Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν κι έχω πει πως δε θα ξαναχάσω χρόνο για να δώσω ρεπόρτο, αξίζει τον κόπο αφού ούτε που θυμάμαι την τελευταία φορά που πέρασα τόσο καλά. Η εμφάνιση είναι των φωτό στο 100%, απλά με χρώμα καλοκαιρινό. Σ' όποιον λοιπόν αρέσει ό,τι βλέπει του εύχομαι να σταθεί πιό τυχερός απο μένα που για διάφορους λόγους πέρασ' ένας χρόνος για να τη συναντήσω...

Η Γυναίκα ειν' ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ και δεν υπερβάλλω καθόλου! Στοματικό επιπέδου Τάντρα, βασανιστικά αργό στην αρχή, άπατο στην ολοκλήρωση! Κωλαράκι ολοστρόγγυλο, al dente, έτοιμο για όλα.

Στην Πρόκληση θα πρέπει νά 'χει ντοκτορά. Παρόλο που 'φτασα νταουνιασμένος ύστερ' από στραβή μέρα, η υποδοχή της στα ψηλοτάκουνα με το μαύρο σετάκι και τα γλωσσόφιλα με τα απίστευτα απαλά & σαρκώδη χείλη έφτανε για να τα ξεχάσω όλα.

Για μένα η τέλεια συνάντηση είναι GFE / PSE σε 1/3 . Ε λοιπόν, η μικρή στο δέμας Μ...να με πέτυχε διάνα χωρίς να χρειαστεί καθοδήγηση κι αυτό είναι που μ' ενθουσίασε.

Υστερ' από καιρό ένα κορίτσι που συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
wings
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
43
Πόντοι:
316
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2012
Η Μελίντα δεν με συγκινεί ούτε στο πρόσωπο ούτε στο σώμα –μάλλον το αντίθετο.

Ας πάμε στα γενικότερα που «πιάνουν» όλες:

1) Πες ότι μού κέντρισε το ενδιαφέρον από τις φωτο. Πάω, αλλά βλέπω ότι δεν... Λέω σόρρυ πάω να κλειδώσω το 4τροχο –που το ξέχασα- και την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια? Ένα το κρατούμενο! (παρατήρηση: κάποια γραφεία δηλώνουν ότι σού επιτρέπουν «ατελώς» να φύγεις).

2) Πες ότι κάποιος διαθέτει τον μπερντέ και χτυπάει το κουδούνι.
Το ονομαστικό (στο ιντερνετ) κόστος για cg και ct το θεωρώ υπερβολικό. Τόσο για τις σημερινές οικονομικές συνθήκες όσο και ανεξάρτητα από αυτές. Δλδ δεν υπάρχει περίπτωση να αξίζει πάνω από ~120-130 ευρώ την ώρα! ΚΑΜΙΑ!!! Με το χοτέλι να συμπεριλαμβάνεται! Δεν μπορεί να μού δώσει τέτοιων χρημάτων υπηρεσίες ούτε μία! Σημειωτέον ότι μέσα στο 50λεπτο (τόση είιναι η επιδιωκόμενη διάρκεια) υπάρχουν νεκροί χρόνοι! Δεύτερο το κρατούμενο!

Αυτά τα ολίγα για να ξέρουμε πού βρισκόμαστε.
03 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και που κολανε ρε ICCARE ολα αυτα με την κριτικη του Φτερουγα !!! Χμμμ;
Μαλλον ηθελες να γραψης την κλαψα σου σε καποιο thread υποθετω ?
03 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

(Διατυπώθηκε απορία λοιπόν)

Μα ήδη το δήλωσα σαφώς: τις "πιάνει" όλες.

Να είστε και να περνάτε όλοι καλά!

ΥΓ. Δεν κατάλαβες, κάθε άλλο παρά κλάψα ήταν. Αλλοιώς θα το έλεγα εγω, π.χ. αποτίμηση, κριτική προσέγγιση, κτλ.
05 Νοεμβρίου, 2012
ελεος με τη γκρινια και τη μουρμουρα! προφανως πληρωνεις την εμφανιση φίλε, αυτη είναι η διαφορα αυτης που παιρνει 120 και αυτης που παιρνει 200-250. τα σιτι τουρ δεν ειναι για όλους, ποτέ δεν ηταν για όλους,ουτε προ κρισης!!!!! ουτε οι βιζιτες ειναι για όλους!!!! για όλους ειναι τα μπουρδελα που 10-20€ ξαλαφρωνεις, ακομα και τα 15χρονα εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να πανε εκει.
05 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συνάδελφε top,

ΕΑΝ αναφέρεσαι σε μένα, δεν με κατάλαβες, οπότε πρέπει να σού εξηγήσω. Δεν είναι γκρινια ούτε μουρμούρα. Προσδιορισμός fair price ειναι. Κι αν θες και κάποιου τύπου break-even point. Από την πλευρά του πελάτη πάντα.

Η εμφάνιση είναι υποκειμενικό θέμα. Εγώ π.χ. που είμαι μάλλον γενναιόδωρος στη βαθμολογία μου θα της έβαζα ένα 8. Αλλά ο καθένας μας έχει τα δικά του πρότυπα ομορφιάς και σεξουαλικότητας.

ΕΑΝ ΔΕΝ αναφέρεσαι σε μένα αγνόησε την επεξήγηση-σχόλιο μου.

ΥΓ. Συμφωνώ ότι κάθε οικονομική δραστηριότητα, υπηρεσία, ή προίόν έχει το δικό του οικονομικό ακροατήριο. Και κάποια από αυτά ίσως να είναι και niche market.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5