Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η milf Κατερίνα έρφυγε για την πατρίδα της. Η Ντανιέλα έχει αναλάβει την απογευματινή βάρδια. Πετίτ μελαχρινή ρουμάνα με κορμί θάνατος, που ξέρει να το στήνει σε ωραίες πόζες. Αυτά είναι τα καλά. Τα κακά είναι ότι στο πρόσωπο χάνει πολύ, τα δόντια είναι μαύρα, η αναπνοή μύριζε τσιγαρίλα και η όλη φάση μου θύμισε πρεζάκι. Έκανα την καρδιά μου πέτρα, και για να μην κλάψω εντελώς τα 40 ευρώ που ήταν για φουλ πρόγραμμα με σεξ σόου κλπ, έκανα ένα άνευρο, προσεκτικό και φοβισμένο γαμίσι που θα το θυμάμαι μόνο επειδή μου κόστισε ακριβά στους δύσκολους καιρού που διανύουμε. Η φάση ήταν μεταξουργείο του δεκάευρου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
254
Likes:
10.776
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 12 Νοεμβρίου, 2012) 12 Νοεμβρίου, 2012
Για την αναπνοη εχεις δικιο,δυστυχως και εγω χτες ειχα προβλημα σ αυτο το θεμα..Δεν το ανεφερα χτες στην ενημερωση,ισως κακως,αλλα επειδη τη πρωτη φορα δεν υπηρχε τετοιο προβλημα,δεν ηθελα να προδιαθεσω αρνητικα οποιον ηθελε να την επισκεφτει.To φαουλ ειναι δικο μου καθως παρολο που χτες την επισκεφτηκα στην αρχη της βαρδιας,υπηρχε θεμα υγιεινης και καθαριοτητας γενικοτερα, που δεν θα επρεπε
13 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαμόγελο

αν υπάρχει χημεία μερικά πράμματα τα παραβλέπουμε, αλλά με εμένα δεν υπήρξε δυστυχώς.
βασικά όταν την είδα από κοντά μου θύμισε και μια γνωστή μου που αντιπαθώ, οπότε έπαιξε κι αυτό το ρόλο του.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2