Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους,
Πριν απο κανα δίωρο ειχα συνάντηση με την Ελβίρα και την φίλη της την Μαρία.Δεν θέλω να κουράσω γιατι δεν εχω να πω κατι καινούργιο.Θα ήθελα να σταθώ ομως σε δυο τρία σημεία που μου εκαναν εντύπωση:
Α)Η Ελβίρα ειναι η μοναδική ελληνίδα στο επάγγελμα που δεν ειχα κανενα παραπονο όσον αφορά τις υπηρεσίες(μάλλον η Ελβίρα,θα πρεπει να εχει απο μένα).
Β)Η συννενόηση μας εγινε τηλεφωνικά και ενώ δεν ειμαι πελάτης μου εκλεισε ραντεβού κατευθείαν και με δεχτηκε χωρίς καθόλου μα μου σου του.
Γ)Οταν μπήκα μεσα με υποδέχτηκαν και οι δυο κοπέλες πολύ θερμά.
Δ)Δεν μου ζήτησαν μπροστά τα λεφτά(!?!?!?!δεν μου εχει ξανατύχει)
Ε)Ηταν και οι δυο πεντακάθαρες(έκαναν μπάνιο πριν την συνεύρεση αλλα και μετά)και γενικά ο χώρος ήταν πιο προσεγμένος απο όπου άλλου εχω δει,ήτοις τα λειτουργικά έξοδα ειναι πολύ περισσότερα απο τα στούντιο ενώ οι τιμές ειναι στα ίδια ή και χαμηλότερα επίπεδα
ΣΤ)Επ'ουδενί δεν αντιλήφθηκα διάθεση ξεπέτας,βέβαια βοηθησε οτι δεν πήγα και σε ώρα αιχμής.
Η τιμή διαμορφώθηκε,για διπλό,στα 80 ευρώ με φούλ πρόγραμμα ανευ οπισθοπορείας του σφιγκτήρος.Τα υπόλοιπα ειναι προσωπικά δεδομέναΜεγάλο χαμόγελο

Υ.Γ:Όποιος ψαχνει για πιπίνια δεν εχει δουλειά εκεί.Η Ελβίρα και η Μαρία ειναι milfαρες,τύπου τραγουδιάρας στην Εθνική οδο στο 78ο χλμ,για αγρια γούστα και ξεσκίσματα.Δεν ειναι για gfe φάσεις..Η βαθμολογία ειναι η μεγαλύτερη που μπορώ να βάλω.
Η φωτογραφίες της Ελβίρας ειναι ελαφρώς επεξεργασμένες ως προς το πρόσωπο,το tattoo της Ελβίρας ειναι Henna απο τις διακοπές,την κυτταρίτιδα της Μαρίας σε αυτο το σκοτάδι δεν μπόρεσα να την διακρίνω,ο καταδρομέας που εγραψε την προηγούμενη κριτική,πρέπει να έχει την όραση του Batman.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 05, 2012
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
kavliaris
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
276
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Doctor T

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2012
βιονικη οραση δεν εχω, αλλα προμοτορας δεν ειμαι... ελεος μ αυτην την παραπληροφορηση..
06 Νοεμβρίου, 2012
Στουντιο ειναι φιλε..δεν εχει καμμια σημασια αν εισαι πελατης η' οχι,απλα πατας το κουδουνι και μπαινεις!!!
06 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ τώρα ειμαι δηλαδή προμοτορας;Χμμμ;αλήθεια μπορούσες να διακρίνεις κυτταρίτιδα;οταν βγήκε απο το δωμάτιο,που καθονται οι τύπισσες οταν δεν εχει κόσμο,η μαρία νόμιζα οτι ήταν η Ελβίρα και έπαθα σοκ.Λέω ρε πουστη μου τοσο πειραγμένες φωτο,μετα βγηκε η Ελβίρα και πήρα χαμπάρι ποια ήταν ποιά.Για κανα δεκαλεπτο δεν εβλεπα την τύφλα μου εκει μέσα,κι εσύ ειδες κυτταρίτιδα;
Να μου πεις οτι το βυζί ειχε πάρει την κατιούσα λόγω ηλικίας,οκ δίκιο έχεις.
Αλλά οταν πας με γυναίκες πάνω απο 40,αυτό ειναι φυσιολογικό,το παραβλέπεις στην τελική.Το milfhunting δεν ειναι για όλους φίλε και αυτο το γράφω στην κριτική μου.Απλά εσύ εχεις άλλο target group στις εξορμήσεις σου και αυτό ειναι δεκτό,αλλα γιατι εγω ειμαι προμότορας,επειδη δεν εχουμε τα ιδια γούστα στο κρεβάτι;
06 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σαν στούντιο είναι αλλα αυτοδιοικούμενο απο τις κυριες,δεν εχει υπηρεσία να σου ανοίξει,να περιμένεις,αμα δουλεύουν και οι δύο την πάτησες...Την άλλη φορά πήγα στο ξεκούδουνο και δεν μου ανοιγε κανενας.Περίμενα απ'εξω στο πεζοδρόμιο και με καναν χάζι ολοι
06 Νοεμβρίου, 2012
Ενώ μαλώνετε, έχετε βάλει ουσιαστικά την ίδια βαθμολογία! Μάλιστα ο πιο "αυστηρός" από τους δυο σας στο σημαντικότατο "διάθεση στο σεξ/συμμετοχή" έχει βάλει παραπάνω!
06 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ δεν μπορούσα να βαλω παραπάνω,δεν με αφήνει το σύστημαΓλώσσαΓλώσσα
06 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε ποιο στουντιο βρισκονται οι 2 αυτες κυριες?
06 Νοεμβρίου, 2012
για το που βρίσκονται ρίχτε μια ματιά στο freelist..
οσον αφορά τα σκοτάδια που λές , σκοτάδια δεν υπήρχαν ! το διακρίνεις ως ορισμός έχει και μια δυσκολία μεσα του ! το πίσω σύστημα της Μαριας είναι 'χαλασμένο' και κάνει μπάμ αυτο! άλλωστε συναγωνιστές μπορούν να το επιβαιβεώσουν.. το θέμα με τις ψεύτικες και τις προμοτορικές κριτικές έχει δυστηχώς παραγίνει ! σ αυτα που φένονται τουλάχιστον ας είμαστε αληθινοί.. κάποιοι επηρεάζονται χάντοντας χρόνο στην καλύτερη και χρήματα και χρόνο στην χειρότερη! και καιρός για σπατάλες άδικες νομίζω δεν είναι...
(Updated: 06 Νοεμβρίου, 2012) 06 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

http://www.sexgr.net/call-girls/ad2727-h-gnwsth-elbira

πάιρνεις τηλέφωνο και μαθαίνεις..!αλλά νομίζω είναι Ιάκχου 7!
07 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ιωαννινων ειναι στον κωλονο.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2