Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη στο αριστερο μαγαζι λοιπον οπου δουλευε σημερα η παλια αγαπημενη ειρηνη και θα παραθεσω αρχικα την τυπικη κριτικη μου οπως συνηθιζω τελευταια.....
-εμφανιση κοπελας :ψηλο-κανονικο αναστημα,καστανο μαλλι φουντωτο,μακρυ και πολυ σγουρο οπως ειναι το φυσικο της αλλα τα μαζευει και κοτσο αν χρειαστει αναδεικνυοντας το ωραιο της προσωπακι......ωραιο σωματακι ακρως καμπυλωτο και θηλυκο με βυζαρες υπεροχης υφης και μεγαλου μεγεθους,τατουαζ χαμηλα στην γαμπα,πολυ ομορφο προσωπο καυλερο και πικαντικο
-απο προγραμματα εχει απλο με τριαντα ,40 χαλαρο ,100 ντουζακι με απο ολα,69 κανει και ισπανικο,τα τζακουζια 140 και 200 νομιζω το ημιωρο και το ωριαιο με δυο εκτονωσεις και σαμπανια κερασμενη.....
-ο χωρος καλος,καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τζακουζι μεσα με ποικιλια απο αφρολουτρα,τα σεντονια πεντακαθαρα ,χαμηλος φωτισμος,δεν ετριζαν τα κρεβατια,είχε ζεστα ικανοποιητικη το δωματιο
-πληρωσα φουλ με ντουζακι στα εκατο ευρω
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 30 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος για μενα
- τσατσα δεν υπηρχε αλλα η ιδια η κοπελα εξηγησε επαρκως και ευγενικα τα προγραμματα τα οποια λιγο πολυ ηξερα βεβαια απο παλιοτερα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε πολυ καλο βαθμο
-οχι απλα πολυ καλα αλλα τελεια και ακρως καυλωτικα προκαταρκτικα και μεσα στην ντουζιερα και μετα στο κρεβατι με χαδια,τριψιμο πανω της,φιλακια στον λαιμο μου,κυλισμα στο κρεβατι,γλωσσοφιλα απεφυγε βεβαια ευγενικα ,πιπα πολυ καλη χωρις καραμελωμα στα μπαλακια βεβαια και με λιγο χερι
-επουδενι δεν ειναι ξεπετα και εχει δυνατη και καλη συμμετοχη,ειναι απο τα γαμησια που θυμασαι για μερες μετα....η ολη συμπεριφορα της με τα προστυχολογα ,την καυλερη διαθεση για σεξ και τον τροπο που δεχτηκε το γλειψιμο στο μουνακι της και τα μουνοχαδακια μου καθως και γλειψιμο στην πισω πορτουλα, ηταν περα για περα ανεβαστικα και ο πουτσος εγινε σκληρος σαν πετρα
-γλωσσοφιλα δεν κανει οπως ηδη ανεφερα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη και μοσχομυριζε αφρολουτρο
- πιπα καλη,με βαθος και δεν βαζει δοντι αλλα δεν γλειφει μπαλακια παροτι ημουν φρεσκομπανιαρισμενος
-ανεβαινει απο πανω και μαλιστα και σε reverse cowgirl να βλεπω την υπεροχη κωλαρα της,καναμε σεξ και στα τεσσερα οπου εφαγε και δυνατο σφυροκοπημα μεχρι που την εχυσα δυνατα και σε ιεραποστολικο για να βλεπω και το ομορφο προσωπο της
-δεν δεχεται χυσιμο καπου εκτος καποτας πχ βυζια ,κωλο,στομα κλπ
- 69 κανει κανονικο με αναστροφη πανω της και χαδια στο μουνι της με αφησε οσο την γαμουσα απο πισω οπως και γλειψιμο-χαιδεμα στην πισω τρυπουλα
-γενικη εντυπωση αψογη η ειρηνη και.....
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι αλλα ας οψεται η αποσταση που μας χωριζει.....
-----------------------------------------------------------------------------------


εδω τελειωνει το πρωτο και τυπικο μερος της κριτικης μου και απλα θα προσθεσω τα δικα μου παραλειπομενα του αγωνα

την ειρηνη-δαναη την βρηκα λοιπον αυτην την φορα πολυ πιο χαλαρη απο την τελευταια φορα,πολυ φιλικη και παιχνιδιαρα μεσα αλλα συναμα και καυλερη.....δειχνει σαφη στοιχεια βελτιωσης,ωριμανσης και μετατροπης προς μια ιεροδουλη που οχι μονο τιμα τα λεφτα που παιρνει αλλα και δινει πλεον και το κατι παραπανω.....και η ιδια παραδεχτηκε οτι η κοπωση της καποτε μπορει να την εκανε να λειτουργει λιγο πιο τυπικα οπως καποιος αλλος ειχε γραψει σε κριτικη του αλλα πλεον εχει παρει τις απαραιτητες ανασες ξεκουρασης και επανηλθε πιο ωριμη,πιο σεξυ και πιο προθυμη στον στιβο της ενεργου δρασης......νομιζω ακομα και οσοι την ειχαν δοκιμασει παλιοτερα με αμφιβολια για τις επιδοσεις της αξιζει να της δωσουν μια δευτερη ευκαιρια και σιγουρα δεν θα χασουν

οσο για τα νεα της βρισκει πλεον απιθανο να ξαναγυρισει θεσσαλονικη,το μαγαζι δουλευει καλα με ντοπιους αλλα και περαστικους οπως μου ειπε,η ιδια ειναι πιο ξεκουραστη,ξεαγχωτη και ευδιαθετη πραγμα που αντανακλα και στην συμπεριφορα στο δωματιο ενω συζητησαμε και τα της οικονοκικης κρισης λιγο και πως εχει επηρεασει γενικα το θεμα αγοραιος ερωτας.....γνωμη της ηταν οτι εχουν μειωθει η συχνοτητα επισκεψεων και τα υψηλα προγραμματα ενω γενικα επιβιωνουν και δουλευουν συγκεκριμενες και καλες κοπελες με πελατεια που τις στηριζει

πιστευει οτι δικαιωθηκε με τα οσα συνεβησαν περι υγειας των ιεροδουλων και ΣΜΝ με το να αποφευγει σθεναρα τοσα χρονια τα παρατολμα προγραμματα που αλλες κανανε ενεκα του κερδους πχ χυσιματα στο στομα και γυμνα και δηλώνει οτι παροτι εχει δεχτει πολλες προτασεις απο θεσσαλονικιωτικα μαγαζια εξακολουθει να θελει να μεινει επαρχια που δουλευει με τον δικο της τροπο και ρυθμο και η δουλεια εχει στρωσει καλα πια......θεωρει οτι η πληθωρα νεων μαγαζιων στην θεσσαλονικη οδηγησε σε υπαρξη απλα ωραιων και πολυτελων χωρων μεν αλλα που τα περισσοτερα βαραν μυγες και απευθυνονται εμμεσα ή αμεσα σε μικρο κοινο ή βαζουν μεσα να δουλεψουν ακαταλληλες για στουντιο κοπελες που κυριως ηταν για δουλεια σε μπουρδελα τυπου βαρδαρη με αλλο ταργκετ γκρουπ....την περιοδο της απουσιας της οι λογοι ηταν κυριως οτι η ιδια δεν ηταν σε καλη φαση και ηθελε να μην δουλεψει.....εψεξε δεν οσες συναδελφους της ,πιθανως βαζοντας και τον εαυτο της μεσα ,παιρνουν τα μυαλα τους αερα στην δουλεια σε φασεις που εχουν περαση και γινονται κρυες στο δωματιο ή βγαζουν μια υπεροψια και μια απαξιωση προς τον πελατη πραγμα που μακροπροθεσμα ομως αποβαινει αρνητικο για την εν γενει εικονα τους και τις κανει να χανουν πελατεια και λεφτα.....

οσον αφορα το θεμα που και στην μπουρδελοκατασταση συζητηθηκε θεωρει οτι πραγματι τα μεροκαματα των τσατσαδων εχουν μειωθει, αναποφευκτα ομως αφου και η δουλεια ειναι γενικως πεσμενη και τα μεροκαματα αυτα συναρτωνταν σαφως και απο τον φορτο δουλειας της υπηρεσιας που σε παλιες εποχες ηταν μεγαλος οσο και απο τον συνολικο τζιρο που ηταν μεγαλυτερος

αυτα λοιπον και απο την μινι συνεντευξη που της απεσπασα οσο ειχαμε λιγο χρονο να τα πουμε πριν το σεξ

κλεινοντας θα αφιερωσω παλι ενα τραγουδι ενα μιση χρονο σχεδον μετα.......αυτην την φορα δεν εφυγα με μελαγχολια αποχωρισμου αλλα με ελπιδα συντομης επανοδου στην πανω απο ολα πλεον φιλη μου απο θεσσαλονικη δαναη αλλα και στην πολλα υποσχομενη σεξι και καυλιαρα ιερεια του σεξ ειρηνη.......εδω δεν θα ισχυσει ακομα το οχι πια σεξ μονο φιλοι λοιπονΜεγάλο χαμόγελο

http://www.youtube.com/watch?v=dWMgpw7iPS8

Μια στιγμή, σημάδι πάνω μου άφησες,
κι η χαρά, κρυφή χαρά την κράτησες
φανερά γι΄ αυτό ποτέ δε μίλησες
μια φορά στα χείλη που με φίλησες.


Μια στιγμή γλυκό φιλί μου έδωσες
στο λυγμό της νύχτας με παρέδωσες
μυστικό μικρό αλλά το κράτησες
ίχνη απ τον έρωτα δεν άφησες

Στα κρυφά, αγάπη με μια ματιά
κανείς δε θα μάθει πως πάντοτε κάτι
μας φέρνει κοντά.
Στα κρυφά, εκείνη η διαφορά
να ξέρω πως νιώθεις, πώς είναι να το ‘χεις
το φως στη καρδιά..


Μεχρι να ξαναβρεθουμε παλι απο κοντα καληνυχτα Ειρηνη και καλο βραδυ και στους φιλους μου στο σαιτ που παρακολουθουν τις κριτικες μου ελπιζοντας να μην εγινα πολυ κουραστικος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2012
πω ρε ολοκληρο θεμα εκανες που πηγες κοζανη
που να πηγαινες και γερμανια τι θα μας εγραφες τυρογαλο
19 Νοεμβρίου, 2012
Όχι. Δεν γίνατε κουραστικός. Προσωπικά βρήκα το δεύτερο μέρος πιό ενδιαφέρων.
19 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω αγιε πατεραΓλώσσα
G
gl
19 Νοεμβρίου, 2012
Μήπως φίλε gl μόνο με σένα βγάζει τέτοια γούστα η Ειρήνη-Δανάη και λόγω των ακριβών προγραμμάτων που παίρνεις συνήθως μαζί της?
19 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι ειναι κι αυτο μια πιθανοτητα οπως και η εν γενει απο παλια πελατειακη σχεση.....δεν μπορω να ειμαι αμεροληπτος κριτης πραγματι,απλα εκθετω την προσωπικη μου εμπειρια που οπως εγραφε και ο ινδιανος δεν ειναι σιγουρο οτι θα μοιαζει με του καθενος
G
gl
19 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ότι πιό ζουμερό και περιεκτικό έχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό εδώ μέσα, έτσι ακριβώς είανι όπως τα λες gl, την Δανάη - Ειρήνη την γνωρίζω από τα πρώτα της βήματα στον Βαρδάρη, είχα την τύχη να είμαι από τους πρώτους της πελάτες και την επισκέφτηκα πολύ πρόσφατα στον οίκο της Κοζάνης.
Όλα όσα έγραψες νιώθω σαν να τα έγραψα εγώ.Χαμόγελο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6