Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 224 10
Γενική βαθμολογία
 
2.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δευτερη συνεχομενη φολα[με εχουν ματιασι μαλλον πρεπει να παρω ματοχανντρο..Μεγάλο χαμόγελο]η βιολετα εχει δουλεψει και στο φυλης 66α...και στο διδυμου8..το αριστερο..μπαινοντας στον οικο...ηταν η τσα η βιολετα και 2 πιτσιρικαδες που διαπραγματευοντουσταν παρτουζα η τσα μου λεει εσυ;;λεω εγω παρακολουθο την κουβεντα σαςΜεγάλο χαμόγελομου λεει γιατι εισαι ο γκομενος τε βιολετας;;Λεω στην βιολετα με νοημα να μπω;;μου λεει ναι...αν και παλυ ενα πορνοενστικτο μου ελεγε μην το κανεις...αλλα τοκανα..Θυμόςστην τσα δεν εδωσα σημασια απο την αρχη πολυ επι8ετηκι...τελοσπαντον πεταο οθπς σορυ δινο το εικοσαρικο ηθελα να πω και μπαινο στο δωματιο....η βιολετα μοιαζει οντος λιγο στο προσωπο με την χριστινα του 69 πανο παλια.....[ειναι μαυρομαλα....βυζαρα κολαρα,και προσοπο που φερνη παρα πολυ στο παλιο χριστινακι..]αλλα στο κρεβατι καμια σχεση....ερχετε μου πεταξε τα βυζια της πανο στην μουρη μου εκει που εγλυφα το ενα μου δινε το αλλο κια παλυ τα ιδια οπου δεν μαφηνε με αυτο τον τροπο να απολαυσο το βυζογλυψημο....ηταν σαν να δινεις σε ενα σκυλο λιγο κρεας ....αλλα να μην τον αφηνης να το φαει και να του το τραβας μεσα απο το στομα...με ξενεροσε απο την αρχη φανταστητε την συνεχεια...τραγικη....Λοιπον ξεκιναει πιπα α8λια αεροπιπα μου εσφυγκε πολυ την ριζα του πεους και με πονουσε τρελα....με κοιτουσε διαρκος στα ματια και γελουσε ειρωνικα...εγω κοιτουσα λες και εβλεπα θριλερ .και εκινη το απολαμβανε...η καρια...Θυμόςμετα της λεω ελα να σε παρω στα τεσερα ...μου λεει οκ παω να της το βαλο μεσα της με 65 τις εκατο στυση..το βαζο και ουρλιαζει και λεει με πονεσες ρεεεεεε λεω μα πως ;;;;λεει ακουμπας χερια εχεις χοντρο κεφαλι ....λεω δηλαδη αν σηκοθι τελειος τι 8α κανεις..λεει ασε μας ρε...παρολα αυτα της τον βαζο...και αντι να συμετεχι μου λεει ετσι ετσι κολυμπα κολυμπα...και γελαγε ειρονικα...λεω βουλοστοΘυμόςΛεει ελα κολυμπα κολυμπα χα χαχα χα χα χα χα χα χα και γελαγε...μουπεσε τελειος η πουτσα βγαινο απο μεσα της και τις λεει σαλτα και....γελουσε ειρωνικα και εβριζε στην γλωσσα της...τις ειπα την λεξει που μου ειπε λογικα βρισια ηταν ...και εκει στραβοσε λιγο...μετα μου ειπε μαλακιες του τυπου εισαι ελληνας και θες να κανω οτι θες..κτλ...λεω μην πιανεις την χωρα μου στο στομα σου βρομιαρα ντροπη σου...να πας απο εκει που ηρθες τοτε Θυμόςμου λεει λεφτα να ειχα κια θα πηγαινα...Λεω οκ αλλα εδω δεν ειμαστε μαλακες..να σου δινουμε λεφτα και να κοροιδευεις και γιαυτο θα σε κραξω στο σιτε μας....και μου δειχνει το μουνι της...εφυγε απο το δωματιο...ντυθηκα βγηκα και εγω μειλισα με την τσα...βγαινει και αυτη απο την καμαρα της....και εκανε μαγκιες τις διαολοστηλα και της 2...και φυσικα εφυγα.... δεν ειχα την ορεξη να μαζευτουν παλυ νταβαδες...σε οικο...[μουχει ξανατυχει και με ηρεμο τροπο καταλαβαν οτι εχω δικιο και μουδοσαν και το χερι ως ενδειξει συγνωμης...]διοτι σημερα ειμουν πολυ χαλια...καθος2..φολα..και αν ερχοντουσταν νταβαδες δεν θα ειχα ορεξη να τους εξηγο αλλα θα τους αρχιζα ολους μαζι στης σφαλιαρες....και δεν ειχα την διαθεση αυτη...να μπλεχτο με μηνυσης και μαλακιες.. εχω και αλλα πραγματα να κανω στην ζωη μου πολυ σοβαροτερα ....αντε με τα μαλακιστηρια...Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.402
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2012
ποια τσατσα ηταν?
17 Νοεμβρίου, 2012
Διαφαίνεται πολύς θυμός,πρέπει να σου έκατσε πολύ στραβά η σημερινή σου έφοδος....Καλές επόμενες να ευχηθώ εγώ,δεν είναι καιρός για πεταμένα 20ρικα (όχι ότι ποτέ άξιζε αλλά λέμε τώρα ενας λόγος παραπάνω)
17 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οντος μου εκατσε πολυ στραβα συναγωνηστη kopaskk η σημερινη εφοδος..Απο την στιγμη που ειδα το 71 κατω..χωρις φως, οπου ειναι το στανταρ μου πλεον τα πρωινα η ανναΓλώσσα [τελειο gfe] για τα γουστα μου..Εκει ενα πορνοενστικτο μεσα μου, μου ειπε να φυγο απο την περιοχι...δυστηχος δεν εφυγα..και επεσα σε 2 ναρκες....βιολετα,και αλλη μια...βλεπε κριτικη μου [ρομπερτα κουβερτα] παντα ριχνο γροθια στο μαχαιρι..ματονο...αλλα παντα στραβονο λιγο την λεπιδα του μαχαιριου....ελπιζο μετα τις τελευταιες 2 κριτικες μου να τους στραβοσο την δουλεια...και ακομα καλυτερα θα ηταν να τις διωξουν αυτες τις φολαρεςςςΘυμός
17 Νοεμβρίου, 2012
Μια με γυαλακια,ξανθια καρε μαλλι αν θυμαμε καλα Χμμμ;
17 Νοεμβρίου, 2012
γραφτες στα αρχιδια σου ..ρε φιλε για να γαμησεις πηγες οχι για πολεμο...αλλα σε μπουρδελο πηγες ..ολα αυτα ειναι στο προγραμμα ..ο πολεμος ..εχει απωλειες το ξερεις ..να εισαι καλα και παμε παρακατω..
17 Νοεμβρίου, 2012
το φανταστηκα...ειναι μεγαλη καριολα αυτη
17 Νοεμβρίου, 2012
Επρεπε μολις εμπαινες και εβλεπες την ξυνιλα...να την εκανες κατευ8ειαν..
Η πειρα λεει πως αμα στραβωσει απο την αρχη...δεν φτιαχνει.. πιστευω το ξερεις...
Εστι μου εκανε κ εμενα μια πριν καμια εβδομαδαΘυμός,και στο 5 λεπτο σηκωθικα ντυ8ικα κ την εκανα απο το δωματιο.
Διαλοστειλα την πορνη κ την τσατσα και πειρα πισω κ το 20αρι...
17 Νοεμβρίου, 2012
μη πετάτε τίμια δουλεμένα λεφτά σ΄αυτά τα ζώα.
29 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ετσι φιλε,ναμου εμενα...αυτες χανουν παραδακι,,,...Μεγάλο χαμόγελο
29 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγαλυτερη δεν γινετε ομως,,,....Θυμός
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2