Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 822873
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Και παλι καλησπερα οπως ανεφερα και στην προηγουμενη κριτικη 1η επιλογη ηταν η Λουσι,σειρα μετα ειχε η Δεσποινα την οποια πηρα σε φουλ προγραμμα με πρωκτικο,ηταν αδυνατον να αντισταθω σε αυτο το κωλαρακι...Λιγα πραγματα για το Δεσποινακι σεξυ,δυναμικη,παθιασμενη και αρκετα γλυκια κοπελα.Στον αγωνα τωρα δυο στασεις συνολικα,1η εγω απο πανω εισοδο στο μουνακι της και 2η σταση αρχικα ξεκινησαμε πλαγια με διεισδυση στο στενο κωλαρακι και κατοπιν γυρισμα μπρουμητα εγω απο πανω της συνεχιζοντας το σφυροκοπημα στο κωλαρακι της,εννοειτε οτι οι σφαλαριες στα κωλομαγουλα συνεχιζονταν και εδω...Σ' ευχαριστω μωρο μου Δεσποινα περασα πολυ ομορφα,ελπιζω και εσυ...

Υ.Γ1.Πιστευω τωρα μου το επιτρεπεις να σε λεω μωρο μου,ετσι????ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
Υ.Γ2.Αντζελα σ' ευχαριστω για ολα,ηταν ολα ακριβως οπως τα ηθελα.ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Υ.Γ3.Λουσι και Δεσποινα εισαστε και οι δυο δυναμιτες στο σεξ,περασα υπεροχα σας ευχαριστω....ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
923
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2012
Ναι στο επιτρέπω είσαι πολύ καλο παιδί και χάρηκα που σε γνώρισα και εγώ σε ευχαριστω.........ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1