοροιδια, περνα στο δωματιο να σου κανει παρεα μια εμφανισιμη 25αρα αγγιζοντας σε και να μας δωσεις 40 ευρω......... ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑ.....
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2012
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Εύα
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2012
Αφου διαβασες τις κριτικες,μιλησες με ανθρωπο που σου επιβεβαιωσε το ακυρο του μαγαζιου,εσυ γιατι πηγες?
Το μαγαζι φταιει?Εσυ φταις που πηγες!Αν δεν πηγαινες θα ειχαν ενα 40αρι λιγοτερο!
Οποτε καλα να παθεις και να βαλεις αλλον τιτλο απο αυτον που εβαλες οπως "ειμαι μαλακας"...Μαλακία
Καλα να παθεις λοιπον...σε καλη μερια.
Συγνωμη που στα χωνω αλλα να πεις οτι δεν ηξερες...δικαιολογια μηδεν.Μαλακία
Εγω που εμαθα δεν θα παω!
27 Νοεμβρίου, 2012
Συγχαρητήρια για το ότι έγραψες αλλά ο τίτλος της κριτικής σου είναι άκυρος!
Απλά επειδή τα κορόιδα είναι πιο πολλά από τις πέτρες!Λύπη Από το πρώτο post στο σχετικό thread είχε γραφτεί:"Ελπίζω να βάλουν μυαλό και να προσφέρουν σωστές υπηρεσίες αλλιώς δεν τους βλέπω για πολύ…"Ντροπή
Ενάμιση χρόνο μετά ακόμα υπάρχουν Κεφάλι σε τοίχο! και καθημερινά προστίθενται νέα θύματα... και του εαυτού σου συμπεριλαμβανομένου!!Γερο-μύστης
C
Cr9
27 Νοεμβρίου, 2012
φιλε gusmx5 δεν καταλαβες καλα.... μιλησα με συναγωνιστη και μου πε οτι εφαγε αλλα για να φαει τα σκασε.... και 2ον αν διαβασεις την κριτικη μου θα δεις οτι αναφερω σε περιπτωση που καναν καλο μασαζ θα ξαναπηγαινα.... και σε πληροφορω οτι εχω παει σε μαγαζια μονο για μασαζ.... οποτε μαλλον μαλακας εισαι εσυ που δεν ξερεις να διαβαζεις και να καταλαβαινεις ενα κειμενο 5 γραμμων.......Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
X
xpapad
27 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρωτα απ ολα δεν ειναι 5 γραμμες...Δεν ξερεις να μετρας προφανως.
Δευτερο και ο απο πανω μου αν προσεξες το ιδιο με μενα καταλαβε...
27 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και γω θα συμφωνησω με το "Καλα να παθεις" Κεφάλι σε τοίχο!
Για την εμπειρια σου, δε δικαιολογειται το καζο αυτο. Εχεις πρωτα, τις τραγικες κριτικες, μπαινεις μεσα και διακρινεις την "απατεωνια". Στην επιβεβαιωνει η σεριφισσα και εσυ ακαθεκτος να φας τη "φολα". Τετοια ματαιοδοξια ??? Η ελπιδα ενος καλου μασαζ απο που φαινοταν ? Αν θες καλο μασαζ πας σε σοβαρο μαγαζι. Υπηρχε περιπτωση με αυτο το "στησιμο" να πηγαινε να δουλεψει καμια καλη μασερ ? Ας επαιρνες το κουπονακι των 25 ευρω και ας πηγαινες Λυκαβηττου που τουλαχιστον εχει ωραιο περιβαλλον.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5