Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 61180
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα δει φωτο στο ιντερνετ που μού κέντρισαν εμφανισιακώς το ενδιαφέρον, έγραφε Κολομπιάνα και θεώρησα ότι θα είναι καυτή λατίνα. Οπότε πήγα στο ΣΠ27. Περισσότερο ανταποκρινόταν στα γούστα μου (εμφανισιακώς) η άλλη κοπέλα, αλλά είπα να επιλέξω Καρμελίτα. Προγράμματα απλό (50 ανακοινώθηκε στο σαλόνι), μασαζ, 69, φουλ. Στο ίντερνετ έγραφε νεες μειωμένες τιμές, διετύπωσα την απορία και αμεσως μού έδωσαν στα 40 το απλό.

Το δωμάτιο όχι νέο, χαμηλού φωτισμού, παλιά TV, νιπτήρα + ντουζιέρα (η οποία αργεί λίγο να αδειάσει το νερό), σαμπουάν τόσο στο νιπτήρα όσο και στη ντουζιέρα, φύλλα χαρτί για τα χέρια σε επιτοίχειο κουτί, οινόπνευμα 70ο για αντισηπτικό, ασφράγιστες παντόφλες υφασμάτινες και όχι σαγιονάρες, πετσέτα μού έδωσε (με ρωτησε εάν θέλω) ήταν ασφράγιστη μέτριου μεγέθους λεπτού πάχους δυστυχώς. Ευγε που είχαν ωραία κρεμάστρα-δακτύλιο δίπλα στη ντουζιέρα, αλλά έτσι όπως ανοίγει η πόρτα της ντουζιέρας (ανάποδα) πρέπει να κάνεις ή κάποιο κόλπο ή να είσαι ο Τιραμόλα για να την ξεκρεμάσεις (δοκιμασα και τις 2 τεχνικές). Είχε επιτοίχειους καθρέπτες σε δύο τοίχους, δυστυχώς όχι συνεχόμενης επιφάνειας αλλά κομματιασμένους, μού έχει ξανατύχει και σε κάποια άλλα μαγαζιά, είναι σπαστικοί καθώς δεν τους θέλουμε διακοσμητικούς. A/C δεν χρησιμοποιήσαμε, υποθέτω ότι υπάρχει.

Ντούζ, έρχεται η Καρμελίτα, και τα πετάει και αυτή. Μού δηλωσε Κολομπιανα από την πρωτεύουσα. Μελαχροινή. Στήθος πλούσιο, αρκτά πυκνό φυσικό, κιλάκια έχει, δεν έχει σφριγηλά νεανικά οπίσθια. Υψος 1,65- . Δέρμα καφετί προς μέτριο, μαλλιά μαυρα σπαστά λίγο πιο κάτω από τους ώμους. Πρόσωπο όχι ελκυστικό. Δεν είναι δλδ η πρωτη εμφάνιση γενικά. Οι φωτο δεν αντιπροσωπεύουν ακριβώς την πραγματικότητα.

Ξεκίνημα με χαιδέματα, μού έβαζε συνεχώς χέρι και αρκετά επίμονα και κάπως δυνατά. Ασχολήθηκα με τα στηθη της, ωραία στην αφή, ρόγες με ανταποκριση και οι δύο. Το κάτω μπροστινό σύστημα εμφανισιακά ωραίο. Μιλάει καλά ελληνικά. Κατά τη διαρκεια των προκαταρκτικών με ρωτούσε διάφορα (το θεωρώ φαουλ, πού είναι η εχεμύθεια?), μπορώ να υποθέσω τουλάχιστον 3 λόγους γι αυτό. Δεν με ρώτησε εάν έχω και ποιό είναι το νικ μου, οπότε προφανώς και δεν ανέφερα οτιδήποτε. Στοματικό όχι κακό (με λάστιχο) αλλά και έντονη χρηση χεριού!! οπότε της είπα «μόνο στόμα» (σε λίγο θα με τέλειωνε όπως πήγαινε το πράγμα). Της είπα να πάμε στο προκείμενο και ανέβηκε από πάνω (από κοινού ταυτόχρονα το προτείναμε), έκανε δυνατές κινήσεις, έριξα και εγώ μερικές από κάτω βαθειές, δεν ξέρω εάν της άρεσαν, νομίζω αιφνιδιάστηκε λίγο. Ασχολιόμουν με τα στηθη της, ένας από τους κυριότερους λόγους που χτύπησα σήμερα το κουδούνι. Συνέχεια με πισωκολλητό (το ζήτησα), ενδιαφέροντα οπίσθια, όχι τυπικά λατίνικα ούτε νεανικά, αλλά ευμεγέθη. Γύρισμα σε ιεραποστολικό (το ζήτησα), αγκαλιές, χαιδεματα, και τέλος. Καρμελίτα σ’ευχαριστώ πολύ και νάσαι πάντα καλά!

Η Καρμελίτα δεν παραπονέθηκε για τις αλλαγές στάσεων. Έκανε τη δουλειά της. Ήταν καθαρή. Ήταν μια μάλλον συνηθισμένη και όχι μιά καυτή εμπειρία όπως προσοδοκούσα. Ενδείκνυται για ισπανικό που κακώς δεν δοκίμασα. Είχε βάλει ζελέ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Καρμελίτα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού