Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 314820
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Υστερα απο ενα διάστημα εμπλοκής με επιτυχιμένες συνευρέσεις στατιστικά και ουσιαστικά είχε έρθει η ωρα να σπάσει τό σερί .Ο κλήρος έτυχε να συμβει αυτό με την Μαρκέλλα.Πρόκειται για ένα μινιόν εντελώς amateur πιπινάκι γυρω στο 1.60 κοκκινα μαλλιά βαμμένα ,εκφραστικά μάτια και φυσικό πεταχτό βυζάκι.Δεν μιλάει ουτε Ελληνικά ουτε Αγγλικά οπότε αν για κάποιο λόγο γινει στραβή δυσκολα απανακάμπτεις .Την Μαρκέλλα την ειχα επισκευτει πριν αρκετους μήνες και μπορώ να πω οτι ειχα περάσει καλά .Ημουν συνειδητοποιημένος για το τι θα συναντούσα μιας και την όλη ερασιτεχνική εμφάνιση την συνόδευε και μια γενικότερη ερασιτεχνική συμπεριφορά και σκέψη .Δηλαδή ναι μεν δεν ηξερε να κάνει τίποτα αλλά ακολουθουσε σε οτι κιαν την προέτρεπες να κάνει μεσα στα λογικά πλαίσια του πορνοπρογράμματος. Αυτην την φορά η ερασιτεχνική εμφάνιση ΄παρεμενε η ίδια (δεν έχει μαθει να κάνει απολύτως τίποτα σε σχεση με το παρελθόν) αλλα η συμπεριφορά της ηταν εντελώς διαφορετική.Αρχικά μου έδειχνε οτι έπρεπε να πρόσεχω γιατι είχε κάνει εγχείριση.Οκ λογικό μου φάνηκε αλλα αν ειχα αντιστοιχο θεμα θα καθόμουν σπίτι μου για να μην ταλαιπωρώ τους άλλους .Στην συνέχεια τραβιότανε επιμελώς για να μην μπορώ να εχω πληρη διεισδυση .Ισαμε εφτα οχτώ φορές μου βγηκε και προσπαθουσα να τον ξαναβάλλω .Στο τέλος δεν άντεξα και την τραβηξα κοντα εκει που ηθελα αλλα απο το ξενέρωμα δεν τελείωνα με τίποτα.Στο τέλος και αφου αλλάξαμε στάση ανακάλυψα οτι επιλεκτικά καταλαβαίνει ελληνικα αφου ευγενικά μου αρνηθηκε δυο φορές να ξαναλλάξουμε.
Γενικά δεν ειχα μεγάλες απαιτήσεις αλλα ξενέρωσα διότι η amateur εμφάνιση συνδυαζόταν με κουτοπονηρίστικη σκέψη.
Επαναλαμβάνω αν κάποια έχει το οποιοδήποτε πρόβλημα ,ασ κάτσει σπίτι της η ας κάνει άλλη δουλεια.
Το μωρό προτείνεται μόνο στους καταθέτες του πεντάλεπτου,και στους πιπινολάτρεις υπο προυποθέσεις

Δυο τρία παραλειπόμενα .

Η Μαρκέλλα εκανε βάρδεια με την Αντζελίνα ωπου δυσκολεύτηκα να την γνωρίσω .Εχει ομορφύνει πάρα πολύ σε βαθμό που προς στιγμην ξεχασα την μετρια συνεδρία που ειχαμε μιας και στο σαλόνι μου ανυψωσε το ανηθικο σε τριτόλεπτα

Η υποδοχή βαρυόταν αφόρητα ,μετα δυσκολίας ψελλισε καλησπέρα και γενικότερα κρίνοντας την συμπεριφορά της δεν ειχε καμμία σχέση με τις άλλες υπηρεσίες.Ετσι θα πρότεινα στους υπευθυνους ,μαζί με τις βάρδειες των κοριτσιών να βγαζουν και το προγραμμα με τις βαρδειες των υπηρεσιών μιας και φαινεται πως επηρεάζουν την γενικότερη απόδοση.
Στον ομιλο εννοείται οτι θα ξαναπάω αλλα οχι ξανα με την Μαρκέλλα.Για 50 ευραίους σκεφτεσαι συνέχεια το λάθος που έκανες,γιά 20 απλά θα το ξεχναγες την επόμενη ώρα
Παρκιγκ λιγο δυσκολότερο αυτην την φορά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2012
Ξέχασα να συμπληρώσω πως δεν έχει καμμία σχέση με την Μαρκέλλα Κωνσταντινουπόλεως και Βριλησσού
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1