Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εντελος τυχαια περνοντας απο αυτον τον δρομο μετα απο κατι δουλειες που ειχα στην περιοχη μπηκα σε αυτο το δελο,μπαινο μεσα και εμφανηζετε η ερρικα που εκτελη λογικα κια τα χρεοι τσατσας γιαυτο και το 10αρι.. Μεγάλο χαμόγελο ευγενικη αρκετα μου ειπε εγω ειμαι το μωρο ελα να περασουμε σουπερ με πιανει απο τον σβερκο και τον πουτσο μου και με ενα διαρκες γλωσσογιλο με βαζι μεσα στο δωματιο Σπασίκλας Η κοπελα ειναι απο αλβανια γυρο στα 31 την εκανα,δεν ρωτησα ποσο ειναι Χμμμ; εχει ωραιο σωματακι,μικρο βυζακι 1,5 περιπου με ωραια ρογα,πεταχτο κολαρακι,εχει καστανα μαλλια στυλ καρε,πεταχτα αυτακια,ειναι λιγο ποντικοφατσα αλλα συναμα πολυ γοητευτικη, εχει πολυ βαρια φωνη,και διεκρινα πολλα σπυρακια στο κορμι της λογικα καποια δερματιτιδα θα εχει.Αναμονη 2 λεπτα και ερχετε στο δωματιο,μου λεει με χαμογελο γεια σου ,λεω για σου γλυκα και ειχα λυθει στο γελιο απο το στυλ της και γοητευτικη και λιγο τραβελε στυλ και λιγο φοβηστικη,τελοσπαντον λεω θα ολα καλα ξεκηναμε ε ξαφνικα μου λεει πριν επεζα μπουνιες με ενα πακι..λεω ωχ..μετα μου λεει ξερεις μποξ;;λεω παλυ ωχ ωχ ...τις λεω στην πλακα οχι πυγμαχια ξερω..ε λεει παμε,λεω τι λες;;λεει ελα ελα μου σκαει ενα μπουκετο στο στομαχι αλλα ευτηχος εσφυξα την κοιλια και δεν πονεσα[κανο γυμναστικη πολλα χρονια..]τις λεω ελα σταματα θα σου ριξο και εγω,λεει ελα ελα ρε και μου σκαει αλλη μια..Θυμός ε εκει δεν κρατηθηκα και της δινο μια με το εριστερο ποδι καρατια στην πλατη,πεφτη στο κρεβατι και γελουσε ειναι θεοτρελο το κοριτσι Μεγάλο χαμόγελο...εκει σταματησε το ολο σκηνικο λεει ελα μωρο μου τωρα να ξαπλοσουμε χα χα χα πρεπει να την ακουσε ειμαι συγουρος οτι αν δεν τοκανα αυτο θα με ειχε ταραξη στης μπουνιες Μεγάλο χαμόγελοΣτα του κρεβατιου τωρα βαζι καποτα ξεκηναει πολυ δυνατο τσιμπουκι με χερι η πουτσα μου νομιζα οτι θα ξεριζοθη,παρολο αυτα την αφηνα να καταλαβει οτι ετσι δεν θα εχω στηση,δεν καταλαβε,με ρωταει εχει ξαναγαμηση λεω οχι μωρο μου,[ψεματα ειπα ειχα γαμηση πριν ενα στανταρακι μου στην γυρο περιοχι και μπηκα στην ερρικα δοκιμαστηκα εκ του ασφαλους..]Κουλ...Λεει οκ μωρο μου και συνεχιζι την αγαρμπη πιπα με το αγαρμπο χερι της,ειχα ξενερωση και λιγο με τα σπυρακια στο κορμι της η αληθεια ειναι,την σταματαω και μονος μου χειρονακτικα σηκοσα το εργαλιο μου,μολις σηκοθηκε δεν με αφησε να της το βαλο αμεσος αλλα με αρχισε στα γλωσσοφιλα,κατα εναν περιεργο λογο παρολο που ειχα ανγχωθι με τα σπυρια που εβλεπα αφεθηκα σε αυτο,και την φιλουσα και εγω εντονα,πολυ εντονα μου αρεσε πολυ,φιλαει τελεια παντος Γλώσσα καθος τον επεζα και φιλιομασταν παω να της τον καρφοσο εκει εφαγα 2 ξενερωμα δυστηχος,κοιταω το νινακι της οπου δεν ηταν νινακι αλλα νιναρα,ηταν πολυ φουσκομενο με χειλαρες σχεδον κρεμασμενες και πανο στην περιοχι οπου ηταν ελαφρος αξυριστη ειχε παρα πολλα σπυρακια προφανος λογο ξυρησματος σαν τσιμπιματα,γενικα ειχε κατι το περιεργο και τρομαχτικο ετσι δεν το εβαλα μεσα δεν ηθελα,το καταλαβε γυρηζη και με αρχιζη στην μαλακια και με φιλουσε εντονα στο στομα,ηταν παλυ πολυ αγαρμπη και της ειπα να το κανω μονος μου,ετσι και εγινε βαρεσα μια μαλακια εκηνει μου ετριβε τα αρχιδια μου ευτηχος οχι αγαρμπα αλλα μπορω να πω με πολυ καλη τεχνικη,οπου μετα απο λιγο εχυσα με ευχαρηστηση παρολο της δυσκλιες που υπηρχαν.Μετα σηκοθικε σαν συφουνας χωρις καν να με χερετηση και εφυγε απο το δωματιο.φευγοντας απο το δωματιο ειδα εναν τυπο αλβανος ηταν και μου λεει φιλε ολα καλα;;του λεω πιο καλα δεν γινετε χαρηκε και λεει ε το κοριτσι μου ειναι αστερι [ελεος..]και με εβγαλε ως την εξωπορτα ευγενικος πολυ μου ειπε σε ξαναπερημενουμε λεω ενοειτε ενοειτε φιλε μου με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναρθο στο αστερι σου χαχαχα εγω οκ φιλε μου χαχαχαχ αυτος...Συμπερασμα η κοπελα εχει σκαμπανεβασματα ψυχολογικα παρα πολλα κατα βαθος κρινο οτι ειναι καλη και αν δεν ηταν αγαρμπη και δεν ειχε αυτα που προανεφερα στο κορμι της θα ηταν ολα καλα διοτι ειναι παρα πολυ γοηετευτικη,αλλα με ολα αυτα εγω δεν μπορω δεν μου βγαινει οποτε δεν θα την ξανατιμησο εκτος και αν εχω ορεξη για πυγμαχια,μονο τοτε χα χα χα χα .....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2020
Όνομα κοπέλας
Έρρικα
Υπηρεσίες
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.402
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού