Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142921
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε αναζητηση στανταρακιου κοπελας για ελαφρυα νυχτερινης εκτωνωση βρεθηκα ατυχος, Λύπη αρχικα ξεκινησα για Καντυ, αλλα το υδρυμα ηταν κλειστο, κατευθηνθηκα προς βαρδαρη για Βερονικα, αλλα βερονικα δεν βρηκα αλλα ουτε καποια που να με κλικαρει ωστε να μπω, σκεφτηκα και την αδυνατησμενη Μαρα, μιας και ηθελα παλια να την χωσω, αλλα δεν μου κολαει η φατσα της, Εμμανουελα ισως Κατεχακη.?? αλλα δεν ηθελα την παρλα της...οποτε τελευταια εισοδος στο συγγεκριμενο μαζαζι και βλεπω την Κριστυ, ομορφο προσωπακι, πιπινακι γαλακτος, μεσα σε μαυρες καλτσες και ενα ολοσωμο κορμακι που αφηνε πολυ σαρκα να φενετε στα πλαγια, μαλακι μαυρο μακρι με φραντζα πανω απο τα ματια, ποδαρακια μπουτακια ομορφα, ηρθε και μου εποιασε το χερι και μου συστηθηκε, αφου το σκεφτηκα λιγακι εφυγα στο δωματιο για σπερματοαποθηση. Η τσατσα η μαυρομαλα με τον κοτσο η χοντρη, παιζει να ειναι η ποιο καθυστερημενη στον πλανητη.!! αν και ειδε οτι εβγαλα τα μοναδικα 40€ που ειχα στην τσεπη μου πιεζε για μεγαλυτερο προγραμμα, φευγοντας απο το μαγαζι ομως θυμηθηκα οτι καποτε η ταριφα ηταν 30€ και αυτη δεν το ανεφερε καθολου, απλα ειπε το παραμυθι οτι με 40€ παιρνεις χαλαρο, ισπανικο ή γλυφομουνι...γλυφομουνι.??? Αν και δεν εχω γλυψει ιεροδουλη ποτε μου τελευταια μιας και ειμαι στερημενος απο τζαμπα μουνι, αυτο το ορεκτικο μου ειχε λυψει, οποτε σκεφτομουνα σοβαρα να γεφτω ενα, αλλα απο μιας κοπελας που ξερω, αλλα δεν ετυχε...οποτε λεω απο μεσα μου και στην σπαζοτσατσα οτι το μενου εχει γλυφομουνι, το συγγεκριμενο αγνωστο για μενα μεν, αλλα αν ειναι καλο εμφανησιακα και καθαρο θα το τιμουσα, αλλιως θα εκανα την παπια...Μεγάλο χαμόγελο
Η Κριστυ ηρθε σχετικα γρηγορα μεσα στο δωματιακι, συννενοηση μηδεν Αγγλικα γρι, ελληνικα μονο τα βασικα, αλλα ακρη βγενει, οπως και εβγαλε το κορμακι της και με την καποτα ανα χειρας με περημενε να ξαπλωσω, την κρατησα λιγο ορθια και την επαιξα ετσι λιγακι, την τον ακουμπησα απο πισω στο ωραιο κωλαρακι της και ακολουθησε και αυτη χωρευοντας στον ρυθμο της μουσικης κολημενη στον πουτσο μου, χουφτωνοντας απο πισω τα βυζακια της, τα οποια ειναι πολυ καλης ποιοτητας, νεανικο με μεγαλη ρωγα, επιδερμιδα λευκη με ελαφρια σημαδακια μονο πισω στα κωλομερια, ξαπλωνοντας στο κρεβατι περετερω προκαταρτικα απο μερους της δεν υπηρξαν, περασε τον σκουφο σχετικα καλα σαν καλτσα και ξεκινησε μια πιπα με διαρκεια γυρο στο 4λεπτο πρεπει βαρουσε σιγουρα, η πιπα της αξιολογιτε καλη, βαθεια, ξερει να το δουλευει το στοματακι της και την γλωσσα της, αλλα αυτη αρχιδακια δεν ακουμπησε καθολου, αφου την εκοψα ξαπλωσε ιεραποστολικα, ξαπλωσα διπλα της γλυφοντας τα βυζακια της και δινοντας της φιλακια κατεβηκα προς τα κατω να δω το εμπορευμα σε τι κατασταση ηταν μιας και δεν ειχα επαφη κατα την διαρκεια της πιπας αφου η σταση που πηρε ηταν αναμεσα απο τα ποδια μου, οποτε κατεβενοντας προς τα κατω αντικρυσα αναμεσα απο την αδυνατη λεκανη της, ενα μικρο λευκο στενου σχηματος μουνακι, φιλισα περιμετρικα για οσφρυση μυρωδιων, οι οποιες δεν ποιαστηκαν απο τα ψυφιακα ρουθουνια μου, οποτε αρχησα το ελαφρυ γλυψιματακι, το μουνακι της γλυκο και λαχταριστο, αν και οχι 100% καθαρο μιας και ειχε μια ελαφρια γευση απο τις φραουλα.??? καποτες που χρησημοποιει, αλλα ηταν πολυ απολαυστικο, η κοπελια δεν μου εδωσε το σημαδι οτι το απολαμβανει ή ισως εγω δεν εκανα καλα την δουλεια μου, μιας ηταν η 1η φορα μου και ειχα καποιο ειδος τρακ.!! Ντροπή οποτε σταματησα και την γυρησα στα 4αρα μιας και ηθελα ιεραποστολικα να την χυσω βλεποντας το βλεμα της, στυθηκε πολυ καλα στα 4αρα, το κωλαρακι της ειναι αφρατο με καποια σημαδακια πανω του τα οποια δεν ειναι ενωχλητικα, αντεξε αρκετα στο σφυροκοπημα αναστεναζοντας βαθεια, η αισθηση του καλτσον στα χερια μου απο τις καλτσες που φορουσε με εφερε ενα κλικ απο την αποθεση του σπερματος, αλλα τραβηχτηκα, γυρησε προς τα εμενα και αφου εριξε λιγο σαλιο πανω στην στεγνωμενη καποτα, τον εβαλε μεσα της με δικη της καθοδηγηση, εσφιξε τα ποδια γυρω μου και συμετηχε και αυτη με αλαφριες κινησεις, εχυσα με την μια γλυφοντας το ενα βυζακι της και οχι βλεποντας την στα ματια οπως ηθελα, αλλα δεν βγηκα και συνεχισα για ακομα λιγο οσπου και εδωσα τελος. Η κοπελια σηκωθηκε ντυθηκε και με καληνυχτησε ευχαριστοντας με...
Καλο το πιπινακι μονο εμφανησιακα, στο κρεβατι δεν λεει και πολλα, απειρη δεν την λες, ξερει να δουλευει τα εργαλεια αλλα διστακτικη την λες, σωματακι διαθετει παρα πολυ καλο, να την ξαναπροτιμισω δυσκολα. Για γλυφομουνακιδες προτεινετε μιας και εχει ωραιο μουνακι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού