Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Την μαγια ειναι η 2 φορα που την περνω και εδω μου τα χαλασε....παντα πριν ανεβασο κριτικη τεσταρο της κορασιδες εστο 1 φορα...τελοσπαντον η υπηρεσια ητα ευγενικη στην αρχη στο τελος ομως ανεδεστατη Θυμός γιαυτο και χαμηλη βα8μολογια..η Μαγια ειναι 22ετων αλβανοφατσα εχει αρκετα χοντρα μπρατσα,ισως να ηταν και αγροτησα Μεγάλο χαμόγελο,μαυρα μαλλια λευκη αρκετα ωραιο κολαρακι και βυζακια ελαφρος πεσμενα και 2αρια.δινο το εικο/κο αι μπαινο.Στο δωματιο χαρτι δεν ειχε,μετα απο λιγο ερχετε η μαγια χαμογελαστη προκαταρκτικα χαλια ετριβε το μουνι της πανο στον κομενο χαλινο μου..τελοσπαντον Θυμός δεν με αφησε να την φιλισο στα βυζια ηταν γενικος πολυ γρηγορη ξεκιναει πιπα καλη,μετα 1 σταση στα 4 οπου ηταν πολυ σπαστικια,εδινε με δυναμη σε πολλες φασης τραβιοταν και εβγαινε η πουτσα μου τελειος εξω απο το αιδοιο της και ξαναμπαινε κυνδινεψα να παθο καταγμα πεουςΘυμόςαλλα δεν μασησα συνεχισα,την σταματαο και λεω παμε κανονικα,εκει 2 μαρτυριο με επιανε απο τα κολομερια κια η8ελε να μπαινο δυνατα μεσα της,βασικα αιστανθικα λες και ειμουν ολοκληρος ενας δονητης που τον επιανε και γαμιοταν μονη της,Θυμός εγω με τον τροπο μου της το σταματαγα αυτο το τροπαρι εκεινη παλυ τα ιδια....Ε και εγω παιρνο ενα ειρονικο βλεμα την κοιτουσα στα ματια και την αφησα να το κανει ετσι,ειπα απο μεσα μου εδω μωρη καρια μια ωρα θα σε γαμαω..εγω ετσι αργο να χυσο θελω ακομα κια αν η γκομενα αν ειναι τυπικη να εχω εγω τον ενεργιτικο ρολο..διαφορετικα αργο..την γαμουσα 23 λεπτα ακριβος ειχα βαλι στο κινητο μου χρονομετρο...λοιπον την γαμουσα η με γαμουσε μαλλον με αυτη την τεχνικη μεχρι που μου επεσε απλα και μετα χειρονακτικα με εκανε και εχυσα...της ειπα αστο λεει οχι οχι χυσε..λεω ευχαρηστο που μου κανεις και την χαρη Θυμόςεχυσα..σηκονομαστε,και εδω το ξενερομα με την τσατσα..λεω στην μαγια να φερη χαρτι,τα ρουχα μου τα ειχα κρεμασμενα στην κρεμαστρα στον τοιχο..φοναζι την τσα..λεει χαρτι ερχετε η καρια και λεει κατο απο τα ρουχα του ειναι με υφακι...λεω κατο απο τα ρουχα μου δεν εχει τιποτα κοιτα,ερχετε και κοιταει πετοντας τα ρουχα μου στο κρεβατι,λεω οκ;;; λεει δεν νομιζο να ειναι καπου αλλου..λεω ναι τοβαλα στον κολο της μαγιας..νευριασε και εφυγε να φερι το ρολο το δινι στην μαγια την φολα..η μαγια η φολα μου το δινει και με χαμογελο εφυγε απο το δοματιο.Δεν θα την ξανατιμησο,και καλο θα ηταν να επιστρεψει απο τα βουνα που την φερανε,

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Μάγια
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2012
23 λεπτά στο δωμάτιο;Mια χαρά εισαι.Εγω 7-8 και βιαζόταν να φυγει και δεν τελειωσα.Στο γαμήσι συμφωνώ οτι ουτε σε μενα δεν υπηρχε καθόλου συγχρονισμος οπως ειχα γράψει.Κουνιόταν από μόνη της και με μπέρδευε!
19 Οκτωβρίου, 2012
Και που εκατσε 23 λεπτα με κουρασε τυπε μου..8α την εδιοχνα αλλα απο πεισμα την γαμουσα στην κανονικη σταση κια την κοιτουσα ειρονικα ...εκεινη το 8ελησε...Με αλλες κορασιδες της γαμαο και ειναι πα8ιτηκες αναστεναζουν ωραια και λεω μεσα μου αχ να μην χυσο γρηγορα να της το ξεσκισο και αλλο το μ....Φαντασου διαφορα τυπε.Τελος η μαγιοα ειναι φολα ακυρο στην ξεπετατζου που μας κουραζι κιολας Θυμός
19 Οκτωβρίου, 2012
Καλα ρε φιλε μου φενεται οτι υπερβαλεις λιγακι δεν ειναι και τοσο φολα αν κρινεις σε σχεση με αλλες τρελες φολαρες και οσο για το ξεπετατζου....23λεπτα και ξεπετα δυσκολο θα στην ειχε κανει απ το 9λεπτο αν ηταν.Οτι ειναι λιγο ατσουμπαλη ναι και οτι δεν εχει ρυθμο αλλα ως εκει μην τα ισοπεδονουμε και ολα ας ειμαστε λιγο αντικειμενικοι...
20 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

[Οτι ειναι λιγο ατσουμπαλη ναι και οτι δεν εχει ρυθμο]Χμμμ;εξεπητηδες το κανει αρα ειναι ξεπετατζου η μαλλον λα8ος ειναι ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΞΕΠΕΤΑΤΖΟΥ ΑΓΑΠΗΤΕ ΤΣΑΡΚΑΛΑΚΟ. ΤΟΚΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΞΕΠΕΤΑΞΗ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΡΥ8ΜΟΥΣ ΑΡΓΟ ΝΑ ΧΥΣΟ..ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4