Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπητοί φίλοι θα ήθελα πρώτα να ξεκινήσω την κριτική μου αναλύοντας τη φράση πρακτορείο μουνί όπως αναφέρω..Το ραντεβού μου λοιπόν με την Sandra είχε κανονιστεί να γίνει τέλη Ιουνίου.Το πρακτορείο είχε το email και το νούμερο του κινητού μου και μου είχε γράψει ότι θα μου έστελνε μια ημέρα πριν το ραντεβού το όνομα του ξενοδοχείου και το νούμερο του δωματίου.Εφτασε λοιπόν εκείνη η μέρα ,περίμενα ,περίμενα να μου σταλούν τα στοιχεία τίποτα.Αργά το βράδυ τους στέλνω ένα email για να τους υπενθυμίσω το ραντεβού το οποίο ήταν την άλλη μέρα.Το πρωί διαβάζω ένα email στο οποίο μου έγραφαν ότι όλη την εβδομάδα μου έστελναν sms και απάντηση δεν έπαιρναν.Εγώ όλη την εβδομάδα ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΛΑΒΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ SMS.Μου έγραφαν ότι κάποιο πρόβλημα έτυχε στην Sandra και το ραντεβού ή θα έπρεπε να ακυρωθεί ή να γίνει μεσημέρι 13.00-15.00.Τους απαντώ ότι εκείνη την ώρα δεν γίνεται, προτιμώ να αναβάλλω το ραντεβού, αλλά τους γράφω ότι με αυτό το κινητό και με αυτό το νούμερο έχω γυρίσει το μισό κόσμο και πουθενά δεν αντιμετώπισα τέτοιο πρόβλημα.Μέχρι και σε ένα χωριό που βρέθηκα πρίν από λίγο καιρο έξω από την Ζιμπάμπουε πρόβλημα δεν αντιμετώπισα.Η απάντηση ήταν ότι εμείς κύριε στέλνουμε ένα σωρό sms κάθε μέρα και μόνο με εσάς υπάρχει αυτό το πρόβλημα.Λίγες μέρες αργότερα λαμβάνω ένα νέο email που μου γράφουν ότι η sandra θα έρθει πάλι στην Αθήνα εάν θέλω να κλείσω ένα νέο ραντεβού.Εγώ αρχικά δεν ήθελα αλλά επειδή για την Sandra είχα διαβάσει τα καλύτερα σχόλια, αποφάσισα να κλείσω ένα νέο ραντεβού.Τρείς ημέρες πριν το νέο ραντεβού άρχισαν να μου στέλνουν ξαφνικά sms.Ποιός ξέρει τη μαλακία είχαν κάνει τα μπουρδέλα μάλλον κάπου αλλού θα τα έστελναν τα sms και μου έλεγαν ότι έχω εγώ το πρόβλημα.Οταν τους ρώτησα τι έγινε απάντηση δεν πήρα.Μου έγραφαν λοιπόν ότι η Sandra θα βρίσκεται στο τάδε ξενοδοχείο και το νούμερο του δωματίου θα μου το στείλουν λίγες ώρες πρίν.Δύο ημέρες πρίν το ραντεβού άλλο sms μου γράφουν ότι η Sandra άλλαξε ξενοδοχείο θα πάει στο......,καιτο νέο νούμερο πάλι λίγες ώρες πρίν θα το μάθω.Μία ημέρα πριν το ραντεβού ξανά τα ίδια,πάλι άλλο ξενοδοχείο..... πάλι άλλο νούμερο.Τελικά την μέρα που ήταν το ραντεβού,λίγες ώρες πιο πρίν μου στέλνουν τελικά το νέο ξενοδοχείο και το νούμερο του δωματίου.Πάω λοιπόν στο ξενοδοχείο και εκεί άλλα προβλήματα.Κάτι είχε γίνει πιο πριν μάλλον σε πελάτη και η ασφάλεια του ξενοδοχείου δέν άφηνε παρά μόνο τους πελάτες αφού όμως πρώτα περάσουν απο την reception.Αφού με ρώτησαν ποιο δωμάτιο ζητάω,τους είπα και μου απαντούν ότι έαν ο πελάτης τους το επιτρέψει θα με αφήσουν να ανέβω.Στέλνω sms στο πρακτορείο,τους λέω τι συμβαίνει και μου λένε πάρε το ασανσέρ και ανέβα.Τους απαντώ ότι δεν με αφήνουν εάν δεν μου το επιτρέψει ο πελάτης, ο οποίος σημειωτέον πελάτης δηλ.η Sandra δεν απαντούσε στο τηλέφωνο.Η απάντησή τους>.Από τα πολλά και πάνω που ήμουν έτοιμος να τους πώ (στο πρακτορείο) άντε γαμηθήτε και να φύγω,τελικά με αφήσαν να ανέβω συνοδεία παρακαλώ της ασφάλειας του ξενοδοχείου ο οποίος έφυγε μόνο όταν η sandra τους είπε ότι ο κύριος είναι φίλος.Ξέρω ότι σας ζάλησα τα αρχίδια αλλά έπρεπε να εξηγήσω την φράση ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΜΟΥΝΙ.Kαι τώρα στο ψητό.Η Sandra το ΠΑΙΔΙ ΚΟΥΚΛΙ.Πράγματι η SANDRA είναι ένα πολύ ωραίο πλάσμα, τρελλαίνεσαι πρώτα να το γλύφεις και μετά να το γαμάς όσο αντέχεις.Αυτό έκανα και εγώ.Ευτυχώς μετά από τόση γκαντεμιά βρέθηκα στον παράδεισο.Πολύ ωραίο κορμάκι, κώλο φοβερό,πίπες πολύ ωραίες,γλείψιμο παντού,69,στάσεις καλές,και τέλειωμα στο στόμα.Πολύ φιλική, καλά Αγγλικά,μπορείς άνετα να συζητήσεις μαζί της ευχάριστη ότι δηλαδή χρειάζεσαι για χαλάρωμα.Δεύτερος γύρος, ξανά τα ίδια και καλύτερα.Παιδί για έρωτες τι να λέμε τώρα.Σίγουρα θα ξαναπήγαινα μαζίτης γιατί το κορίτσι αξίζει τα λεφτά της.Το μόνο πρόβλημα οι μαλάκες του πρακτορείου.Τη συστήνω ανεπιφύλακτα παιδιά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού