Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Άλλη μια επίσκεψη στην λάουρα..(Τωρα που το βλεπω η προηγουμενη παλι δικια μου ηταν τι στον μπουτσο κανει δεν την πηδαει η κανεις δεν γραφει?Χμμμ;)

ηταν μέσα το λαουρακι περιμεναμε αρκετη ωρα στο σαλονι με την ψιλοσπαστικη τσατσα που παντα ζηταει να δωσεις περισσοτερα απο 30 ευρω αντι να κοιταξει να βαλει κανα νεο σεντονι που μεχρι και οι φυλακες του κορυδαλλου φανταζουν χιλτον μπροστα στο οικημα που ειναι τσατσα

μετα απο ωρα βγαινει η λαουρα περναει ο προηγουμενος..(με 40 για πιο χαλαρο...ε ρε κατι τετοιο μαλακες χαλαν την πιατσα...μυαλο δεν βαζουν μερικοι..εδω λεμε για 25 κ ο αλλος τους κραταει στα 40..μπραβο μαλακες μπραβο!)

μετα απο κανα 15 λεπτο ερχεται η λαουρα που για να τα λεμε και ολα κατα 90% εκανε RMR...δηλαδη μολις βγηκε απο το ενα δωματιο κατευθειαν απο οτι καταλαβα απο τους ηχους ηρθε σε μενα

εχει κρατησει το μαυρο μαλλι που της παει περισσοτερο(μια περιοδο ειχε κανει ενα ξανθο που την χαλουσε αρκετα)και εκανε και τατου στην μεσουλα της

αρχισε χαδακια και τριψιματα με πολυ καραμπαλικινγ(που εισαι ρε τζο!)με ρωτησε αν μου αρεσε και αν ηθελα να το συνεχισει..μετα απο λιγο ανεβαινε ανεβαινε και τον πηρε ολο στο στομα της
εκανε αρκετα καλο γυμνο τσιμπουκι
περασαμε στον αγωνα οπου την εβαλα απο κατω και την πηρα σχετικα ηρεμα δεν λειπανε και τα φιλακια στο στομα(με λιγο γλωσα ομως)
μετα εκανε σκαμνακι και ειχαμε ωραια αισθηση απο το μουνακι της και ετσι πως ειναι και μικροκαμωμενη καβαλαει ωραια..
μετα μου ζητησε να την παρω στα 4..εκανε και το κλασικο της που κουνιεται εκεινη
ειχε περασει αρκετη ωρα δεν μου εδειξε σε καμια στιγμη οτι βιαζεται
επειδη εβλεπα οτι ακομα θα μας επαιρνε αρκετη ωρα τις ειπα να μου βγαλει την καποτα και να μου τον παιξει οπως καναμε και αλλες φορες
αλλα κ παλι δεν ερχοταν το τελος οποτε την εβαλα να με ξανατσιμπουκωσει
ασυναισθητα οσο πλησιαζε το τελος την πιεζα το κεφαλι για να τα αδειασω ολα μεσα της αλλα μολις εφτασα το καταλαβε και τον εβγαλε απο το στομα της μου τον επαιζε κ με την γλωσσιτσα της μου γλυφε το πουτσοκεφαλο
μετα απο λιγο τα σκαγια ηρθανε μερικα την πηρανε στο στομα και τα αλλα στην κοιλια μου που μετα απο λιγο μου εφερε χαρτι για να καθαριστω

αρκετα καλη καταθεση η λαουρα ειναι στις κορυφαιες ειναι κριμα που ειναι αυτην την περιοδο σε ενα τετοιο κωλοσπιτο επρεπε να ειναι καπου καλυτερα
επισης μ ειπε οτι ξερει πως μερικοι την λενε ξυνη κακια κλπ..αλλα μαλλον αυτο εινα κατι που βγαζει στο σαλονι που πραγματι κ σημερα ηταν ψιλοαδιαφορη αλλα μεσα αλλαζει πολυ το πραγμα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.440
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού