Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 181 10
Στριπτιτζάδικα 311966
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
1.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στο μαγαζι κατα τις 4 παρα Σαββατο βραδυ.Εισοδος 15.Καποιες παρατηρησεις για το μαγαζι
Το αλκατραζ ειναι το W και το DC των στριπτηζαδικων.O ορισμος του mainstream, οσοι ψαχνετε κλασσικα στριπτηζαδικα ατυχησατε.Οι πελατες ειναι ολων των κοινωνικων ταξεων και ηλικιων αλλα το πιο εντυπωσιακο ειναι οι γυναικιες παρουσιες.Φαινεται οτι το μαγαζι αποπνεει μια ασφαλεια στις γυναικες πελατισσες γι αυτο το προτιμουν.Επισης το σαββατο το μαγαζι ηταν γεματο αλλα εντυπωση μου εκανε η υπαρξη παρεων κουλτουρο ατομων η οποια με σκοπο να αποδειξη στον εαυτο της την σεξουαλικη φιλελευθεροποιηση της επισκεφτεται το εν λογω ιδρυμα.Θελω να πω οτι το μαγαζι δεν εχει τον κλασικο πελατη στριπτηζαδικων αλλα ειναι ενα μπασταρδεμενο δειγμα απο λυκειοπαιδα,γυναικες που το παιζουν απελευθερωμενες,λουμπεν στοιχεια και τελικα τους κλασικους φιλους των εν λογω ιδρυματων.Στα κοριτσια τωρα ειναι οτι πιο καλο υπαρχει με τις περισσοτερες να ειναι πολυ ανω του μεσου ορου.Το ροστερ λιγο πολυ το ξερουμε ολοι,ενω να πω οτι στο μπαρ δεν ηταν η μιλενα αλλα η ξανθουλα(για οσους ξερουν).Οι χοροι στη πιστα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο μαλλον δεν δινουν σημασια και πολυ σε αυτον το τομεα.Αντιθετα στηριζονται πολυ στα διαφορα Show αλλωτε επιτυχημενα και αλλωτε οχι.Ακομη οι γυναικες περιφερονται χωρις να σου πιανουν πολυ τη κουβεντα αλλα ζητωντας σχεδον αμεσως χορο.
Τελικα το μαγαζι δεν ειναι τοσο για τον κλασικο θαμωνα των στριπτηζαδικων.Αξιζει μονο αν εχεις μεγαλη παρεα η θελεις να πας μαζι με γυναικα-ες(δυστυχως δεν εχω καταφερει καμια γνωστη μου να ερθει),διαφορετικα δεν υπαρχει λογος να πηγαινεις πανω απο μια φορα το μηνα και ισως παραπανω.
Κλεινωντας θα αναφερω την ατακα πιτσιρικα θαμωνα στον κολλητο του μπαινοντας στο μαγαζι:''Μαλακα ειναι σαν τις αμερικανικες ταινιες''.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2012
PW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, NICK TRIVE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού