Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καταρχην μαλον πρεπει να ευχαριστησω τον smirni,αφου του ευχηθω χρονια πολλα,για αυτη την εμπειρια εστω και αθελα του.Ειχα παει για την κατερινα αφου μου εκανε κλικ ως επιλογη,λαμβανοντας υποψιν και τον χωρο,ομως στη θεση της κατερινας ειδα ενα απιστευτο μελαγχροινο σεξι κοντοπουτανο που μου εβγαλε τα ματια.Μαυρα μαλλια,προσωπο ρουμανας,που ηταν κιολας,αλοιμονο..αλλα το κυριοτερο ενα κορμι θανατος.Για τους παλιους,και ειδικοτερα για τον φιλο μου τον piatsa,το κορμι παρεπεμπε στην κλαρα-λειλα,μια απιστευτη κινεζορωσιδα που δουλευε πριν αρκετα χρονια στην αριστομενους 72.Μπαινοντας μεσα,το πρωτο που μου αρεσε ηταν πως επαιζε με το βλεμμα,ομως η δυνατη στιγμη ηταν,οταν ηρθε απο πανω μου,εγω σηκωσα τον κορμο μου,την αγκαλιασα γλειφοντας το στηθος της και βαζοντας το χερι στις τρυπουλες της.Ευτυχως παρεπεμψα το στοματικο,αφου οταν ηρθε απο πανω μου παλι και μπηκα μεσα της,αν δεν εκανα τη κινηση να παω ιεραποστολικα,θα τελειωα αμεσως.Το ιδιο θα γινοτανε και πισωκολλητα,αφου πριν το ιεραποστολικο πηγαμε στα τεσσερα,αλλα το στησιμο ηταν πολυ επικυνδυνο για να χαλασει η γιορτη νωρις.Ιεραποστολικα ωστοσο βρηκα το ρυθμο μου,συνεχισαμε ετσι για αρκετη ωρα,δυνατη καβλωτικη συμμετοχη,και κατοπιν πλαγιαστα με μενα στα γονατα,ωραια και εκει.Το τελος ηρθε ορθια πισωκολλητα,αφου βρηκαμε ενα μικρο χωρο στον τοιχο.Με λιγα λογια,ενα πολυ δυνατο μωρο και μια διαφορετικη εμπειρια,πορνοσταρικη μπορω να πω,και ας ειχα παει και το μεσημερι στο στανταρακι μου.Επισης εξαιρετικος ο χωρος,διαβασα απο τον ιccaro νομιζω οτι εχει και ντουζιερα,κατι που εκμεταλλευτηκα πριν και μετα τη συναντηση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2012
Απεριόριστο ρεσπέκτ στο μέγα λαγωνικό xilnik! το έταιρο λαγωνικό των στούντιο είναι ο μεσιέ PIATSAS. και οι 2 είστε εγγύηση σε ότι ανακαλύψετε και ότι γράψετε!!! Η μιλφ Κατερίνα που εργάζεται εκεί απο οτι κατάλαβα πρέπει να είναι η Ρωσιδα ?(πρωήν Αγ.Μελετιου 37, Διδύμου, Καλύμου κτλ). Ρε συ θηρίο τι ου θύμησες με την Λέιλα στο Αριστομένους 72, εποχές 2005-2006....Κουλ
10 Νοεμβρίου, 2012
Η Κατερίνα δουλευει Καλύμνου. Παλιά είχε δουλέψει στο Paradise (Αγ. Μελετίου 37), Χαλκιδικής 83, Κωνσταντινουπόλεως 132, κτλ. Αυριο 17-23 τελευταία βάρδια, και ξαναδουλεύει σε 2 μήνες απότι είπαν. Η σημερινή απότι είπαν ήταν καινούργια.
10 Νοεμβρίου, 2012
την Ντανίελα τήν είχαμε δεί μαζί με τον στρατηγό πρίν 2 βδομάδες στο Ιεροφαντών......
πάντως οι κοπέλες που φέρνουν αυτα τα δυο στούντιο και μπορείς να τις πάρεις με τιμή μπουρδέλου είναι καλή επιλογή....ειδικά για μερικούς που είναι υποχόνδριοι και δεν μπορούν
την καλτίλα του μεταξουργείου ή τα σπίτια στ φυλής......
11 Νοεμβρίου, 2012
τι σημαίνει "Ευτυχως παρεπεμψα το στοματικο";
το παρέπεμψες να το κάνει κάποιος άλλος αντί για σένα;
ή εννοείς "παρέκαμψα";
11 Νοεμβρίου, 2012
σοδομισμο δεχονται και ποσο τιμαται?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5