Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γεια σας Κυριοι, ισως και κυριες.
Ειμαι καινουριος στις κριτικες και ελπιζω ειστε ολοι επιεικεις μαζι μου.
Δεν θελω να πω πολλα λογια, απλα τις εντυπωσεις μου.
Βρεθηκα προσφατα πολυ ευκολα με την Αθηνά μετα απο δυο τελεφωνα, να σημειωσω οτι μου αρεσε πολυ η θηλυκη φωνη της και ειχα ηδη φτιαχτει.
Σε υποδεχεται σε εναν πολυ ομορφο και πραγματικα πεντακαθαρο χωρο, και η πρωτη εντυπωση απο κοντα ειναι πολυ θετικη.
Κουκλα στο προσωπο με υπεροχα χειλη και αδυνατο, γυμνασμενο σωμα. το δερμα της ειναι πολυ απαλο και μυριζει φοβερα! Μικρο στηθος αλλα το ματι μου πεφτει στον πουτσο αναμεσα στα ποδια της. Ειναι χαλαρος, πολυ μακρυς και φαινεται ηδη χοντρος, 'εδω ειμαστε!' λεω.
Να σημειωσω οτι με την Αθηνά ηθελα απο την αρχη να ειμαι παθητικος με ενα εξτρα φετιχ δικο μου. Η χρεωση ειναι 150 για μια φουλ ωρα συν πενηντα το κατι παραπανω, ολα ηταν συμφωνημενα απο πριν. Τετοια χρηματα δεν περισσευουν ευκολα και δεν ηθελα να πανε χαμενα.
Ειχαμε μια πολυ ευχαριστη και ερεθιστικη κουβεντα αφου με κερασε ποτακι και αμεσως στο μπανιο. Και αυτο πεντακαθαρο, πολλα ωραια μπουκαλια και αρωματα και οι πετσετες να μοσχομυριζουν. Πειτε με περιεργο αλλα με φτιαχνουν τετοιες λεπτομερειες.
Για το σεξ πραγματικα δεν εχω να πω πολλα. Η Αθηνά ειναι επαγγελματιας που σεβεται τον εαυτο της και τον πελατη. Της αρεσει η πρωτοβουλια και αφεθηκα στα χερια και τον τεραστιο πουτσο της.
Περασα μια ωρα με φοβερη καβλα και ενταση, εχυσα μια μονο φορα αλλα ο οργασμος μου κρατησε 40''. Κατι τετοιο δεν μου εχει ξανασυμβει, ειχα μεινει αλοιφη!
Μπανακι παλι, τριγαρο και κουβεντα.
Στο τελος εφυγα με ενα τεραστιο χαμογελο και μια πραγματικα νεα εμπειρια.
Εν κατακλειδι, Η Αθηνά ειναι παρα πολυ καλη σε οτι κανει. Το μεγαλο της ατου ειναι η επικοινωνια της, σου ερεθιζει το μυαλο με την ομιλια και την καβλα της, Κατι που μου λειπει παρα πολυ απο ξενες τρανς και κοριτσια. Ειναι η απολυτη φαντασιωση για παθητικους, ανοικτη σε ολα τα γουστα και με την διαθεση της νομιζω πως και ενας ενεργητικος θα περασει πολυ καλα. Στο τελος δεν με ενοιαξαν τα χρηματα καθολου!
Σιγουρα θα ξαναπαω, την συνιστω ανεπιφυλακτα!
Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
johny_bibi
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2012
Πρώτη κριτική του χρήστη και το σύστημα αφήνει να μπει τέτοια βαθμολογία; Χμμμ;
12 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, βασικά ο περιορισμός δεν ισχύει για τα section που προστέθηκαν μετά απ' αυτόν. Money Mouth Θα διορθωθεί..
12 Νοεμβρίου, 2012
τελικά, σ' αυτή τη ζωή για όλα υπάρχει μια εξήγηση
12 Νοεμβρίου, 2012
Παιδιά, μπορεί να σας κάνει εντύπωση η βαθμολογία στην πρώτη μου κριτική, αλλά είναι αλήθεια!
Πέρασα παρά πολύ καλά. Η βαθμολογία για εμένα αντικατοπτρίζει την αξία της Αθηνάς στην πραγματικότητα του σήμερα σε σχέση με ότι έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα. Και πιστέψτε με, έχω δοκιμάσει αρκετά πράγματα!
13 Νοεμβρίου, 2012
40"!!! με το ρολοι στο χερι εχυνες μεγαλε?!?! χαχαχα
13 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

βαθμολογία κλώνου λέγεται αυτό Γλώσσα
13 Νοεμβρίου, 2012
Μυστήριο κατάντησες για μένα
και τα ’χω, αγαπούλα μου, χαμένα,
και το σφυγμό σου νά ’βρω δεν μπορώ,
γι’ αυτό με τυραννάς τόσον καιρό.

Άλλα μου λεν τα μάτια σου
και άλλα η καρδιά σου.
Άλλα μου λεν τα χάδια σου
και άλλα τα φιλιά σου.

Παιχνίδια και καπρίτσια όλο κάνεις,
γι’ αυτό κερδίζεις πάντα και δε χάνεις.
Παράξενα στα μάτια με κοιτάς,
μα ούτ’ εσύ δεν ξέρεις τι ζητάς. *

Άλλα μου λέν τα μάτια σου...

Μαζί μου παίζεις θέατρο αράδα,
μια τέτοια κωμωδία δεν ξανάδα.
Δεν ξέρω πια μαζί σου τι να πω,
μα θέλω και δε θέλω σ’ αγαπώ.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7