Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας μια ώρα να σκοτώσω στο κέντρο επέλεξα να συναντηθώ με την Τζάσμιν για την οποία είχα διαβάσει καλά σχόλια σε γαλλικά σάιτ. Το μισάωρο στα 120 ευρώ ήταν πολύ δελεαστικό για να παίξω με τις βυζάρες της, εφόσον βέβαια βέβαια θα ήταν αυτή όταν άνοιγε η πόρτα. Το ραντεβού στο Τιτάνια κλείστηκε πολύ εύκολα και γρήγορα με το γραφείο και πως όχι άλλωστε αφού το απόγευμα της δεύτερης μέρας του τετραήμερου τουρ ήμουν ο πρώτος πελάτης. Κοινώς βαράγανε μύγες.
Ευτυχώς η κοπέλα που μου άνοιξε ήταν αυτή των φωτογραφιών, φορώντας ένα ωραίο κόκκινο σατέν ρομπάκι και τίποτα από κάτω. Η φιγούρα της σχηματιζόταν γενναιόδωρα άλλωστε αυτές οι καμπύλες πολύ δύσκολα μπορούν να κρυφτούν. Το πρόσωπό της κλασσικά ρώσικο με τα υπέροχα γαλάζια μάτια της να συναγωνίζονται με τα σαρκώδη χείλη της για το που θα πέσουν τα περισσότερα βλέμματα. Αυτή η μάχη βέβαια χάθηκε όταν η ρόμπα άνοιξε και ξεπρόβαλαν τα υπέροχα και μεγάλα στήθια της. Πολύ καλή δουλεία και καλό μέγεθος για το σώμα της το οποίο έχει μεν παραπάνω κιλά, αλλά είναι σφικτό και νεανικό. Αφού γδυθήκαμε άρχισαν τα φιλιά τα οποία δίνει απλόχερα και βαθιά και η περιποίηση του μικρού η οποία ήταν απολαυστική. Της αρέσει πραγματικά να γαμιέται και πιστεύω ότι μπορεί κάποιος ν' ανεβάσει πολύ το ρυθμό καθώς μου έδειξε ότι αντέχει και γουστάρει. Δάχτυλα δε δέχεται μπροστά αλλά γουστάρει πίσω και μου είπε πως κάνει άναλ με κανονικά μεγέθη. Η συνεννόηση είναι εύκολη μαζί της καθώς μιλάει αρκετά καλά αγγλικά.
Μία καλή επιλογή για όσους ψάχνουν ένα νέο κορίτσι με καμπύλες και όμορφα χαρακτηριστικά που της αρέσει να κάνει σεξ.

Γενική συμπεριφορά* 10
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 29, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
120
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
lavios
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
554
Πόντοι:
1.226
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2012
Να υποθέσω σιλικόνη;
31 Οκτωβρίου, 2012
για μπανάκι δεν ανέφερες κάτι την βούτηξες κατευθείαν για να μην χάσεις χρόνο από το μισάωρο?
01 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι και ναι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3