Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 38 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη γύρω στη 1 μετά τα μεσάνυχτα το βράδυ του Σαββάτου.

Το μπουρδελο αν και ελεεινή όπως πάντα, αυτή τη φορά μύριζε ελαφρώς καλύτερα.

Η μαύρους με υποδέχτηκε μόνη της χωρίς την ταράτσα και προσπάθησε στο μέγιστο να μου δείξει ότι θέλει το 10ευρω. Αν και πολλές φορές έχω φάει φόλα είπα να εάν δώσω στην προσπάθεια.

Μπήκα στο δωμάτιο γδυθηκα και περίμενα. Μπαίνει η κοπέλα, κάθεται δίπλα μου και αφήνεται να τη χαιδεψω, μετά από λίγο προφυλακτικά και πίτα, σε πολυ ικανοποιητικό ρυθμό και απόδοση.

Τη ρώτησα αν δίνει καλό στα αγγλικά και αυτή νόμιζε ότι της είπα αν γαμαει κωλο, βγαίνει από το δωμάτιο και φερνει λοιπόν ένα λοιπαντικό το οποίο το προορίζε για το δικό μου κώλο, με πιάσαν τα γέλια, της εξήγησα πως δεν καταλαβε καλα και την εστησα στα 4 οπου με δυνατο σφυροκοπημα γυρω στα 5-6 λεπτα στο μαυρο πεταχτο κωλο τελειωσα.

Οταν βγηκα απο μεσα της επειδη δεν βογγηξα νομιζε οτι δεν κατεθεσα και γυρισε ανασκελα κοιτωντας με με ωραιο καυλοτικο τροπο. Επισης μου ζητησε συγνωμη που δεν καταλαβε ποιος θα γαμηθει αλλα ειπε πως εχει μπολικους πελατες που τους πηδαει το κωλαρακι και μπερδευτηκε. Μαλλον θα φταινει τα μεγαλα σχετικα δαχτυλα των χεριων που εχουν ζητηση...

Η συμμετοχη καλη με βογγητα φυσιολογικα και οχι πληρη θεατρινισμο. η κοπελα εχει πολυ ωραια φατσα, το τιμαει το 10αρικο και απο οσο καταλαβα οσοι μερακληδες γουσταρουν και ξεκωλιασμα η κοπελα ειναι δεκτικη και αμεση σε εξυπηρετηση και ανταποκριση.

Ισως η μοναδικη μαυρη που δεν κοροιδευει... και η αποδοση ειναι αναλογη της διαφημισης στο σαλοναρισμα.

μονο μελανο σημειο, οτι ειναι λιγο υπερβολικη στον τροπο που σε πιανει οσον αφορα τις προφυλαξεις.. δηλαδη επειδη επιασε τη βαση του πεους μου με το χερι δεν θα κολλησει και τιποτα, δηλαδη παιξιμο, γλυψιμο ορχεων ξεχαστε τα, αλλα απο την αλλην καλυτερα απο το να τα κανει ολα και να ειναι κινητη υγειονομικη βομβα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2012
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού