Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
σήμερα μιας και είχα την ονομαστική μου γιορτή και βρισκόμουν για καφεδάκι στο Soho , όταν τελείωσα είπα να επισκεφτώ δυο κοντινά στουντιάκια , αυτό και το Ιεροφαντων 9 , λόγω του ότι έχουν αλλάξει τιμολογιακή πολιτική
εδώ και αρκετό καιρό και αρχίζουν απο τα 20 ευρω...άρα δεν έχεις να χάσεις τίποτα ενω΄και τις προάλλες σε βόλτα μαζί με τον στρατηγό είχαμε δεί πολύ ενδιαφέρουσες παρουσίες , η ώρα ήταν 13.00 και τα δυο στούντιο ήταν κλειστά ,
ξαναπήγα στις 17.25 όπου το Ιεροφαντών συνέχιζε να είναι κλειστό ενω σε αυτό εδώ μου άνοιξε η τσα τσα και μου λέει δεν έχει έρθει ακόμα η κοπέλα...πρίν προλάβει να ολοκληρώσει ανέβηκε τα λιγοστά σκαλάκια η κοπέλα και μπήκε να αλλάξει αφού κοντοστάθηκε και με κοιτούσε για αρκετά δευτερόλεπτα.....πρίν συνεχίσω θέλω να πώ ότι τα στούντιο τα έχω κόψει εδώ και τέσσερα χρόνια(πηγαίνω μόνο 4-5 φορές τον χρόνο μόνο αν έχει κάτι εξαιρετικό)γιατί τα θεωρώ μεγάλη κοροϊδία το να δίνεις 40-50 ευρώ για εντελώς απλό πρόγραμμα για 12-15 λεπτά , όταν με σχεδόν τα ίδια λεπτά πέρνεις φουλ φουλ προγράμματα σε μασατζήδικα(βέβαια με όχι τόσο όμορφες κοπέλες που έχουν μερικά στούντιο)ενώ ακόμα και σε οίκους ανοχής με 20 ευρώ βρίσκεις πολύ ανώτερες υπηρεσίες απο τα περισσότερα στούντιο.....τέλος πάντων , η κοπέλα που δούλευε ήταν η Κατερίνα........τελευταία φορά που την πήρα ήταν πρίν απο τέσσερα χρόνια , τότε δούλευε στο Δοξάτου 2α , ήταν το πρώτο μίλφ που είχα πάρει σε στούντιο και το τελευταίο.....τότε δεν είχε βάλει ακόμα σιλικόνη στα βυζιά , την είχα πάρει σε 1.5 μήνα 6 φορές πάντα με φουλ πρόγραμμα και έιχε απίστευτη συμμετοχή , ε΄νω ήταν και απο τα λίγα στουντιοκόριτσα απο τα δεκάδες που είχα πάρει που ήξεραν να γαμιούνται απο τον κώλο......στο σήμερα , καταρχήν πήρα απλό πρόγραμμα στα 20 που βέβαια αποδείχτηκε vfm συνυπολογίζοντας συμμετοχή χώρο και τίμημα....η Κατερίνα είναι κοντά 45 κοντή με κανονικό σώμα θα έλεγα , μικρά σιλικονάτα βυζιά , κοντά ξανθιά μαλλιά και ωραία επιδερμίδα , μπήκε στο δωμάτιο αφου χτύπησε πρώτα την πόρτα , της λέω καλά γιατί χτυπάς την πόρτα και απαντάει δεν ξέρω...μπορεί να έκανες τίποτα που δεν έπρεπε να δώ και γελάει....μου είπε πές μου απο που σε ξέρω(τελικά όλες οι επί χρήμασι έχουν φοβερή μνήμη)τής είπα απο Δοξάτου και τις θύμισα ότι ψώνιζε σχεδόν καθημερινά τότε στο μαγαζί που δούλευα στην Καλλιθέα μίας και έμενε 2 στενά πίσω.....ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στο στήθος και στον λαιμό δαγκώνοντας τις ρόγες μου όπως πάντα έκανε......μετά για αρκετή ώρα φιλιά στα πλευρά και κατέβηκε μέχρι κάτω αρχίζοντας ένα πολύ καλό γλυψαρχίδι....μετά απο κανα 5λέπτο πέρασμα προφυλακτικού και αρχίζει πίπα πολύ καλή με φτυσίματα και βαθιά , πρώτη στάση με αυτή απο πάνω , έχω κάτσει με κλειστά τεντωμένα τα πόδια και αυτή ανεβοκατεβαίνει πάνω στον πούτσο μου , αλλαγή στάσης στα τέσσερα όπου είχα θέα την πολύ καλά δουλεμένη κωλοτρυπίδα της και της γαμούσα το μουνάκι πολύ δυνατά βάζοντας ταυτόχρονα δάχτυλο στην τρύπα του κώλου της...
ύστερα από λίγο τελείωσα και καθίσαμε ξαπλωμένοι μιλώντας για κανα 5λέπτο ακόμα , στο δωμάτιο έκατσα 20 λεπτά παρά κάτι , σε όσους αρέσουν τα μιλφάκια και δεν θέλουν να ξοδέψουν πολλά θα την βρούν μέχρι την Κυριακή...όπως μου είπε την Δευτέρα πετάει για Ρωσία και επιστρέφει μέσα Ιανουαρίου....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2012
η κατερινα που δουλευει και καλυμνου ειναι αυτη?
10 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2