Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 822875
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη Παρασκευη το απογευματακι στο μαγαζι διαλεξα την Αλεξανδρα στο φουλ προγραμμα με πρωκτικο.Για την εμφανιση της δεν θα πω πολλα πραγματα απλα θα σταθω σε δυο πραγματα.1ον.Πανεμορφο το νεο της λουκ,εβαψε πιο ξανθο ανοιχτο το μαλλι και 2ον.Πρεπει μικρη να επινε ολο της το γαλα,ζωντανο παραδειγμα τα φυσικοτατα βυζια που διαθετει.Τωρα ας περασω στην διαδικασια της συνευρεσης,αφου μου εκανε ενα πολυ καλο χαλαρωτικο μασαζακι,γυρισα ανασκελα αρχισε να τριβει τα βυζια της πανω μου.Μετα με εκανε να σηκωθω απο το κρεβατι και ετσι οπως ημουν ορθιος μου περασε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια απιστευτη πιπα,τον εξαφανιζε πραγματικα,ταυτοχρονα δεν αφηνε παραπονεμενα και τα μπαλακια τα οποια τα καραμελωνε.Αυτο συνεχιστηκε για καμποσα λεπτα,μετα μου λεει ηρθε η σειρα σου να με περιποιηθεις,ξαπλωσε στο κρεβαττι πηγα απο πανω της και ξεκινησα να γλειφω τις βυζαρες της και σιγα σιγα κατεβηκα χαμηλα στο πεντακαθαρο μουνακι της,πραγματικα εδειξε να το απολαμβανει.Στα του σεξ καναμε 2 στασεις,πρωτα εγω απο πανω της και διυσδειση στο μουνακι της και δευτερη σταση στηθηκε στα τεσσερα και την τον εβαλα στο στενο κωλαρακι της,τον οποιο τον σφυροκοπησα με γρηγορους ρυθμους και τα απαραιτητα χτυπηματα στα κωλομερια.Σ' ευχαριστω πολυ μωρο μου,περασα πανεμορφα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
923
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2012
Κάθε φορά που διαβάζω κριτική για την Αλεξάνδρα μακαρίζω τους συναγωνιστές που είχαν καί έχουν την τύχη να μοιράζωνται την ώρα τους με αυτή την υπέροχη κοπέλα που πέρα απο την ομορφιά της είναι πρώτα καί κύρια ένας θαυμάσιος άνθρωπος ! τα υπόλοιπα είναι περιττά .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1