Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 49 10
Call-Girls 132097
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για άλλο call girl πήγαινα,αλλά επειδεί μου ακύρωσε,είπα θα πάρω Alexandra που δεν την έχω δοκιμάσει κιόλας και πολύ καλά έκανα.ΚουλΗ συνάντηση κανονίστηκε με συνοπτικές διαδικασίες πολύ εύκολα και γρήγορα.Φτάνοντας στο ξενοδοχείο μετά απο ένα 12ωρο στη δουλειά με πολλή πίεση,σκέφτηκα μάλλον μαλακία έκανα που την έκλεισα για σήμερα και αν καταφέρω να βγάλω ένα γύρο,ευχαριστημένος θα είμαι.Όχι μόνο τον έβγαλα,δυο έβγαλα και με έιχε καυλώσει τόσο πολύ που αν είχα παραπάνω λεφτά μαζί μου θα το έκανα 2ωρο σίγουρα.Γλώσσα
Ότι βλέπετε στις καινούργιες φωτογραφίες που έχει βγάλει,στη συγκεκριμένη περίοδο θα το πάρετε με 4+5 κιλά.Το αδύνατο σημείο στο σώμα της είναι η περιφέρεια και o κώλος της ο οποίος έιναι μεγάλος και χαλαρός.Στήθος καλό,φυσικό,που ταιριάζει με το υπόλοιπο σώμα με ωραία ρόγα.Έχει και λίγη κυτταρίτιδα στη περιοχή του μηριαίου.Για το πρόσωπο τα έχουν πει και οι υπόλοιποι.Αριστερό χείλος στόματος πιο φουσκωμένο απο το δεξί και αυτό που σώζει την κατάσταση είναι τα μεγάλα και εκφραστικά μάτια της.Πολύ ευχάριστη στη κουβέντα,για πολλά πράγματα και με χιούμορ.Στο ραντεβού έρχεται οργανωμένη,με αφρόλουτρα και ανδρικό παρακαλώ,διάλυμα στόματος κτλ και μπράβο της.
Πάμε τώρα στο service.Επειδεί πρέπει να με έκοψε οτι δεν είμαι και για πολλά σήμερα,είπε να πάρει το παιχνίδι πάνω της και με άφησε μαλάκα...Χαμόγελο
Αφού μου έγλειψε σχεδόν όλο το κορμί,πέρασε στα αρχίδια.Ένα απίστευτα καυλωτικό γλείψιμο με ρουφήγματα και παίξιμο γλώσσας.Η πίπα της;Μιλάμε για deep throat μέχρι τη ρίζα,να τον παίρνει όλο μέσα και να τον κρατάει για πολλά δεύτερα,να σπρώχνω και εγώ και να συνεχίζει εκεί... με εναλλαγές στο ρυθμό πότε αργά με γλώσσα άλλοτε με ένταση και με χέρι που δεν το γουστάρω αλλά δε με χάλασε καθόλου όπως το έβαζε.Και εδώ έρχεται η στιγμή που ανεβαίνει απο πάνω στηριζόμενη μόνο στις μύτες των ποδιών της και να ανεβοκατεβαίνει αργά και βασινιστικά,να μου μιλάει και να με κοιτάει με ένα λάγνο βλέμμα σαν να μου έλεγε ετοιμάσου για πήδημα δίχως αύριο,Γλώσσα να ανεβάζει στροφές και εκεί που δεν το περιμένεις να κατεβαίνει απότομα και να τον παίρνει όλο μέσα ώστε να έχω πλήρη και βαθειά διείσδηση.Να συνεχίζει να με πηδάει με τον ίδιο τρόπο με εναλλαγή στο ρυθμό ωσπού σε μία φάση,εκει δεν άντεξα... εκεί τρελάθηκα!!!Γλώσσα Αφού ηρέμησα,στη συνέχεια άρχισε ενα μασάζ σε πλάτη χέρια και λαιμό που μετατράπηκε σιγά σιγά σε αισθησιακό άγγιγμα απο τα χέρια της,τα μαλλιά της να μου χαιδεύουν όλο το κορμί απο πόδια μέχρι λαιμό,σειρά να παίρνουν οι ρόγες της και η καύλα να έχει χτυπήσει ξανά κόκκινο.Πάνω κάτω τα ίδια πράγματα συνέβησαν και στο δεύτερο γύρο με τη διαφορά αυτή τη φορά να δίνει ρέστα στο reverse cowgirl.
Πολύ ερωτική γυναίκα που δε θα κοιτάξει καθόλου τον χρόνο,πολύ δύσκολα να σου πεί όχι σε κάτι,τα λεφτά στο τέλος, δεν θα βιαστεί να φύγει και φεύγεις με ένα χαμόγελο...Χμμμ;μπορείς να το πεις και ηλιθιότητας.
Εκτός απο πρόσωπο και σώμα σε όλα τα άλλα παίρνει 9 και 10 γιατί όταν βρείς μια γυναίκα του χώρου,που τα πράγματα που σου κάνει σε καυλώνουν απίστευτα,χωρίς να της έχεις πει κουβέντα απο πρίν,χάνεις τη μπάλα και μάλιστα άσχημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2012
Μας καυλωσες βραδυατικα ρε φιλε. Ωραια περιγραφη..
Παντως απο τις νεες φωτο και απο αυτα που γραφεις, εμφανισιακα πρεπει να ειναι πολυ χαλι...
16 Νοεμβρίου, 2012
Όχι εντάξει..χάλι δε τη λες σε καμία περίπτωση
26 Νοεμβρίου, 2012
χύσαμε πρωινιάτικα ρε φίλε. αλλά εδώ ισχύει το "είναι πολλά τα λεφτά Άρη...".
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3