Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
-εμφανιση κοπελας :ψηλη ,ξανθια,βυζι μεγαλου μεγεθους και ωραιας σφιχτης υφης.
-απο προγραμματα κανει απο οσα θυμαμαι γυμνο στοματικο και 69 δεν θυμαμαι για κουλουρι
-ο χωρος πεντακαθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι και τζακουζι εντος,τα σεντονια καθαρα ,χαμηλος φωτισμος,δεν ετριζαν τα κρεβατια, καλη θερμοκρασια
-πληρωσα 50 ευρω για προγραμμα με 69
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 20 και βαλε λεπτα,επαρκης και ανετος
- τσατσα ευγενικη και δεν χτυπησε πορτα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει ,η κοπελα κανει αψογα προκαταρκτικα με γλειψιματα παντου και χαδακια και αλλα πολλα
-αριστη στην συμμετοχη,γλωσσοφιλα δεν κανει ,δαχτυλο μεσα στο μουνακι δεν δεχεται αλλα την εγλειφα ωρα και μαλιστα και με την ιδια ορθια σε μια σταση που δεν ειχα ξανακανει ομολογουμενως σε ντελο και πολυ μου αρεσε που εχυσε κιολας στο τελος πραγμα που το ηθελε και αυτη οπως μου ειπε γιατι ειχε καιρο να χυσει
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι σε πολυ καλα επιπεδα και μαλιστα πλυθηκε πριν ξεκινησουμε μπροστα μου
-η πιπα ειναι πολυ καλη,περιποιητικη,με βαθος χωρις δοντι και γλειφει και τα μπαλακια μεχρι κατω
-καναμε σεξ σε ολες τις κλασικες στασεις ανεβηκε και απο πανω και κουνηθηκε καλα και στηθηκε και στα τεσσερα χωρις να βαρυγκομησει και ιεραποστολικα
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι και θα την δοκιμαζα και σε ακριβοτερα προγραμματα....ειναι πολυ καυλιαρα σαν ζυγος που ειναι στο ζωδιο και εχει την εμπειρια των 28 ετων της πλεον στο θεμα σεξ και τι θελει ενας αντρας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού