Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ειπα να δοκιμασο την σοφια ρομπερτα κουβερτα και καλα να παθωΘυμόςΗ κοπελα αυτη δουλευε και στο 84 επανω και εχει δουλεψει και στο διδυμου 8 αριστερα...ποτε δεν μου ειχε κανει το κλικ να μπω. το πορνοενστικτο μου,,,δεν μου επετρεπε να μπω,σημερα και μετα απο ορισμενα σχολεια συναγωνηστων οτι εχει βελτιο8ι ειπα να μπω και μπηκα ευγενικη η τσα μου την εδειξε την κορασηδα,Δινο της τσας το εικοσαρι και μπαινο...δεν προλαβα να γδυθο και μπαινει μεσα η ρομπερτα,,,ειναι μαυρομαλα αδυνατη 2μισαρι στηθος ωραιο κολο γενικα ωραια κοπελα...στα του κρεβατιου ομως ειναι μαυρο χαλι ξεκιναει δαγκωνοντας μου το αυτι..τραγικο κυριολεκτικα με πονουσε το δαγκωσε Θυμός,,στην συνεχεια μου φοραει καποτα σε πεσμενο μοριο και αρχιζι μια πιπα α8λια με χερι δοντι και πιεζε πολυ με τα νυχια της την ριζα του πεους μου Θυμός εκ θαυματος μου σηκο8ηκε της λεω παμε πλαγια ,λεει τι λες αγορι μου πας καλα;;λεω ετσι μαρεσι ,λεει οχι ετσι θελει και το αγορι μου και δεν το κανω ,,,,λεω εισαι μουρλη,,,,μου λεει δεν πας καλα βγαζο την καποτα και σηκονομε απο το κρεβατι ,,μου λεει για ελα εδω και πηγε να με χαστουκιση σχεδον στο μαγουλο την σπρωχνο και πεφτη στο κρεβατι,κανει αχ αχ και γελαγε λεω εξω γρηγορα,,,, λεει οχι ειρωνικα λεω ελα παρε τον πουλο και οσο για το εικοσαρικο δεν θα κανω φασαρια κρατα το και αντε να παρεις καραμελες...[πανω στα νευρα μου το ειπα συναγωνηστες το ξερω οτι ειναι δυσκολες οι εποχες και εγω με πολυ κοπο βγαζο το μερτικο μου...]αλλα απο τα νευρα μου τις το ειπα αυτο..φευγη η φολαρα απο το δωματιο βγαινω και εγω μετα απο λιγο φυσικα η τσατσα κριφτυκε πισο απο το κουρτινακι της....οπου αυτη η τσατσα αλλες φορες με την νικολετα οταν εμπαινα και μετα βγαινοντας εβγαινε απο το καμαρακι της και χαμογελαστη μου ελεγε νασε καλα ευχαρηστουμε κτλ..τωρα τι να ελεγε;;;;;οτι σε κοροιδεψα οτι θα περασις καλα...ενο η κοπελα ειναι φολα;;εχει τυχει αλλες φορες με τσατσαδες που γνωριζο ...να εχουν αλλες κοπελες και οχι το στανταρ μου και μου εχουν πει μαναρι μου αυτη σημερα ειναι φολα μην μπεις...κρυφα για να μην ακουσι η κοπελα...αυτες οι τσατσαδες ειναι μαγκισες...ενο σημερα η συγκεκριμενη δεν με προφυλαξε ,,οχι οτι ειχα αυτη την απετηση απο εκηνη....ξερω πολυ καλα οτι υπαρχουν ΤΣΑΤΣΑΔΕΣ ΚΑΙ τσατσαδες.................αυτα......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.402
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2012
Πανω στα νευρα σου εγινες αρχοντας...καλα εκανες ..ετσι επρεπε να κανεις..δεν εισαι του εικοσαρικου..απλα να περασεις καλα ηθελες
29 Νοεμβρίου, 2012
Τυπε μου οντος δεν ειμαι του 20αρικου...παω για να περασο καλα...ξεχναω στο δωματιο οτι ειμαι με μια πορνη και φερομε ερωτικα ευγενικα και καλα...οφειλη και η πορνη να μου φερθη σωστα και οχι σαν να ειμαι παρασητο....Αν μου φερθη σκαρτα ....της αποδικνιο οτι εκεινη ειναι παρασητο....ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΞΕΦΤΙΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΤΗς ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΟΞΕΙς ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ..ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.....Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2