Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τόση καψούρα είχα να συναντήσω τη βυζαρού Τσέχα που την είχα κλείσει μια βδομάδα πριν έρθει στην Αθήνα. Το ραντεβού αυτό δεν έγινε καθώς το γραφείο έκλεισε τα τηλέφωνα και μετά τα άλλαξε. Έκλεισα δεύτερο ραντεβού το οποίο ακύρωσα γιατί δεν είχα όρεξη τη μέρα που είχα κανονίσει, αλλά αντί να ακούσω τα σημάδια κι έχοντας μια ώρα να σκοτώσω στο κέντρο ξανακανόνισα να τη συναντήσω μη μείνω με τη λιγούρα.
Η κοπέλα είναι χοντρή. Δεν υπάρχει άλλος τρόπος να το πεις. Ούτε γεμάτη, ούτε αφράτη αλλά χοντρή. Δε μπορώ να πω ότι δεν το περίμενα καθώς το είχα ψιλοκαταλάβει από τις φωτό ότι έχει πέσει ψηφιακό πασπάλισμα και κορσέδιασμα, αλλά έλπιζα να είναι πιο συμμαζεμένη. Το θέμα είναι ότι όπως άπλωνε το κρέας στο κρεβάτι, το σύνολο έδειχνε ικανοποιητικό λόγω όμορφου σχετικά προσώπου, τεράστιου κι αρκετά καλά φτιαγμένου στήθους, και πολύ όμορφης και απαλής επιδερμίδας. Έτσι αποφάσισα να μείνω και να εξερευνήσω αυτό το τεράστιο κορμί.
Φιλιά με στόμα ερμητικά κλειστό, πίπα μετριότατη και συμπεριφορά πουτάνας μπουρδέλου έδεσαν το γλυκό και έκαναν την ολοκλήρωση να μοιάζει άθλος. Εκεί είναι που γυρνάει στα τέσσερα και εκτός από τη θέα του κώλου της που ήταν σαν πληγή, μου έρχεται και μια μπόχα που δεν περιγράφεται.. Κάτι τέτοιο πρέπει να είχε μυρίσει κι ο Βέγγος σε κείνη την ταινία που βάζει τη μούρη του στην εξάτμιση να εισπνεύσει καυσαέρια για να στανιάρει. Εκεί τελείωσαν όλα βέβαια, όχι ότι είχαν αρχίσει και ποτέ, έκανα το μπάνιο μου, τη ρώτησα αν της άρεσε η Ακρόπολη, χαιρέτησα κι έφυγα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 12, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
lavios
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
554
Πόντοι:
1.226
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2012
Της αρεσε η Ακροπολη τελικα?
Ελπιζω να μη θελει να δει και τον Λευκο Πυργο...
13 Νοεμβρίου, 2012
Πήγε να σε σώσει ο Πρόεδρος αλλά δεν τον ακουσες!!! Εμμμμ


13 Νοεμβρίου, 2012
Συγγνωμη ρε παιδια! Εβλεπα τις φωτογραφιες και την λιμπιζομουν! Ειναι δυνατον να ειναι τοσο χοντρη?? ενταξει, ξερω, ατιμο φωτοσοπ, αλλα τοση διαφορα πια?? αυτο με τη μποχα ειναι το κερασακι βεβαια. Συναδελφε, ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση!
13 Νοεμβρίου, 2012
Τι ηλίθιες... μέχρι εδώ που κάθομαι μύρισε.... αι στα κομμάτια σιχαμένη... μου έχει τύχει και εμένα στα Λαδάδικα προ αμνημονεύτων χρόνων, είναι απαίσιο...
14 Νοεμβρίου, 2012
Χμμμ;Χμμμ;


Σκατίλα ε; Ρε σεις... Μπας και έφαγε κάνα φαί ελληνικό και την πείραξε την κακομοίρα;
Και χοντρή ε;

Πόσο χοντρή; Σαν αυτή του ΘΗΣΑΥΡΟΥ;
14 Νοεμβρίου, 2012
Ρε, lavios πληρωσες 150 Ε, για να λιποθυμισεις απο την κωλιλια της χοντρης?Δεν ζητησες τα λεφτα σου πισω?Αφου ουσιαστικα δεν εκανες τιποτα μαζι της! Χμμμ;
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
14 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η γκόμενα είναι χοντρή (όχι σαν αυτή του Θησαυρού) αλλά επειδή είναι μικρή τα κρέατα είναι σφιχτά οπότε είναι γαμήσιμη. Για τη μπόχα είναι περίεργο γιατί στην αρχή δεν μύριζε, φαίνεται αφού τη γάμησα λίγο βγήκε προς τα έξω, ήταν πάντως ανυπόφορη. Τέλος, δε θα ζήταγα ποτέ τα λεφτά πίσω από τη στιγμή που επέλεξα να κάτσω, είναι για μένα θέμα αρχής και σεβασμού προς τα κορίτσια έστω κι αν αυτές πότε-πότε δε σέβονται τον πελάτη.
14 Νοεμβρίου, 2012
ευχαριστούμε...μου έσωσες 200 ευρά...
15 Νοεμβρίου, 2012
φιλε μου , δεν ξερω τι ακριβωσ να πω ... με βασει την περιγραφη σου, το πατσαβουρι ειναι απατεωνησα που ψαχνει για βλακεσ να μαζεψει οτι αρπαξει ο κωλοσ τησ απο φραγκα .. και το λεω αυτο διοτι , αν ειναι τοσο κυτοσ , ρετουσαρει φωτο και ζητα 150 ευρω αυτο ονομαζεται απατη σκετη ,και ειδικα αυτη την εποχη ... εγω φιλε δεν σκαω πλεον πανω απο 50 ευρω στην καλυτερη των καλυτερων περιπτωση, και αν τα σκασω τα 50ευρωπουλα μαλακιεσ δεν σηκωνω με τα λεφτα μου ... οποτε και να ατυχησω αποφευγω το χοντρα φασολια, τυπου 150 αρεσ και 200 αρεσ ... τωρα αν καποιεσ νομιζουν οτι το μουνι τουσ ειναι απο χρυσαφι,και που πολλεσ φορεσ μυριζει και πρασσο (που αυτο καποιοι εδω μεσα το λενε μοσχομυριστο) , ασ τα θρεψουν οσοι μπορουν η οσοι ειναι τρελα λυγουρια η οσοι γουσταρουν και τουσ κανει κεφι ... με τετοιεσ ομωσ κινησεισ χαλαμε την πιατσα και τη πληρωνουμε ολοι φυσικα ... υ.γ και μετριο να ηταν , οχι μπαζο οπωσ λεσ επρεπε να την στειλεισ στον αγυριστο που θελε 150 για μιση ωρα το τσοκαρο .... για μιση ορα γαμαγεσ με 30 και 40 ευρω πλεον ....
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9