Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τυχαια ωρα 12 περιπου μπαινο σε αυτο το ντελο..Ευγενεστατος ο τσατσος μου λεει εχω ενα καινουργιο μωρο περιμενε να δεις τι καλο ειναι Μεγάλο χαμόγελο περημενο,εντομεταξυ μπαινει και αλλος ενας συναγωνηστης..βγαινει το μωρακι αμεσος ερχετε σε μενα επεζε με τα μαλλια μου με φιλουσε στο λαιμο,σηκοθηκα πανω και με πηρε στην αγκαλια της και την φιλουσα στο λαιμο...λεει ο τσατσος στο αλλο συναγωνηστη εσυ δεν θα μπεις ;;λεει εμ φιλιουνται αγκαλιαζονται[γιαυτο και ο τιτλος] χα χα χα ....και εφυγε..την ειχα κερδισι απο οτι καταλαβα...Δινο το εικοσαρικο και μπαινο στα ενδοτερα..αναμονη 2 λεπτα και ερχετε η κορασιδα,ειναι απο ρουμανια 3αρια πεσμενα βυζια,αφρατο κωλο μαυρομαλλα,γοητευτικο προωπο ομως και ωραια ματακια,ξαπλωνη διπλα μου,χαιδεμα πουτσου,σε συνδιασμο κουβεντας χα χα χα ..με ρωτουσε κατι παπαριες θα ελεγα..για τις τιμες,αν πηγαινο με πολλες γυναικες κτλ..χα χα χα ...μετα μου λεει πω πω πολλα κοριτσια στην περιοχι..λεω ναι,μετα λεει εσυ σεμενα ομως χα χα χα ...γελασα αρκετα με αυτα που ελεγε..δεν θα τα σχολιασο εδω τα συμπερασματα δικα σας...Μετα μου φοραει το πλαστικο πιπα θα ελεγα αεροπιπα τελειος,ενα αρνητικο δεν αφηνε να της χαιδεψω τα μαλλια της Θυμός μου κρατουσε το χερι καθος μουκανε πιπα λες και ειμαι στο κρεβατι του πονου χα χα χα .....την σταματαω διοτι αν την αφηνα λιγο ακομα να κανει πιπα θα εχανα τελειος την στυση μου,της λεω γυρνα πλαγιος αμεσος λεει ναι μωρο μου βαζι αρκετη βαζελινη,και παιρνει πλαγια σταση αρκετα καλη θα ελεγα πιανω την πουτσα μου της την καρφονο,και αρχιζι ενα καλο σφυροκοπιπα στην καυτη μουναρα της Γλώσσα αναστεναζε αρκετα αληθινα θα ελεγα,μαφησε να γλυψω βυζι,σε μια φαση εμπαινα πιο αργα μεσα της ειχα καυλοσι παρα πολυ,εκει ομως ξενερωσα διοτι απο κει που αναστεναζε ξαφνηκα χασμουρηθηκε χα χα χα εκει αρχιζο και καρφονο παρα μα παρα πολυ δυνατα και απο κει που χασμουριοταν και χαρακτηριστηκα εκανε αουαχχχχ και χασμουριοταν..με το εντονο καρφωμα μου το αουαχχχχ εγινε αααααααααχχχχχχχ αουχχχχχ αααααα και ετσι εχυσα....βγηκα απο μεσα της σχετικα γρηγορα δεν ειναι για να εισαι ενομενος μαζι της κτλ..ειναι τυπικη αρκετα,μου λεει ολα καλα;;λεω ολα καλα..σηκοθικα αμεσος σηκοθηκε και αυτη ντυθικε και εφυγε με το να μου γυρηση την πλατη της και ισα που ακουστικε το γεια...Συμπερασμα κατεχι πολυ την πλαγιαστη σταση που μαρεσι και εμενα πολυ..αλλα ολα τα αλλα χρηζη βελτιοσις η κορασηδα..αν αλαξει ορισμενα π.χ να αφηνη χαδια στα μαλλια της,να ακολου8ι λιγο τον πελατη μετα το χυσιμο ωστε να πεσουν λιγο οι παλμοι βρε παιδι μου...και ναμην κανει μαλακισμενες ερωτησης θα ειναι πολυ καλη..Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2029
Όνομα κοπέλας
Άννα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2012
Προφανως ο σωστος τιτλος πρεπει να ειναι "Γαμιουνται, ξεκωλιαζονται.."
29 Οκτωβρίου, 2012
XA XA XA ετσι ετσι φιλτατε στηβεν..Δεν το σκεφτηκα ...Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2