Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μέτρια προς το καλά αυτό το συμπέρασμα της συνάντησης μου με τη Ναόμη.Το ραντεβού ήταν σε γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου όπου με περίμενε η κυρία και με υποδέχτηκε με ένα ωραίο νυχτικό(baby doll)που το είχα ζητήσει.Με υποδέχτηκε με χαμόγελο και μου έπιασε το μπλα μπλα για λίγο με σκοπό να με χαλαρώσει.Η κουβέντα που πιάσαμε ήταν σε γενικό επίπεδο καλή γιατί η κυρία τα μιλάει τα Αγγλικά σχετικά καλά ή τουλάχιστον βγάζεις άκρη σε αυτά που λέει.Αμέσως μετά μπάνιο και βουρ στο πατσά.Όταν λέω πατσά εννοώ τα μεγάλα στήθη της(υπερβολικά μεγάλα).Για πολύ γλείψιμο.Έγλειφα και τελειωμώ δεν είχα.Η γυναίκα είναι λίγο χοντρή αλλά δεν με χάλασε αυτό γιατί με αποζημίωσε με την όλη συμπεριφορά της στον αγώνα,αλλά αυτό που με χάλασε είναι ότι δεν είναι και τόσο όμορφη στο πρόσωπο(αυτά είναι γούστα).Η πίπα της αρκετά καλή με χωρίς χέρι και με ωραία περιποίηση στις μπάλες με καλό γλείψιμο.Στα καπάκια μπήκαμε στο ψητό κάνοντας διάφορες στάσεις(χωρίς να παίρνει πρωτοβουλίες αλλά χωρίς να λέει όχι)βγάζοντας κραυγούλες και να με αγκαλιάζει και να με φιλάει στο λαιμό και στο σώμα και όπου αλλού με έβρισκε και εκεί με έκανε να νιώσω σαν να βρίσκομαι με τη κοπέλα μου.Κάπου εκεί ο πρώτος γύρος έληξε με τελείωμα μέσα στο νινάκι της και αμέσως με αγκάλιασε.Λίγη κουβεντούλα και ένα τσιγαράκι και από τους δύο μας και πάλι στον ιερό αγώνα που ξεκίνησε με μια καλή πίπα,όχι όμως σαν τη πρώτη φορά.Με το που τελείωσε τη πίπα,εγώ άρχισα να ασχολούμαι με τις βυζάρες τις(την συνιστώ στους βυζολάγνους όπου ανήκω και εγώ)όπου τις καταφχαριστήθικα.Και μετά μου έκανε μια έκπληξη όπου μου φόρεσε το προφυλακτικό με το στόμα της χωρίς να τις το ζητήσω(αυτή ήταν η μόνη πρωτοβουλία που πήρε)και με καβάλησε και άρχισε ο αγώνας.Τη γύρισα στα τέσσερα(δεν έδωσε κώλο)και τη σφυροκόπησα όπου στην αρχή έδειξε ότι αντέχει αλλά μετά κάπου κόλλησε και ζήτησε να πάω λίγο πιο χαλαρά(εκεί με ξενέρωσε αρκετά)και φάνηκε στο επίμαχο μου σημείο.Για να ξαναπάρει μπρος ο μικρός μου ξαναπήρε πίπα αλλά αρκετά χλιαρή και χωρίς μεγάλη διάρκεια.Ο μικρός πήρε τα πάνω του και ξαναμπήκαμε στο ψητό αλλά αυτή τη φορά εγώ να είμαι από πάνω και ήρθε το τέλος όπου τις τα έριξα στο στόμα αλλά φορώντας το προφυλακτικό.

Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά,αλλά έχω περάσει και καλύτερες στιγμές με άλλες κυρίες...

Υ.Γ1.Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα στους βυζολάγνους.

Υ.Γ2.Είναι χοντρή,όχι αλλά χοντρή.

Υ.Γ3.Είναι λιγάκι άσχημη τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα

Υ.Γ4.Δεν παίρνει πρωτοβουλίες στο σεξ αλλά και δεν λεέι εύκολα όχι.

Υ.Γ5.Είναι πολύ καλή στο GFE.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, mad_max και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2012
Υ.Γ2.Είναι χοντρή,όχι αλλά χοντρή.

Σαν κάτι να λείπει....Χμμμ;
12 Νοεμβρίου, 2012
Υ.Γ2.Είναι χοντρή,όχι αλλά χοντρή.

Τι θέλει να πει ο ποιητής;;
13 Νοεμβρίου, 2012
Όχι γεμάτη η αφρατούλα αλλά χοντρή!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3