Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αποσπασμα πορνοημερολογιου , σελις 69

Την Αντριαννα εκ Ρουμανιας μας παρουσιασε η ( μονιμη εδω και καιρο) cool , υπηρεσια του οικου
αμεσως εμφανιστηκε καλλιγραμη κορασις μας χαρησε ενα χαμογελο και απεχωρησε , το ιδιο και εμεις ...
Εγω το εξελαβα ως χαριτωμενο το χαμογελο , ο φιλος ως ... Καπως .
Επεστρεψα λιγες μερες αργοτερα μιας και η αποχωρηση θεωρηθηκε εσφαλμενη .
Η ιδια χαλαρη κυρια επι της υποδοχης , η ιδια καλλιγραμη κορασιδα , το ιδιο αινιγματικο χαμογελο. Σημερα το εξελαβα διαφορετικα ...

Αντριαννα .... Σχετικα ψηλη κορασιδα ξανθια με ομορφο προσωπο , μαλλι σχετικα κοντο πιασμενο κοτσο με δυο φραντζακια να αιωρουνται μπροστα
, ωραια γριζο-κατι ματια , μετριο στηθος φυσικο καλλιγραμο μοντελε σωμα την ομωπλατη του οποιου κοσμουν τατουαζ με σχηματα αστεριων
Το αινιγματικο της χαμογελο στο σαλονι μπορει να μεταφραστει διαφορετικα αναλογα με τα ματια που το κοιτουν
πονυρο , υπεροπτικο , υποσχομενο , χαριτωμενο ή ποιος ξερει τι αλλο ... Εγω κρατησα το αινιγματικο και μπηκα να λυσω τον γριφο.
40 Γιουροζ το παραβολο για Σαλονικιωτικο "χαλλλαρο" ενω η τιμη εκκινησης ειναι στα 30
Η Νεαρα με βρηκε στο ντουζ , ρωτησε το ονομα μου ( το οποιο θα σιγοτραγουδα τα βραδυα φανταζομαι :p ) και αφου το εμαθε
και τα πεταξε τα λιγοστα της ενδυματα με περιμενε κανοντας ναζια και κουνηματα στημενη στα 4 στο κυκλικο κρεβατι . Kαλη φαση
Το κρεβατι γνωριμο με τους suround καθρευτες στο ποιο πολυ γρηγορα βρεθηκα και γω για 4η φορα αν θυμαμαι καλα .. τεςπα
Κατι αλλο σε προκαταρκτικο δεν υπηρξε απο πλευρα της , μου δηλωσε οτι επιθυμει το πεος μου εις την στοματικη της κοιλοτητα ,
το σκεπασε απλα με το προφυλακτικο ενω αυτο ακομη δεν ειχε ξυπνησει , και εκανε πραξη την επιθυμια της με εμενα απλο θεατη.
Ενας θεατης που ειχε καλη θεα ομως μιας και στο στησιμο της κορασιδας ηταν ωραιο , καθετα αναμεσα στα ποδια μου... wide
η προωρη τοποθετηση του προφυλακτικου ομως καθηστερουσε την ολη διαδικασια , κανοντας την σχεδων βαρετη
τοσο που μια γνωριμη μελωδια απο τα ηχεια μου φανηκε ποιο ενδιαφερουσσα προς στιγμην απο τα δρωμενα γυρω μου ...
Γκα γκαααν, γκα γκα γκααν Dire Straits - Money For Nothing . Ωχ ! λες να ναι προφητικος ο τιτλος σκευτικα ?
Και πανω εκει η δεσπινις εκανε την μαγικη κινηση , ω ναι καραμπαλικινγκ , γιουπιιιιι !
Σηκωθηκα σε ορθια σταση για την συνεχεια , οχι για να χορεψω το τραγουδι αλλα για να απολαυσω την πανοραμικη θεα ,
η οποια σε συνδιασμο με το καραμπαλικινγ της νεαρας , ισοφαρισαν τις οποιοες προηγουμενες "ατελειες"
το ιδιο επραξε και ο μικρος μου φιλος , σηκωθηκε και καμαρωνε κι αυτος , αυτον και τους μικρους του φιλους ...
Το στυσηομετρο συντομα εδειξε τριψηφιο νουμερο και η κινηση της δεσπινιδος να στηθει στα 4 ,αφου γρασαρε ολιγον, ηταν μαλλον καλη
Η δικη μου ομως να παριστανω τον πορνοσταρ μαλλον οχι , πηγα απο πισω πατωντας με τις πατουσες και χαμηλωσα για να εισελθω
μια σταση την οποια δε θυμαμαι αν ξαναδοκιμασα , παντως με κουρασε γρηγορα , μαλλον θα κοβομουν απο το καστιγκ της σειρινας ...
Τελος παντων κομματακι δυσκολη η εισοδος και λογο κακης στασης του γιαλαντζη πορνοσταρ και λογο στενοτητος της νεαρας
ω ναι , καιρο ειχα να τρακαρω σε μουνοχειλα. καλε παρθενα εισαι , την ρωτησα . Οχι λεει αλλα ειμαι πολυ στενη.
Μμμ πραγματι ... Τραγανο αιδιον φαγαμε σημερις ... Κρακερακι χαχα
Δυστηχος ομως οπως οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος ετσι και οτι ειναι στενο δεν ειναι και καλο ,
οπως το προφυλακτικο ας πουμε , το ποιο προκαλουσε συσφορια στο πουλακι μου εδω και ωρα
δε ξερω αν εφταιγε η αγαρμπη τοποθετηση του η κατι αλλο , παντως το πουλακι μου ενοιωθε πιεσμενο
οπως το πουλακι-τσιου κατω απο τις ροδες του ακαρδου τρακτερ ενα πραμμα ...
με τα πολλα οι επομενες δυο στασεις κυλισαν σε ποιο σοφτ ρυθμους με το στησιομετρο σε αντιστροφη μετρηση ...
"Πετανε" αναφωνησε η δεσπινις σε καποια φαση , χαχαχ μου ακουστηκε τοσο αστειο :p αυτη απορουσε που γελουσα
πραγματι μαλλον πεθαμενο θεωρειτε στο 60% ετσι περασαμε σε χειροτεχνια η οποια συντομα εφερε αποτελεσμα...

Money For Nothing ? Μαλλον οχι... Τα δικα μου τουλαχιστον θεωρω οτι επιασαν τοπο και τα αξιζε το ολο σκηνικο
με λιγες μικρες πινελιες δε θα μπουρουσε να ειναι πολυ πολυ καλυτερο .
Δε νομιζω πως την πετυχα σε καλη μερα ,ισως να μην ημουν και γω σε μια τετοια , αυτο δειχνει και η εμπειρια φιλου
που ψηθηκε και πηγε και ειναι σαφως καλυτερη... Περισσοτερα στο θεμα του μαγαζιου
http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=106680.0

Αναμνηστικη φωτογραφια
http://tinyurl.com/Antriana-Matzarou

Ας ακουσουμε λιγο Dire Straits τωρα !
http://www.youtube.com/watch?v=dlPjxz4LGak

========= Jo (: =============
http://www.facebook.com/jo145
=============================

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2012
Χθες την πηρα κι εγω, με πολυ καλες εντυπωσεις. Ομως, πρεπει να ειναι διχασμενη προσωπικοτητα.
Μετα απο μια ερευνα στις κριτικες, αλλοτε δηλωνει Ρουμανα, αλλοτε Ρωσσιδα. Επισης, η ιδια κατα 99/100
αναφερεται σαν Αννα στο Ερως 16.
Βεβαια...δε πα να τη λεν και Μελπομενη, κι ας ειναι κι απ΄το Καζακσταν...εγω καλα περασα Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1