Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
... ή μαλλον, H πεταλουδα του Βυζιου... Χμμμ;
Ενναλακτικος τιτλος " Rebekka the Wild Cat "

Ερως ... 16. Ενα απογευμα με παρεα φιλων...
Αφου χτυπησαμε το κουδουνι πατωντας το δυνατα στη μεση οπως ειναι γραμενο με μαρκαδορο στον τοιχο
Και αφου αραξαμε στους καναπεδες ακουγοντας 1055 Ροκ !  Να σου εμφανιζετε ενας με μαυρα ρουχα
και ασπρα μακρυα μαλλια ως τους ομους .. Μπα ! τι κανει εδω ο Γιαννης Αγγελακας ? σκευτικα  Χμμμ;
κοιτοντας καλυτερα ομως  αναγνωρισα την φαφουτα τσατσα ! Αλλα τις ... Ροκαμπιλι η θεια ... 1055 πσσσ.
Μας ενημερωσε με την χαρακτηριστικα βαρια απτα τσιγαρα φωνη οτι εχει υπηρεσια η Ρεμπεκα ...
Αφου περιμεναμε λιγο εμφανιστηκε και η Rebekka , οχι δεν ειναι η παλια γνωστη μαυρομαλλα Ρωσιδα (Ρεμπέκα)
ειναι μια ποιο πετιτ νεαρα , 20 ετων , η οποια για καποιον αγνωστο λογο δηλωνει Ισπανις ενω Τα πολυ ομορφα
USSR χαρακτιριστικα της κανουν μπαμ . Μου θυμησε την Γιαννα (μαντζαρου) λιγο εμφανισιακα ...
Ξανθουλα με 2,5αρι στηθος φυσικο νεανικο μεγαθους 2,5 απ οτι ειπαν οι βυζολογοι που ειχα μαζι μου
σφρηφυλο , στητο και  ζουμερο , με ενα τατου - πεταλουδιτσα να το κοσμει
ναζιαρα και με βλεμα που πετουσε σπιθες εψησε αμεσως τον εναν ο οποιος μπηκε σφαιρα .
Βγαινοντας μετα απο κανα τεταρτο , περιχαρης μας εξηγουσε τι ωραια περασε μεχρι που ψηθηκε και ο δευτερος ,
ενω πριν παει σ αυτον η νεαρα σε μια κινηση ΣΑΧ ηρθε στην αγγαλια μου στον καναπε δειχνοντας μου τα καλη της ...
Σε μια κινηση ΜΑτ κι εγω μπηκα  ληγοντας την τσαρκα την οποια ειχα αρχησει να βαριεμαι ...
Προγραματα απο 30 μεχρι τζακουζι , γυμνα 69 κτλ μεσα στο μενου , μονο το στρογγυλο σφηχτο κωλαρακι της δεν δινει ...

Στα του δωματιου τωρα , Αγριογατα η μικρη ! ειχα να δω τετοια ενεργητικοτητα απο την εποχη της Σιμονας
ενω εχει και χορευτικες ικανοτητες τυπου Γιαννας ( κατι μου λεει οτι ειναι απ ιδιο χωριο .... χχμμμ )
Ελληνικα πολυ λιγα , Αγγλικα καθολου , Ισπανικα επισης καθολου φανταζομαι χαχαχαχα.
Αξιζε παντως με το παραπανω τα 40 γιουρια που εδωσα , μπραβο Ρεμπεκα ...
Η νεαρα δουλευει διπλη βαρδια μεχρι την επιστροφη της Νατασσας τις επομενες μερες , μετα θα ειναι βραδυνη ...

Δε συνηθηζω να προτρεπω ουτε να αποτρεπω καποιον απο το να επισκευθει καποια κορασιδα
για ευνοητους λογους ( κολοκιθοπιτες , timing , χημεια , μη κατοχη μετοχων στα σπιτια κλτ κλτ )
αυτη την φορα ομως αποτρεπω την οποια επισκεψη στην κορασιδα , καθωτι σκοπευω να ξαναπαω στα κοντα
και δεν εχω ορεξη να σας περιμενω χοχοχο . Εις το επαναπηδην λοιπον... Συντομα !


ΥΓ Προσοχη στις απομιμησεις !
Ξωβυζο πιπινι εμφανιστηκε στο ντελο της Κατεχακη με το ιδιο ονομα
συναθλητης εφυγε στο 5 λεπτο ασφαιρος - εκνευρισμενος .
Πως ελεγε η διαφημηση στο Merito , "Αυτο με την λαβη"
Ε , προσοχη στα βυζια λοιπον , "Αυτο με την πεταλουδα !"

Αναμνηστικη φωτογραφια - πινακας ( τρεμε Πικασο )
http://tinyurl.com/9dalumc

Κι ενα τραγουδακι , πεταλουδίστικο .
http://www.youtube.com/watch?v=CQPNj38WscM


========= Jo (: =============
http://www.facebook.com/jo145
=============================

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Rebekka
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού