Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
σημερα 3.30 μεταμεσονυχτια βολτα στο μεταξι και ειπα να ξεκινησω απτο γνωστο πορνοσοκακο της Ιασωνος μετα απο κανα 2 φολες μπαινω στο υπογειο του 31 οπου βλεπω το πορνιδιο milfοειδες, κοντα μαλλια μετριο αναστημα, ο τσατσος ανακοινωσε μουνι και κωλο μη τα πολυλογω με 10 ευρω value for money ακουγοταν, αν και ειχα και λογω τιμης αμφιβολιες.ερχεται το πορνιδιο ζεστο φιλικο κιαρχιζει με τριψιματα και φιλια, φιλοτιμες προσπαθεις για gfe κατασταση μου χε γινει τουμπανο, βαζει σκουφακι και ξεκιναει κλαρινο χωρις δοντια ζεστο και βαθυ αμαν λεω θα χυσω και δε θα γαμησω, ευτυχως δε συνεβη οποτε κατευθειαν τον καβαλαει απο μονη της με τις πατουσες της στο στρωμα και αρχιζει να γαμιεται ρυθμικα και χωρις κλεψιες, το ξεσκιζε το μουνακι της αλυπητα, της λεω γυρνα να στο βαλω στον κωλο, προθυμοτατη γυρναει και κανει ενα τουρλωμα απιστευτο χωρις να φυλαει καθολου την κωλοτρυπιδαρα της οπως κανουν κατι αλλες, φυσικα ειχε κρεμα η ροδελα οπως διαπιστωσα και με 2 κωλοδαχτυλα για τα οποια δεν εβγαλε κιχ, τεσπα της τον εχωσα ολο και αρχισα να της γαμαω την κωλοτρυπιδα στην αρχη απαλα (μη με σταματησει)και μεχρι να χυσω την εσπρωχνα τοσο γρηγορα βαθια και δυνατα που βγαζε πνιχτα βογγητα τη στιγμη που πατωνε ολη η ψωλη στον κακομοιρο κωλο της. Μτα απο καιρο ενα γαμησι που αξιζε στο Μεταξι. ο τσατσος ευγενεστατος, η πορνη απο εμφανιση προφανως οχι μοντελο αλλα απο περιποιηση και γαμω, 10 ευρω και την ξεκωλιασα θα την ξανατιμησω συντομως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2012
ωραιος φιλε καλη φαση
19 Νοεμβρίου, 2012
Μπραβο..φιλε μου μου ...της εκανες το κωλο να..
20 Νοεμβρίου, 2012
Ωραία κριτική φίλε!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3