Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
Hot
Cinema 216136
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
δεν θα επαναλαβω τα ιδια ξανα. ο χωρος ειναι απαικτος και για πεμπτη φορα που πηγαινω ολα ηταν τελεια.
χθες καθως επισκευτηκατο ατραξ ειχα κατα ενα περιεργο τροπο τρομερες καυλες ,ημουν σχεδον γκαυλωμενος σε ολη την διαρκεια της διαδρομης μου μεχρι να φτασω στον προορισμο μου, αφου καυλωμενος οπως καθομουν στο μετρο μια κοπελα ειχε καρφωθει στον πουτσο μου.χαχαΓλώσσα

οταν εφτασα στο ατραξ μπηκα σε μια καμπινα και αρχιζα να τον παιζω απαλα κ σιγα σιγα για να νιωθω ολη τη κσυλα.
μετα απο κανα 10λεπτο μπηκε στην διπλανη καμπινα καποιος και φαινοταν τρομερα διστακτικος. τον ειχε βγαλει εξω κ τον επαιζε αλλα φοβοταν να τον βαλει στην τρυπουλα του gloryhole.
επειτα απο ενα τεταρτακι ομως και εκει που χαλαρωνα ξαπλωμενος, τσουπ!
τον περασε μεσα απο την τρυπουλα κ τοτε τα ειδα ολα.τι πουτσα ηταν αυτη... ηταν δε ηταν γυρω στους 15 ποντους αλλα τελεια σχηματισμενη ... με καταπλικτικο μελαχροινο χρωμα κ κατακοκκινο πουτσοκεφαλο. το αποκορυφωμα δε ηταν οτι αυτος ο πουτσος ηταν και φλεβωδης και ηταν σκετη καυλα. ξυρισμενος τερμα χωρις ιχνος τριχας πουθενα ... ολα τα χαραλτηριστικα ενος τελειου πουτσου. περιττο να πω το τι γλυψιμο επεσε.εχυσε 2-3 νταμιτζανες κ εφυγε, δεν προλαβα να δω καν ποιος ηταν αλλα μου αποδειξε οτι ενας πουτσος 15αρης μπορει να ειναι 3 φορες καλυτερος απο εναν 20αρη... ΚουλΧμμμ;

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2012
tzosxa
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2012
ΓλώσσαΈφαγες καλά ΚΑΥΛΙΑΡΗ! Καλά κάνεις!!! Και εγώ έτσι πάω και κάνω. Δίνω ένα Τσιμπούκι, και ξεκαυλονω!!Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1