Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 61181
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν μού κάθισε το σεξ την Κυριακή με ένα στανταρ άλογο κούρσας και έτσι δοκίμασα την «τύχη» μου με κάποια αγνωστη τη Δευτέρα πριν τελειώσω με τις ημερήσιες δουλειές. Είδα βυζί λοιπόν και μπήκα.

Ελενα από Ρουμανία. Μαύρα ίσια μαλλιά, καλύπτουν το λαιμό. Καστανομάτα. Πρόσωπο καθημερινό. Στήθος –νομίζω φυσικό- πλούσιο και ωραίο στην εμφάνιση, κρατιέται καλούτσικα. Καμπύλες. Κολαράκι να το ζουλήξεις. Όχι κοιλιακοί, ΔΕΝ την λέω παχειά όμως! Υψος 1,60-1,65? Επέλεξα το απλό (40).

Μπήκε στο δωμάτιο όταν έβγαινα από τη ντουζιέρα. Έβγαλε το μαύρο σουτιέν. Αρχισαμε τα χαμουρέματα πάνω στο κρεβάτι. Εκείνη από πάνω μου πρώτα. Χάδια, μού έβαζε χέρι. Μετά εγώ από πάνω. Ασχολιόμουν με τα στήθη της, έγλυφα, βύζαινα ρόγες. Εχει μικρές ρόγες, δεν έδειχναν άμεση ανταπόκριση. Συνεχίστηκε για κάποιο χρόνο το μπαλαμούτι. Επιχείρησα και κάποια ρουφήγματα και φιλάκια στο λαιμό, δεν τα συνέχισα, μού φάνηκε ότι δεν τα ευνοούσε το κλίμα. Έβγαλε και το μαύρο στρινγκ. Μούβαλε το λάστιχο. Στοματικό χωρίς να τρώει μπάλες. Τη χάιδευα με το δάκτυλο στα κάτω χείλια, ανοίγοντας τα ελαφρά, χωρίς να επιχειρήσω δακτυλοεισαγωγές. Εγώ στο ύπτιο και εκείνη πλαγιο-τοποθετημένη με ΟΧΙ απαγορευτικό στήσιμο για να τη χαιδεύω. Συνέχεια με ισπανικό (με λάστιχο δυστυχώς), αλλά επωφελούμαι και το συνδυάζω με στοματικό. Τα ισπανογαλλικά τα κάναμε ενώ εκείνη είχε γυρίσει στο ύπτιο και εγώ από πάνω της. Κατόπιν, σταμάτησα και έτσι όπως ήταν εκείνη στο ύπτιο κατέβηκα πιό κάτω και άρχισα να την διεγείρω χειρονακτικά χωρίς όμως βαθειά δαχτυλοσκόπηση. Αμέσως ανταπέδωσε και έγινε έτσι μια αμοιβαία ....φάση. Η ιστορία δεν τελείωσε εδώ, αλλά με ιεραποστολικό σε 2-3 παραλλαγές. Καθόλη τη διάρκεια της εμπειρίας η Έλενα εκστόμιζε ήπια επιφωνήματα και με χάιδευε με τα χέρια της. Όταν τέλειωσα, ντύθηκε, και με αποχαιρέτησε με 2 κουβέντες. Έλενα σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά!

Η εμπειρία με την Έλενα δεν μπορώ να πω ότι ήταν απογειωτική -δεν πήρε φωτιά το δωμάτιο. Ήταν μιά μάλλον συνηθισμένη εμπειρία. Δεν λέω ότι το μετάνοιωσα γι αυτό καθεαυτό το σεξ. Πρακτικά ποτέ δεν μού είναι και εύκολο κάτι τέτοιο. Είναι και που είχα νιώσει και στέρηση. Άλλωστε, δεν είχαν καν περάσει 100 ώρες από την τελευταία φορά που είχα κάνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού