Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 61180
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όλα όσα έγραψα στην αμέσως προηγούμενη μου κριτική (και πολύ κοντινή χρονικά) για το χώρο ισχύουν. Σημειώνω τα επιπρόσθετα: Επίσης, υπάρχει A/C. Μπλέ χαμηλός φωτισμός. Από εξοπλισμό δηλ. δεν τα πάει πολύ άσχημα κατά μιά έννοια, χωρίς να υπάρχουν πολυτέλειες, ούτε κάποια πράγματα που υπάρχουν στους κορυφαίους χώρους.

Σαλονάρισμα από Γιάννα και Αγάπη που δούλευαν, αποφάσισα Αγάπη που είναι μια νέα γυναίκα, όχι 22χρονο πιπινάκι, αλλά με γλυκό προσωπάκι. Με απλό (40). Η Αγάπη έχει κιτρινόξανθα κοντά μαλλιά (μού αρέσουν), ελκυστικό - εγώ θα το έλεγα όμορφο πρόσωπο. Λευκό δέρμα. Από Ρωσία. ~1,65+μ. Γαλανομάτα (αν δεν κάνω λάθος). Σώμα γυναικείο με λογικές καμπύλες, όχι μοντελέ-αψεγάδιαστο αλλά για μένα είναι μιά χαρά. Καθημερινή κοπέλα, από τις καλές εμφανισιακώς. Στήθος φυσικό, λογικότατου μεγέθους, καλό στην αφή και το ζύμωμα, θηλές μεγάλες, με την ανταπόκριση τους.

Ήλθε στο δωμάτιο την ώρα που έβγαινα από τη ντουζιέρα. Τοπλες με το στριγκάκι της. 1η φορά μαζί. 2-3 κουβέντες για τον καιρό. Ξεκινήσαμε με χάδια πάνω στο κρεβάτι. Πολλά χάδια, τύπου gfe όμως. Χωρίς βιασύνες. Τρίφτηκε πάνω μου με το σώμα της και τα στήθη της για να με ανεβάσει και ενώ εγώ ήμουν στο ύπτιο. Μού έδωσε και λίγα ρουφήγματα στο στήθος. Εγώ χάιδευα στηθος, οπίσθια, κτλ. Εριχνα και εγώ ρουφήγματα, φιλάκια (καθόλου στοματο-γλωσσόφιλα). Της είπα και γύρισε εκείνη σε ύπτια θέση και εγώ από πάνω έπαιξα με τα στήθη της και το ευχαριστιόμουν. Ήμουν ήδη περισσότερο και από μπετόν αρμέ. Με χάιδευε και κάτω. Πολλά χάδια ξανά για ώρα, και από εκείνη και από μένα (σε πλάτη, οπίσθια), φιλιά στο στηθος της, στο λαιμό. Έτσι όπως καθόμουν πάνω από τα στηθη της κάναμε και μιά γευση ισπανικού (χωρίς λάδι!), αλλά πρακτικά δεν ήταν -κρατησε ελάχιστα. Ξαναγύρισα σε ύπτιο, έκανα και μιά σύντομη πλάκα, έβγαλε το στριγνκ, μού έβαλε το λάστιχο (με το στόμα) και άρχισε το στοματικό. Δεν έφαγε μπάλες. Ξανοίχτηκε και έτσι όπως ασχολιόταν με μένα με άφησε να τη χαιδέψω ανάμεσα στα πόδια (πήρε την κατάλληλη σταση). Επιφανειακά μόνο!, δεν επιχείρησα εισαγωγή δακτυλων, από μόνο του δεν λέει κάτι για μένα μέχρι και γελοίο μπορεί να είναι ανάλογα με τις εκάστοτε περιστάσεις. Το κάνω στις γυναίκες που ξέρω και που έχω αμοιβαία απογειωτικές συναντήσεις –δλδ να ανταποκρίνεται κάπως στην πραγματικότητα. Χωρίς γλύψιμο το σκέτο δάχτυλο είναι σαχλαμάρα. Ωστόσο, διήρκεσε αυτή η κατάσταση. Έχει όμορφο κάτω πρόσθιο σύστημα. Της είπα να ανέβει από πάνω, έκανε να δοκιμάσει το reverse cow girl, διετύπωσα ...ένσταση, και ξεκινήσαμε με εκείνη από πάνω μεν αλλά φάτσα με φάτσα δε. Εδινε ρυθμό, ζουλούσα στηθη, βύζαινα και λιγάκι. Με είχε βάλει κάτω, και δυνάμωνε με διάφορους τρόπους, ψιλοπαραλλαγές. Στηριζόταν πάνω μου, είχε τον έλεγχο -άλλο που δεν ήθελα. Τής είπα να ξαπλώσει πάνω μου, κόλλησαν τα σώματα μας και μάς γύρισα σε ιεραποστολικό. Εκεί, μαζί με χαδια, βυζάγματα και κανένα φιλάκι στο λαιμό που έκανα εγώ, και μέσα σε ατέλειωτα χάδια από τη μεριά της τελείωσα. Αργά βγήκα, δεν έμεινε μαζί μου στο κρεβάτι, μιλήσαμε πάλι για λίγο ενόσω έβαζε το στρινγκακι της, και χαιρετηθήκαμε, ενώ βγαίνοντας έριξε και μιά ατάκα που έδειξε ότι έχει χιούμορ. Ξέρει καλά ελληνικά και δεν έχει κάποια βαριά προφορά. Αγάπη, σε ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά! Ντουζ και αναχώρηση.

Η Αγάπη (με το ...δυνατό νικ) είναι καταλληλότατη για gfe φάσεις (αυτό βαθμολογώ) αλλά από την μη αυθεντική φίλη μου. Δείχνει να έχει λογική ορεξη, είναι χαμογελαστή και με καλή διάθεση. Δεν φαίνεται να είναι για δυναμικές καταστάσεις. Ωστόσο, δεν παραπονέθηκε για κάτι. Βέβαια, κι εγώ ήμουν ορεξάτος και σε φόρμα και δεν χρειάστηκε να κοπιάσει ιδιαίτερα. Για pse υποθέτω δεν πάει κανείς. Σύντομο social time. Εγώ πέρασα πάντως πολύ καλά και θα ήθελα να το επαναλάβω.

Η υπηρεσία ευγενική, μού προτεινε και ποτάκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού