Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση πάρα πολύ παλιά ενός χρόνου και βάλε.
Επειδεί μπορεί να σκέφτεται να την κάνει την μαλακία και να ξαναέρθει,θα χρειαστεί ριζική ανανέωση σε service και εμφάνιση.Βλέποντας την με τα ρούχα, ίσα που περνάει τη βάση του να θέλεις να τη πηδήξεις.Βγάζοντας τα, σου φεύγουν και οι τελευταίες ελπίδες.Μιλάμε για αρκετά παραπανίσια κρέατα σε κοιλιά,στομάχι και κώλο.Στήθος μεγάλο και φυσικό,χρειάζεται όμως ανόρθωση.Η απόκλιση απο τις φωτογραφίες φτάνει γύρω στο 30 με 40 τις εκατό.Πρόσωπο μέτριο έως αδιάφορο.
Προφανώς και έχω το χάρισμα πιάνοντας το στήθος μιας γυναίκας να της προκαλώ τεράστια ευχαρίστηση,Money Mouthαλλιώς δεν εξηγείται το γεγονός οτι με το που της το πιάνω, έκανε λές και είχε απανωτούς οργασμούς.Το κορυφαίο έρχεται στη συνέχεια.Σε κάποια φάση δεν έχει καταλάβει οτι της το έχω αφήσει και για 2-3 δεύτερα συνεχίζει να μουγκρίζει χωρίς να υπάρχει άλλη σωματική επαφή.Δεν γίνονται αυτά ΡΕΜεγάλο χαμόγελοΑπο το νευρικό γέλιο την αφήνω στο κρεβάτι και πάω για τσιγάρο.Ερχόμενη δίπλα μου προσπάθησα να της εξηγήσω το τι ακριβώς έχει γίνει.Μη καταλαβαίνοντας τι της λέω, αφού τα αγγλικά της περιορίζονται σε κάποιες προτάσεις και λέξεις όπως yes,no,gift,thanks, αναγκάστηκα να περάσω στη νοηματική.Κάπου εδώ έπρεπε να ετοιμάζομαι να φύγω.Σωστά;σωστά.Έλα όμως που ο γραφων μαλάκας ήθελε να τελειώσει ντε και καλά.Αφού μετά απο ισπανικό κατάφερα και είχα στύση την βάζω απο κάτω,το θέαμα όμως της κοιλιας της να πάλλεται πάνω κάτω έκανε επιτακτική την ανάγκη για αλλαγή στάσης.Στα τέσσερα τα πράγματα ήταν καλύτερα.Το μάτι όμως έπεσε πάνω στα κωλομέρια της τα οποία ήταν στολισμένα απο μερικά σπυριά.(Που την πέτυχα ρε πούστη μου λέω).Γρήγορη αλλλαγή σε στοματικό για να μην έχω οπτική επαφή.Η πίπα της μέτρια και με χέρι.Με τα πολλλά κατάφερα και τελείωσα.
Για την κωμωδία,την εμπειρία, άντε και επειδεί ήταν ευγενική,αξίζει ενα 20αρικο.Για όλα τα άλλα,σίγουρα πρέπει να μας πληρώνει για πήδημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2012
Περιττό να πω οτι γέλασα πολύ με τη κριτική. Είναι αυτό που λέω, οτι οι κακές εμπειρίες βγάζουν το περισσότερο γέλιο. Είναι ορισμένες που όταν τις βλέπεις λες "Καλά υπάρχουν άντρες που πάνε με αυτή? και θέλει και 200". Σε αυτές τις περιπτώσεις καλύτερα να φεύγεις τρέχοντας χωρίς δεύτερη κουβέντα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1