Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο τη Αννα χαιρετω τουσ συναγωνιστες και η διψα μου για σαρκα με οδηγησε στο μεταξι..(Βεβαια και η τσεπη μου με οδηγησε εκειΓλώσσα)καταληγω στην κοπελα που θεωρω οτι ειναι η ιωαννα λογο τησ κωλαρας της που την περιγραφουν αλλοι συναδελφοι.ειναι μια κοπελα της διπλανησ πορτας..Καστανη γλυκια φατσουλα στηθοσ δεν προσεξα 1,5 μαλλον..Και ωραιος στρογγυλος κωλος καπως μεγαλος που αυτο με καυλωσε..Εδωσα 10 ευρω και περασα.γδυθηκα και τσουπ μπηκε.καθεται διπλα μου μιλωντας του στυλ "πωσ σε λενε,βρεχει εξω?" και αλλες τετοιες πιπες.69 σταση οπου βογγαγε πολυ αληθοφανη την ψιλοπιστεψα γιατι ειχε γινει ΜΟΥΣΚΕΜΑ..Στην συνεχεια στα 4 οπου ειδα ενα πολυ ωραιο θεαμα...2 λεπτα σφυροκοπημα και μετα της ζηταω απο πανω ..Μου ειπε οχι γιατι ποναω με την μεση.Τελικα υπεκυψε στην ακαταμαχητη γοητεια μου και δεχτηκε.Μερικα δευτερα αργοτερα καταληξαμε με αυτην να χοροπηδαει στο καυλι μου με λυσσα καθωσ ειχα βαλει δαχτυλο στον κωλο τησ...(ειναι που δεν ηθελε)υστερα απο ενα εντονο 5 λεπτο εχυσα..την ευχαριστησα που μου εκανε την "χαρη" που ηρθε απο πανω.Σε γενικεσ γραμμες πολυ ενταξει κοπελιτσα και ευχαριστη την συστηνω.Χαιρετω καυλεουρες ραντεβου την επομενη εξορμηση στην πιατσα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
219
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού