Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την σαρα την ειχα δει πολλες φορες, μου ειχε προκαλεσει αρκετη εντυπωση, αλλα η αποκρουστικη και πονηρη φατσα του αλβανου γεροτσατσου με εκανε να μην μπω. Εκανα μια βολτα στην περιοχη βραδακι δεν εβρισκα τιποτα, η εμφανισεις των κοριτσιων επιπεδου ιδιες με αυτες του μεταξουργειο, αρα γιατι να σκασεις 20 ευρω, οταν μπορεις να βρεις ιδια ποιηοτητας εμφανιση και στο κεντρο κατω? Μου ηρθε η φλασια για την σαρα , και ειπα να παω να ξανατσεκαραω φωκαιας σε αυτο το σπιτη μπας και βρω κατι αξιοθαυμαστο σε θεμα εμφανισης. Μπηκα λοιπον και παλι καλα που ηταν 3-4 ατομα μεσα διοτη ο πονηρος τσατσος θα με κρατουσε μεσα εαν ημουν μονος οπως και την προηγουμενη φορα ,αλλα νταξ λεω τωρα δεν ειμαι μονος . Εμφανιζεται η σαρα, η εμφανιση της πολυ εντυπωσιακη, σωμα, κωλος, βυζι, προσωπο, ποδια, δαχτυλα, οτι θες,πονηρο και ντροπαλο προσωπο ταυτοχρονα καστανοξανθη και προσωπο ζουμερο με σαρκωδη χειλη. Μην χασει ο τσατσος που την παρατηρουσα και αμεσως να ερθει κοντα μου, σιγα ρε μαστορα, τοσο φραγκοφονιας εισαι ?

Μου λεει:

-Περνα και δεν θα χασεις.

-Εισαι σιγουρος, και αν κλαψω τα λεφτα μου?

-Ρε περνα εσυ , δεν θα σε ενοχλησει κανενας

Μια η καυλες, μια η σαρα να με κοιταζει με πονηρο βλεμα και μια η θεληση και το απωθημενο μου να μπω μαζι της , ε δεν κρατηθηκα.

Με οδηγει στο δωματιο, εκεινη την στιγμη ηταν αλλαγη βαρδιας,ημουν μαλλον ο τελευταιος πελατης της, οποτε λεω ωραια θα κατσω κανα 15 λεπτο ( χαχα 15 λεπτα)

Η σαρα μπηκε μεσα στο δωματιο σε 3-4 λεπτα τα οποια μου ηταν αρκετα για να ξεντυθω και να ξαπλωσω. Μπηκε μεσα φουριοζα,και με ορεξη να μην με ξεπεταξει αλλα να με κανει να περασω ωραια.

Βγαζει ρουχα,που λεει ο λογος, στρινγκ και σουτιεν, αλλα ρε κοπελα μου τα πεδιλα δεν μπορουσες να τα βγαλεις να δω τα ωραια σου ποδια?

Ξεκιναει με προκαταρκτικα, φιλα στο λαιμο, στηθος, κοιλια ,μπουτια μιας και τα χω και φουσκωμενα Γλώσσα ,και της αρεσε,ετυχε να ξαναφοραω το μικρο φανελακι, και το στηθος μου προεξηχε λιγο και μου ζητησε να το βγαλω να το δει, της ειπα βγαλε και εσυ τα πεδιλα να δω τα ποδια σου και θα το βγαλω και εγω , καναμε ενα ωραιοτατο ντιλ,Χαμόγελο αρχησε να μου φιλαει το στηθος με μανια ξανα και εγω χαιδευα τα ποδια της, της αρεσε, αλλα δυστηχως δεν καταφερα να τα χαρω περισσοτερο διοτη οταν ειχε ξεκινησει το στοματικο, η πορτα ηδη αρχησε να χτυπαει, και δεν ηταν ο τσατσος, ηταν η γρια που μολις ειχε ερθει, και γενικα χαρης στην καλη ακοη μου παρατηρησα οτι υπηρχε μια νευρικοτητα, ο τσατσος φωναζε, η τσατσα φωναζε επεισης στο τηλ και δεν ξερω και εγω τι, δεν με ενδιεφερε, αλλα δεν μπορουσα να συγκεντρωθω ,η στυση δεν ηταν πληρης, ανεβηκε πανω μου για ενα ωραιοτατο αραβικο ,εγω αγχωθηκα οτι δεν θα τελειωνα και οτι θα την εκανε επειδη η αλλη χτυπαγε πορτες. Δεν ειχα δωσει αρκεταη σημασια ουτε η ιδια βεβαια οποτε συνεχισαμε.

Επειτα ξαπλωσαμε και οι δυο σε gfe φαση..αρχησε να με φιλαει στο λαιμο, ε και εγω οπως παντα ως κασκαντερ πηγα να την φιλησω στο στομα, κουναει το κεφαλι της με ναζι αρνητικα, ε μετα δεν το συνεχισα δεν παρακαλαμε γυναικες Χαμόγελο, ελα που ομως η ωραια σαρα δεν μπορουσε να αντισταθει στην ωραια μου μαπα Κουλ,και αρχησε να με φιλαει πεταχτα ωσπου κατεληξε σε βαθια ρουφηχτα φιλια, το πεος μου κοντα στο να σκασει αλλα δυστηχως η τσατσα συνεχισε το εργο της, μεσα σε διαστημα 3 λεπτων οταν ειχε περασει το 5 λεπτο ειχε χτυπησει ηδη 3 φορες. Δεν καταφερα να χυσω διοτη ειχα κανει και καταθεση το πρωι οποτε η λιπιντο μου ηταν σε χαμηλα επιπεδο, θα χρειαζομουν αλλα 3-4 λεπτα για να τα καταφερω αλλα δεν με αφηνε η τσατσα. Δεν καταλαβα γιατι υπηρχε τετοιο νευρικοτητα εξω στο σαλονι , ενας πελατης ηταν μονο. Σηκωθηκε και η σαρα γιατι δεν πηγενε αλλο, φοβηθηκε βεβαια μην της την πουν.

Αρχησα να της κανω παραπωνα γιατι χτυπαγε πορτες η αλλη διοτη εγω δεν ειχα καν συμπληρωσει το 10λεπτο, αισθηση χωρου και χρονου εχω απολυτα, δεν εχω ανοια ουτε αλτσχαιμερ..

Της ειπα εαν ηξερα οτι θα κατσω 10 λεπτα ας πηγαινα μεταξουργειο καλυτερα με 10 ευρω, την πειραξε που της μιλησα ετσι αλλα να ξερουμε και της μας γινεται, ζητησε συγνωμη, ενω δεν επρεπε, αυτη μεσα ηταν πολυ καλη και στο σεξ και σε ολα, ειναι συνδιασμος gfe me pse, οποτε τα αξιζει τα λεφτα της, τα ποσοστα που περνει ομως ο βρωμοτσατσος και η αλλη η κωλογρια δεν τα αξιζουν.

Λοιπον για να μην γινομαι κουραστικος και λετε οτι σε καθε κριτικη γκρινιαζω , απλα θα ηθελα η συγκεκριμενη κοπελα να δουλευει με αλλη και ποιο ευγενικη και καλη υπηρεσια. Τα λεφτα η ιδια τα αξιζει με χιλια. Οταν βγηκα απο το δωματιο, αφαντος τσατσος και τσατσα μαζι, ενω παρατηρησα οτι η σαρα μολις ειχα βαλει τα καθημερινα της ρουχα και ειχε φυγει, αρα λοιπον εφοσον ημουν ο τελευταιος πελατης γιατι μου ζαλισαν τα αρχιδια? Τελοσπαντων, ας κρατησω αυτα τα λιγα λεπτα ως μια ωραια εμπειρια. Εμμμμ

υγ Μου μηνε και απωθημενο που δεν ασχοληθηκα περισσοτερο με τα ποδια της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2012
Βλεπω οτι αν εξαιρέσεις τον τσατσο που στα έπρηξε η κοπέλα ηταν μια χαρά μαζί σου.Γνωμη μου να την ξαναδοκιμάσεις !
18 Οκτωβρίου, 2012
Εγώ προχθές την ξαναπήρα κ με ψιλοξεπέταξε...
19 Οκτωβρίου, 2012
Την εχω δοκιμαση.Στο σαλονι με ξεβρακοσε κανονικα ομως...μεσα ηταν πολυ γρηγορι εντελος ψευτικη δεν εχυσα την εδιοξα..ΑΥΤΑΘυμός
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3